Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Гладен нотариус изповядване на сделки сънува

Публикувано от Невидимко 
Гладен нотариус изповядване на сделки сънува
24-08-2009 - 10:22:12
Re: Гладен нотариус изповядване на сделки сънува
24-08-2009 - 10:36:20
avatar
Quote

- Г-н Танев, вярно ли е, че заради кризата нотариусите скучаят и с мъка изповядват дори по една сделка на ден?
- Вярно е
:]
Re: Гладен нотариус изповядване на сделки сънува
24-08-2009 - 10:40:34
Не го гледаш от правилната страна въпроса.
Обърни внимание на друго.По-глямата част от държавите в света изобщо не познават термина "имотна измама".Това просто не съществува.Няма как да го има,защото са предвидени серия от последователно задействащи се механизми,през които измзниците няма как да минат.3-4 елементарни неща са,които биха направили имотните измами материално невъзможни.
На седващо място-укриването на данъци при сделките с имоти.Не съм съгласен с тая политика и изобщо с укриването на каквито и да е данъци.Най-малкото защото съм от тия,дето си ги плащат до стотинка.
Re: Гладен нотариус изповядване на сделки сънува
24-08-2009 - 11:03:04
avatar
salvador Написал:
-------------------------------------------------------
> Не го гледаш от правилната страна въпроса.
> Обърни внимание на друго.По-глямата част от
> държавите в света изобщо не познават термина
> "имотна измама".Това просто не съществува.Няма как
> да го има,защото са предвидени серия от
> последователно задействащи се механизми,през които
> измзниците няма как да минат.3-4 елементарни неща
> са,които биха направили имотните измами материално
> невъзможни.
> На седващо място-укриването на данъци при сделките
> с имоти.Не съм съгласен с тая политика и изобщо с
> укриването на каквито и да е данъци.Най-малкото
> защото съм от тия,дето си ги плащат до стотинка.


Божее ако изобщо тръгне таква система - има 10 пробойни видими и за неопитния човек smiling smiley

просто пак си заформят касичка ... че нещо лапаницата секна последните 12 м.

пък ако тръгне схемата аз лично ще ви светна как става номера във франция smiling smiley
Re: Гладен нотариус изповядване на сделки сънува
24-08-2009 - 11:31:55
palamud Написал:
> пък ако тръгне схемата аз лично ще ви светна как става номера във Франция

Добре, светни ни. Аз от 27 години съм тук и не съм чул нищо eye popping smiley
Re: Гладен нотариус изповядване на сделки сънува
24-08-2009 - 11:34:43
avatar
barbaron Написал:
-------------------------------------------------------
> palamud Написал:
> > пък ако тръгне схемата аз лично ще ви светна
> как става номера във Франция
>
> Добре, светни ни. Аз от 27 години съм тук и не съм
> чул нищо

Честито - успешно промиване на мозъци smiling smiley

пък и говрим за БГ все пак





Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-08-24 11:35 от palamud.
Re: Гладен нотариус изповядване на сделки сънува
24-08-2009 - 12:36:35
"Ще бъдат ангажирани оценители, които и в момента извършват подобна дейност. Вещите лица ще определят каква е пазарната цена в даден район и ще я актуализират на всеки 3-4 месеца."

Е те това ме плаши - А новите били дясно мислещи
eye popping smiley
Ще дам прост пример: Продавам парцел за 25Е/кв.м. при средна офертна цена 40Екв.м. и никакви сигнали за сделки.
Кое е това вещо лице, което ще определи пазарната стойност - тази на която аз съм готов да продам и тази на която има готов да купи?

Преди изборите се говореше за дясна политика радикални промени а сега ще ни набутат пазари, чиято посока се движи от държавата..... и тези малоумни предложения ако влязат в сила? А ако последват и нови подобни?

Май пак ударихме на греда с ПП Г с подобни ходове не ги виждам цЕл мандат.
Сините и ДСБ ще се дистанцират от подобни малоумщини а АТАКА и РЗС ще ги разцепят след това от претенции.

Чета в Дневник статия как предишните били приели закони с които сега били защитени за престъпленията си по служба - демек и осъдени се признава, че няма да има ОТНОВО!
А да видим до колко часа ще ги сменят тези закони за да може следващите да им търсят отговорност на тях
:] , Пародия ли бе да я опишеш таз България.
Що по изборите не чухме - има закони, които няма да ни позволят да търсим адекватна сметка и няма да можем да ги осъдим за престъпленията!
Това да изкараш крадците, да се биеш в гърдите - МЕдийно без да имаш реална възможност да направиш нещо не му ли се викаше ПОПУЛИЗЪМ! Аз избирателя ги знам кои са крали и ги очаквам там където им е мястото не искам да ми замазват очите, като ми показват нещо, което вече съм видял!
Да видим поне на ЕС дали ще отговорят на очакванията тях не ги интерсува, дали има осъдени за пари източени от българския данъкоплатец, но жизнено ги интересува да има осъдени за източените пари на ЕВРОПЕЙСКИТЕ ДАНЪКОПЛАТЦИ, и доверието ще се върне чак тогава и пари ще има ама чак тогава.
Re: Гладен нотариус изповядване на сделки сънува
24-08-2009 - 12:49:12
avatar
Че то това е най-лесно

Канят видни форумци от настоящият форум и вземат средно-аритметичната цена на прогнозните им.
Знаем кои са, остава и да ги наемат от правителството на ББ, така де то тука и някой леф трябва да падне! :] *drunk* winking smiley

Re: Гладен нотариус изповядване на сделки сънува
24-08-2009 - 12:51:05
avatar
jores Написал:
-------------------------------------------------------
> "Ще бъдат ангажирани оценители, които и в момента
> извършват подобна дейност. Вещите лица ще
> определят каква е пазарната цена в даден район и
> ще я актуализират на всеки 3-4 месеца."
>
вещите лица - да се чете ВЕЩИЦИТЕ smiling smiley
Re: Гладен нотариус изповядване на сделки сънува
24-08-2009 - 12:51:23
А бе прав е човекът, че на дъното трябва да се купува. Само дето МВФ даде прогноза определена като "оптимистична", че пикът на лошите кредити, ще е догодина, като предвидения процент за България е 15-20%.
Спред мен деиствително догодина ще имаме около 20% лоши ипотеки, но това далеч няма да е пикът.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход