Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Опааа, започна се шоуто за което Асен говореше

Публикувано от Баш Брокеро 
Опааа, започна се шоуто за което Асен говореше
21-03-2010 - 23:44:02
Уважаеми съфорумци,

Ето, че дойде времето да се запасим с пуканки и да заемеме местата на 1ви ред на театър "Паника".

Не знам дали правилно чух, но май мерките на правителството целят да извадят държавата от кризата най-рано в края на 2011.

А имотите? Бе кой ти мисли за имоти при такъв сценарий. цитат:"Вече сме в гръцкия вариант на кризата. Хазната е празна"

Към спестовниците: Ако кешът не е в БГ банки, място за притеснения няма. Заемайте местата си на 1ви ред и гледайте шоуто.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-03-21 23:48 от Баш Брокеро.
Re: Опааа, започна се шоуто за което Асен говореше
21-03-2010 - 23:54:22
avatar
"Според прогнозите на управляващите, цитирани от БТА, България ще може да излезе от кризата в началото на 2012 г."

Вече не е 2011.
Re: Опааа, започна се шоуто за което Асен говореше
22-03-2010 - 00:20:38
Ааа, не така бре. Според Дянков излизаме от кризата април-май 2010.
Re: Опааа, започна се шоуто за което Асен говореше
22-03-2010 - 00:30:20
Брокеро,не се кахъри толкова,имотите не са най-важното в живота на един Човек!Има къде-къде по-интересни и актуални занимания!Смени професията приятелю и продължавай да слушаш съветите на експертитеwinking smiley
Re: Опааа, започна се шоуто за което Асен говореше
22-03-2010 - 00:33:30
Януари и февруари 2010:

Декларираните пред НАП обороти и доходи са намалели с 4 млрд. лева

Изхарчени 1,2 млрд от резерва за два месеца

В резултат Бойковите кратуни яко се стреснаха, ама почти нищо смислено не могат да измисят май. Някакви популистки данъци-лукс и върху лихви от депозити, които няма да имат особен ефект. Единственото разумно нещо виждам в издаването на облигации от държавата - т.е. да вземат заем. Ама това си е временна мярка за позакърпване на положението. Междувременно да палят свещи бизнесът да живне малко. Иначе може да наложи и друг заем от МВФ вече със съответните условия.
Re: Опааа, започна се шоуто за което Асен говореше
22-03-2010 - 00:56:37
avatar
Абе и аз имам резерви към това правителство, но едно е сигурно - ако след изборите се беше формирала другата вероятна коалиция - БСП, ДПС, Лидер, РЗС, досега България щеше да е банкрутирала.
Re: Опааа, започна се шоуто за което Асен говореше
22-03-2010 - 01:26:41
Брейй ...тц тц тц.... нали бехме ОСТРОВ НА СТАБИЛНОСТ какво стана ?
Откривам официално туристическия сезон, вече се затопли и днес заминавам за едно екзотично място.За лято 2010 съм набелязал 5-6 държави които си заслужават да се посетят.
Re: Опааа, започна се шоуто за което Асен говореше
22-03-2010 - 07:53:10
avatar
Quote
dodo2
Абе и аз имам резерви към това правителство, но едно е сигурно - ако след изборите се беше формирала другата вероятна коалиция - БСП, ДПС, Лидер, РЗС, досега България щеше да е банкрутирала.

Абсолютно вярно.
Re: Опааа, започна се шоуто за което Асен говореше
22-03-2010 - 08:06:04
За пореден път трябва да отбележа,че в БГ няма "български" банки.Гърция като е в криза...колко банки фалираха?

Имотите...на където-натам.Определено не са най-важното нещо на света.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-03-22 08:07 от salvador.
Re: Опааа, започна се шоуто за което Асен говореше
22-03-2010 - 09:33:39
Quote
salvador
За пореден път трябва да отбележа,че в БГ няма "български" банки.Гърция като е в криза...колко банки фалираха?

Имотите...на където-натам.Определено не са най-важното нещо на света.

Салвадоре, като писах БГ банки имах предвид банки базирани в БГ със самотоятелен юридически статус.

А за сравнението ти с Гръцките банки мисля, че то е безпочвено, защото банките в Гърция нямат лоши жилищни кредити, а и в Гърция нямаше разпърдян балон на имотите.

Въпросче: Щом Европейският съюз отказа финансова помощ на Гърция при положение, че Гърция е в ЕРМ, то тогава какви ще са шансовете на БГ за евентуална помощ при положение, че БГ е само кандидат? Аз лично си мисля, че само кредитора от последна инстанция МВФ е на дневен ред със всичките им условия.

А както се досетиха за данък върху лихвите от депозитите над 100000лв. така ще се досетят и за прогресивни данъци върху 2, 3, 4 и тн. имоти.

Иначе за данъка върху лихвите над 100К нямаше как да не се сетят защото в цяла западна европа е така, но монетата има и друга страна: Какво ще стане с кеша който досега лежеше в БГ банки? Ами имайки предвид, че няма да бъде обърнат в панели, най-вероятният му път ще е извън БГ "на сигурно място".
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход