Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

КОЛЕГИ,време е да насочите интересите си към ВИДИН

Публикувано от najnaj 
КОЛЕГИ,време е да насочите интересите си към ВИДИН
17-02-2006 - 15:20:41
Колеги,крайно време е да насочите интересите си към Видин,защото в Софиа и в големите градове се изчерпиха големите печалби ,а във Видин тепърва предстоят.
Строителите също спят,От началото на годината в големите градове предлагането превишава търсенето,а само във Видин е обратно.Хубавото тепърва предстои за този забравен регион.Ще се убедите сами,а ое=нези от вас ,които са по-смели и инвестират-ЩЕ СЕ РАДВАТ НА ДОБРИ ПЕЧАЛБИ,както преди години беше в София...... :crazy:
Re: КОЛЕГИ,време е да насочите интересите си към ВИДИН
17-02-2006 - 17:22:35
Quote

Хубавото тепърва предстои за този забравен регион

това опит за черен хумор ли е? Официално във Видин безработицата е най-голямата в България и доходите са най-ниски.

Ако има още някой, който да не се е изнесъл към София, то сигурно планира да го направи съвсем скоро
А ти кой си? Брокер, строител или продавач от Видин?
Re: КОЛЕГИ,време е да насочите интересите си към ВИДИН
17-02-2006 - 17:36:40
Това не е черен хумор,а самата действителност е такава ,че там където има голяма безработица има и много свободни пазарни ниши за ПРЕДПРИЕМЧИВИТЕ.
Вие в София тепърва ще кусате попарата на това "динамично"-ХАОТИЧНО развитие и затова голяма част от хората са ПСИХЯСАЛИ от напрежение,стрес,наркотици и ...... затова при вас цените на имотите са на крайния предел на върха и тенденцията е НАДОЛУУУУУ.............,и не е лошо да си запишете датата кога водиме този диалог и след някой и друг месец да ми се обадите......пак да си поговориме като ПРОФЕСИОНАЛИСТИ.
ЗАТОВА САМО ЗА СМЕЛИТЕ ИНВЕСТИТОРИ-СЕГА Е МОМЕНТА,а за остналите песимисти......е черен хумор.
Но света се крепи на ОПТИМИСТИТЕ.........ТАКА ЧЕ ........НАПРЕД КЪМ ВИДИН
ПЪРВИТЕ ВИНАГИ ПОБЕЖДАВАТ.......! :}
Re: КОЛЕГИ,време е да насочите интересите си към ВИДИН
17-02-2006 - 17:39:17
собственик на ВИДИНСКИ ИМОТИ , професионален играч в 1 лига и инвеститор от зората на ДЕМОКРАЦИЯТА!
А ясно. Значи си накупил евтино имотчета и сега искаш да ги продаваш скъпо или завиждаш на Софийските брокерчета за високите комисионни и искаш и ти да папкаш smiling smiley . Е хубаво, ама за тая цел по-добре си поръчай статия в "Труд" или "24 Часа". Може да пробваш и в "Стандарт", ама там нивото е толко парцалено жълто, че обикновенно каквото пишат, почти винаги става точно обратното!
С постове в този форум нищо няма да постигнеш. То тук от 3 години все ревът, че цените се сривали, пък те все се качват :}
какво продаваш? има си място за обяви
аз вчера си купих копче...обикновено, но като влезем в ЕС много ще се търсят, взех го на далавера - 10лв, след една година ще е 100
най най понеже и тук си постнал, та да питам като собственик на кантора Видински имоти кой е Вашия интернет адрес за да мога да следя в реално време пазара във Видин. обходил съм всички видински АНИ и всички на въпроса какво се предлага ми вадят обикновено опърпана тетрадка с нещо написано вътре и започват да четат ама така че да не се види нещо повече информация. въобще конспирация пълна. еле пък да поиксаш адрес да видиш за какво ти говорят. ми направо си ги прескочил и без комисион.
за толкова години не успяхте ли да купите един компютър в тези АНИ.
то май само на площада зад общината фирмата на втория етаж имаше ама колко пъти съм минал не е бил включен.
та накратко дайте валиден адрес.
Re: КОЛЕГИ,време е да насочите интересите си към ВИДИН
20-02-2006 - 11:40:51
www.bulgarianrealestates.net

Анонимен потребител
Re: КОЛЕГИ,време е да насочите интересите си към ВИДИН
20-02-2006 - 13:16:15
Това
[www.bulgarianrealestates.net]
наистина ли струва 17 500?
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход