Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

КОЛЕГИ,време е да насочите интересите си към ВИДИН

Публикувано от najnaj 
В.Петров
Re: КОЛЕГИ,време е да насочите интересите си към ВИДИН
15-06-2006 - 21:12:50
Ей колега найнай ще те подразня малко, като гледам те гонят русенски кошмари нещо :

Кой приватизирал Видинския Гигант?

Не е ли иронично, не знаех за това наистина smiling smiley Колега, твоите приятели от източния Дунав са ви изпреварили и приватизирали, не ви ли е срам smiling smiley
Re: КОЛЕГИ,време е да насочите интересите си към ВИДИН
16-06-2006 - 09:11:11
Ние се радваме на предприемчивите ,независимо откъде са,а конкретно за случая с Видахим е редно да се обърнеш към русенлиите,защото те ревнуват за дунав мост,но докато се заяждат с мен, ще го има ли или не МОСТА,ТЕХНИ СЪГРАЖДАНИ ЗАЕМАТ КАПИЙ и за сетен път показват на песимистите ,че е крайно време и те да насочат ИНТЕРЕСИТЕ СИ КЪМ ВИДИН! :}
Re: КОЛЕГИ,време е да насочите интересите си към ВИДИН
22-06-2006 - 17:33:55
Ехоооо.....,Petar (Peter) ,
къде си ... clap: ,
цяла седмица те чакам да ми драснеш някой ред ,нали ти дадох
e-mail си!!!!!
[www.investor.bg]

Shto taka be kolega, plashtaite po-dobri zaplati, shte umorite horata ot glad smiling smiley
Re: КОЛЕГИ,време е да насочите интересите си към ВИДИН
23-06-2006 - 10:31:10
Dobre be PO-PO,
ne e losho da prochetesh i tova

[www.e-bankcoop.com]

[www.mtc.government.bg]

[news.bg]


Заместник министърът на транспорта на посещение във Видин
Четвъртък, 15 Юни 2006
Днес на посещение във Видин ще бъдат зам. министърът на транспорта Весела Господинова и представители на пет фирми, които кандидатстват за строителството на Дунав мост 2. Те ще посетят звеното за управление на проекта във Видин. Ще се запознаят на място с инфраструктурата, като е договорено и посещение на румънска територия. До 15 септември фирмите трябва да представят в Министерството на транспорта ценови оферти за проектиране и строителство на моста при Видин-Калафат. Офертите ще бъдат отворени на 18 септември. Шест фирми бяха определени в късата листа за строителство на моста, но един от кандидатите се е отказа от участие. Договорът с изпълнителя на проекта ще фбъде подписан през декември, а самото строителство ще започне до шест месеца след това. Срокът за изграждане на моста при Видин-Калафат е 38 месеца. 22 месеца са предвидени за изграждане на прилежащата инфраструктура, тръжните процедури, за която се подготвят.

:}
Re: КОЛЕГИ,време е да насочите интересите си към ВИДИН
23-06-2006 - 11:48:06
Докато няма магистрала от Солун до Сегет през Видин - Дунав мост 2 малко ще помогне. Я погледни пътната карта на Европа и прецени откъде е предпочитаното място за минаване - през Видин или Белград пък дори и с Дунав мост 2.
Странно е как всички там си мислите че някакъв мост ще ви реши проблемите. По-нагоре някой беше дал пример с първия.

Не, няма да помогне. Трябват индустрия и туризъм. Трябват човешки ресурси. Откъм тези показатели цялата северозападна(ла) България е много зле. Единственият град, който се доближава до средния стандарт на живот в страната е Враца. Видин е красив и за съжаление много изостанал икономически регион.
Re: КОЛЕГИ,време е да насочите интересите си към ВИДИН
23-06-2006 - 14:25:55
И въпреки вашия скептимизъм,цената на имотите във Видин е по-висока и пазара на недвижима собственост е с по-голяма перспектива.Именно това е причината инвеститорите да се насочват към този регион,а не натам -където на някой им се иска.
И колеги ,моля без ЕМОЦИИ,а ти 4ovek,
до оня ден твърдеше,че Дунав мост няма да го има,сега започваш друга песен да пееш.
На мен ми е пределно ясно,че даже и като го открият Дунав мост 2 ,ПАК ЩЕ ИМА НЕВЕРНИЦИ,които ще си търкат езиците,ама защо е построен така-когато можеше да бъде и онака.Ама на тези мили хорица ,които умеят само да си чешат езиците,мога да им пожелая от все сърце-да сте ми живи и здрави и добре ,че на вас не се крепи света ,а на хората -които виждат отвъд хоризонта и които правят нещата - им правя ЕВАЛА......!
Колкото пак до разни сравнения за Враца ,Монтана или Видин,не искам никой да настройвам срещу себе си.Нека времето да бъде оня съдник между нас и след време пак да си споделиме впечатленията .Но единствено ви УМОЛЯВАМ като истински колеги ,все пак да си заишете цените на имотите от времето ,когато отворихме този форум и най-вече ,тази тема. clap:
Re: КОЛЕГИ,време е да насочите интересите си към ВИДИН
23-06-2006 - 14:48:53
Да ти го кажа по друг начин. В цената на имотите във Видин е вкарано и повишението от реализацията на Дунав мост 2. Т.е. продавачите искат да ми вземат и евентуалната печалба. Ама то това не е само при вас - писна ми да ме пробутват "предстояща газификация", "предстояща регулация", "предстоящо оправяне на инфраструктурата", " предстоящо влизане в ЕС". Аз искам цената да е съобразена с настоящето, та да имам шанс да спечеля от бъдещетоsmiling smiley
Просто вервай. Тя земята там може да е завишена ама не достатъчно. Нали знаеш, в момента в който построят моста ще се случат автоматично следните неща:

- Ще се открият автоматично поне 10 хипермаркета
- Ще изчезнат всички дупки и пътя от София ще се превърне в магистрала.
- Ще има международно летище
- Средните заплати ще надминат тези в най-големите 5-6 града
- Ще има университет и богат нощен живот
- Ще има гигантска болница, обслужваща региона
- Безработицата ще падне до под 5%
- Всички емигранти ще се заселят обратно. Ще ги последват още поне 100.000 човека от региона.

И така нататък. Въобще вдигнат ли го този мост, нещата цъфнаха и вързаха. Така че земята там не е надценена - точно обратното. Купувайте и вервайте, проклети безбожници...
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход