Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

КОЛЕГИ,време е да насочите интересите си към ВИДИН

Публикувано от najnaj 
Petar(Peter)
Re: КОЛЕГИ,време е да насочите интересите си към ВИДИН
14-06-2006 - 12:14:30
Петров,
Човекът вече ти обясни, защо говори в бъдеще време. Очевидно търсиш заяждане.

Najnaj, напиши си е-мейла, възможно е да ти пиша тези дни
В.Петров
Re: КОЛЕГИ,време е да насочите интересите си към ВИДИН
14-06-2006 - 12:42:24
Не се заяждам но като чуя за велики планове особено от държавата нещо нямам грам доверие. Ако бяха направили 1/3 от "ще"-тата си, сега щеше да има магистрала Тракия, Черно Море, Хемус, тунел под Шипка и Дунав Мост 3.

А в случая става въпрос че човека иска един вид да бъде финансиран от читателите на постовете му. В замяна, те трябва да се надяват на печалбата обещана от светлите планове за бъдещето на нашите умни държавници.

Нормално е да съм поне малко скептичен все пак, не мислиш ли? Пък и все пак наистина очаквах положението там да е малко по-положително, от години говорят за развитие на инфраструктурата и инвестиции в региона а като гледам нещата са останали на фаза "светли планове и очаквания"
Petar(Peter)
Re: КОЛЕГИ,време е да насочите интересите си към ВИДИН
14-06-2006 - 13:46:24
Петров,
Лека полека започна да се объркваш:
От една страна казваш, че във Враца, Пловдив и Русе предпочитали да говорят в настояще време, а от друга

"Не се заяждам но като чуя за велики планове особено от държавата нещо нямам грам доверие. Ако бяха направили 1/3 от "ще"-тата си, сега щеше да има магистрала Тракия, Черно Море, Хемус, тунел под Шипка и Дунав Мост 3."

Последно недоверието ти към държавата като цяло ли е или само към Видинския район?!

Относно:

"А в случая става въпрос че човека иска един вид да бъде финансиран от читателите на постовете му. В замяна, те трябва да се надяват на печалбата обещана от светлите планове за бъдещето на нашите умни държавници."

Е, никой сериозен човек не е би разчитал само на информацията на najnaj, преди да се реши да купува каквото и да е било, където и да е било.

Относно мъката на този човек за изостаналостта на Видинско:

Напълно я споделям.

След като влезем в ЕС Видин става най-близкият български град до западноевропейските ни "колеги" и действително има за какво да се замислиш.
Дунав мост 2 за колко време ще се построи не знам, но е ясно че ще се построи. А щом ще се строи, няма как да не се подобрят и пътищата. Че Русе е важен център, никой не спори, но той води към Букурещ и съответно Русия.
Спорът Видин-Русе ми прилича малко на караниците м-у Варна и Бургас. "Ама защо там, а не при нас??!!"
В.Петров
Re: КОЛЕГИ,време е да насочите интересите си към ВИДИН
14-06-2006 - 14:13:32
Чакай сега и спорове Видин-Русе ли имало? Аз го давах само за пример, не знаех че съществуват такива конфликти.

Недоверието ми е към желанието и възможността на държавата да си оправи инфраструктурата. Конкретно за Видински регион тя е много по-зле отколкото на други места и ще трябват наистина нереално много усилия за да се оправи. Предпочитам да чуя "да, в момента работят по еди коя си и еди коя си отсечка" а не "септември евентуално ще се заделят средства". Последното е до болка познато. Зимата пътища не се правят, а до следващото лято се оказва че мистериозно са изчезнали някъде и съответно следващата есен пак се планират. И това не става само във Видин - същото се случва навсякъде, просто на повечето други места все пак някой се сеща да оправи някое шосе така измежду другото.

А що се отнася до ЕС, не съм казвал че не споделям ентусиазмът ви. Но не виждам ако си купя примерно едно помещение на центъра на Видин и отворя магазин или заведение как този ЕС ще ми вдигне оборота по какъвто и да било начин. Честно казано не виждам и след моста какво толкова ще се случи. Вероятно ако отворя един крайпътен мотел би имало смисъл. Бил съм в Русе и като гледам там освен няколко мизерни тир паркинга и крайпътни заведения и вероятно някаква бройка митничари, които ще изчезнат през 2007, никой друг не намазва. Простите тираджии не пазаруват техника, мебели и строителни материали, не ходят на кино или по нощните заведения, не купуват местни вестници и надали дори слушат местни радиа, не пазаруват от разните там хипермаркети и гигамаркети, не ползват услугите на местните банки и застрахователни дружества и т.н. Как тогава това нещо ще доведе до небивал разцвет на икономиката не мога да разбера. Според мен всичко това са брътвежи на хора, които имат интерес от изкуствено вдигане на цените. Толкова по въпроса. Дано не съм прав. Ще се радвам да е точно обратното, но от превъзбудени памфлети на политици и спекуланти ми е писнало.
Re: КОЛЕГИ,време е да насочите интересите си към ВИДИН
14-06-2006 - 15:11:28
Като ви чета въпросите и се старая да бъда откровен с вас и да ви отговарям в подробности,невиждам смисъл след толкова подробни обяснения да не може да разберете простата истина.
В момента към Видин ИМА ПОДЧЕРТАН ИНВЕСТИТОРСКИ ИНТЕРЕС.
И дали ви е приятно или не -това е факт неоспорим,и спор няма за икономиката ,за инфраструктурата или за АЛА-БАЛА -ПОРТОКАЛА.
Нещата са много прости,в момента цените на имотите в регион ВИДИН са в посока нагоре.
А колкото до Русе,Враца или Монтана -всеки град си е характерен с нещо,но прекаляваме с разнимити сравнения,кой е по-най и т.н.
Колкото до бъдешето ,че има много"ЩЕ',хубавото е че има умни люде ,които сеят преди " ЩЕ' ,е разбира се ,че и ЩЕ ЖЪНАТ преди всички мърморковци и песимисти.
Но това е живота...............,едни декламират разни стихчета,други им трябват години да разсеят недоверието около лошите метеорологични условия и т.н.,е разбира се ,че има и ХОРА ,които смело вървят напред и ЕВАЛА им правя,защото света се крепи на ГРАДИВНИТЕ люде -за радост на търговците /особено на занимаващите се с имоти/
spinning smiley sticking its tongue out
Re: КОЛЕГИ,време е да насочите интересите си към ВИДИН
14-06-2006 - 17:19:25
Браво ПРОДАВАЧО!
Най-после да си дойдеме на думата.Най-после да те видят всички в истинската ти светлина,хубаво е ,че си свали маската и и те разбраха и останалите във форума ,а не само аз.

Да ти кажа право хич не ми пука дали и тази година ще има 250% увеличение на цените във Видин, защото съм си намерил друго място за инвестиране и не смятам да го огласям из целия форум, защото след като го направя вече няма да е същото. Но остави ме мен аз не разбирам от имоти така, че успех с инвеститорите

I used to love her, but I had to kill her
I knew I'd miss her, so I had to keep her
She's buried right in my backyard

Продавам каквото си искам


ЕТО това са твоите думи малко понагоре.Е ,ПИТАМ ТЕ АЗ ,след като неразбираш от имоти,ЧИ ГО КРЕПИШ В ТОЗИ ФОРУМА???Ами иди в някой форум за поезия и дано там се научиш да бъдеш по-възпитан,и по малко зядлив.
clap:
Petar (Peter)
Re: КОЛЕГИ,време е да насочите интересите си към ВИДИН
14-06-2006 - 17:55:25
Е добре де najnaj,

Малко по-горе ти поисках е-мейла, а ти ходиш да даваш интервюта без въобще да има журналисти наоколо.

sad smiley
14-06-2006 - 19:06:03
avatar
Жалко за теб ако не си разбрал иронията в това изречение winking smiley

Не приемай думите ми като заяждане, защото нямам нищо против теб нито против Видин просто се забавлявам.



Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2008-01-17 18:42 от Продавач.
Re: КОЛЕГИ,време е да насочите интересите си към ВИДИН
15-06-2006 - 18:06:40
Интересно е последното ти послание във Форума.
1.Нали не е задължително включващите се във него да са от създаването му,А МОЖЕ И ПОКЪСНО ДА СЕ ВКЛЮЧАТ?
2.Не е лошо да посетиш личния си лекар -наистина ако не можеш да заспиваш,защото според мен ти пречи на писателските и поетични изяви във форума и ми се струва ,че си акълия човек ,но може би това НЕДОСПИВАНЕ да създава погрешно впечатление.... winking smiley
3.Между другото за разлика от теб, поканих всички учстници във форума да ги почерпя във Видин и все пак да се убедят сами с очите си за достойнствата на "подводния "Видин,вклютително и теб,независимо ,че според теб съм ХАХО/дай боже кой е хахо-да е кат мен/! :crazy:
4.Колкото до сделките -пожелавам ти от все сърце/понеже и ника ти е Продавач/,много ,ама много сделки,е разбира се и на мен си пожелавам ,не ,че днес не съм изподвядвал при нотариус,ама какво лошо има в това ,нали затова съм във Видин,а и съм ЧАСТНИК,да си правя ведомостта сам ,защото в края на месеца- от мен си зависи ,дали ще имам достатъчно -за да почерпя такива заядливи колеги като теб,защото съм ДАЛ ДУМА smiling smiley
Re: КОЛЕГИ,време е да насочите интересите си към ВИДИН
15-06-2006 - 18:07:55
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход