Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Имотите няма да поскъпват вече -ха,ха,ха

Публикувано от Znae6t 
Re: Имотите няма да поскъпват вече -ха,ха,ха
29-06-2008 - 19:36:38
погледни в темата преглед на печата-по стар запис
последната стр.
Re: Имотите няма да поскъпват вече -ха,ха,ха
30-06-2008 - 16:48:57
дичо ако не знаеш от къде се пуска компютър , но знаеш как се продава -как ще го продадеш-не подценяваи професионалистите-освен че са учили висша математика -разбират и от прости сметки -
написал ми е dival, което отново показва пълно незнание по въпроса какви качества са необходими, за да продаваш имоти. Естествено, че се изискват знания, естествено е, че човек на може да знае всичко, естествено е да се допиташ до архитект за нещо, което не знаеш, но също толкова естествено е да имаш и други качества, които не са свързани със знания, а с умение да общуваш, да знаеш първо желанието на клиента си, за да не губиш нито неговото, нито своето време, въобще цял един комплекс от качества , необходими в работата с хора. Това разбира се е трудна работа, основното е обаче, че не е необходимо да си геодезист, или ахритект, за да бъдеш успешен брокер. Справка - моя милост.
Re: Имотите няма да поскъпват вече -ха,ха,ха
30-06-2008 - 17:00:04
дичо нищо лично против теб, желая ти и за в бъдеще успех в бизнеса
пък мани ги професионалистите те нищо не разбират от влиянието на лчтното слънцестоене върху цената на имота ..... smoking smiley
Re: Имотите няма да поскъпват вече -ха,ха,ха
30-06-2008 - 17:06:27
ето ти една задачка -един парцел е близо до летище , клиента иска да смени статута и да го направи зърно база -обаче му забраняват
аз твърдя че ще му сменя статута а ти?
не чети дебелите книги там го няма ..............
Re: Имотите няма да поскъпват вече -ха,ха,ха
30-06-2008 - 17:12:47
Ще отговоря с личният си девиз - "Невъзможното правя веднага, за чудеса трябва малко да се изчака !".
Re: Имотите няма да поскъпват вече -ха,ха,ха
30-06-2008 - 17:18:13
чакам -че ми е интересно как ще го измислиш
Re: Имотите няма да поскъпват вече -ха,ха,ха
30-06-2008 - 17:31:13
Ако искаш да провериш възможностите ми, нямам време за това, пък и ако тепърва ще се доказвам..., ако говориш сериозно - дай информация.
Re: Имотите няма да поскъпват вече -ха,ха,ха
30-06-2008 - 17:33:46
АЗ ЗА СЕБЕ СИ знам , но понеже твърдиш , че можеш затова попитах
Re: Имотите няма да поскъпват вече -ха,ха,ха
30-06-2008 - 17:46:14
По принцип е нормално да му забраняват, защото около летищата има и следва да има зона, в която е забранено всякакво строителство, независимо от височината, защото евентуалните сгради биха пречили на навигацията.
Re: Имотите няма да поскъпват вече -ха,ха,ха
30-06-2008 - 17:59:28
риокоз и риосв не дадоха съгласие там да строи зърно база, аз твърдя че е възможно
като направя съвсем лека промяна - но не се напъваи и на мен ми беше трудно да се сетя
след повторен разговор с тези две инстанции и изказваики мнението си ми отгоровиха положително .......
за това ти казах дичо ...хбаво да има брокери , ама е хубаво и да се консултират а не да спрвят на всезнаещи ...само защото са се научили да изчисляват бъдещо рзп...
пак ти казвам -нищо лично winking smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход