Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Имотите няма да поскъпват вече -ха,ха,ха

Публикувано от Znae6t 
Re: Имотите няма да поскъпват вече -ха,ха,ха
26-06-2008 - 20:40:09
вчера виках за доичетата ама без малко да се обърка работата ....днес и аз искам братушките да бият...много як беше последния им мач
от кирилицата е да знаете ...и другите не могат да им разчетат тактиката защото боравят само на латиница :}
ааа да не забравя -софия център 10 евро кв.м , зем земя 20 евро на декар smiling smiley
Re: Имотите няма да поскъпват вече -ха,ха,ха
27-06-2008 - 09:21:17
avatar
r_stoma Написал:
-------------------------------------------------------
> dicho Написал:
> --------------------------------------------------
> -----
> > Моля някой от най - злобните тук да ме светне
> защо
> > е тази омраза към брокерите ? Дали това не
> > означава, че мразите всички, които почтено
> си
> > изкарват хляба с посреднически услуги ? Ако
> да, то
> > май си искате комунизма ?
>
> Наистина ли незнаеш???? Ами да ти кажа аз, като
> нормален клиент, който си плаща винаги за
> положения труд. Понякога и да не стане сделка
> плащам, щом е положен труд.
> 1. Много лъжете в обявите - като иде човек на
> място, незнае да се смее ли да плаче ли или да
> натупа хубавичко брокера.
> 2.Нямате елементарно поведение към клиента -
> искате комисионна, ама също да ви возя до обектите
> които продавате, все едно съм ви личен шофьор.
> 3. Не си правите труда да видите документи, а
> правите офертите си по разкази на очевидци.
> 4. Надлъгвате се с колегите си и това рефлектира в
> клиента.
> 5. Не си актуализирате офертите и това води до
> сериозни заблуди
> 6. Не си направихте труда да понаучите кое е
> регулиран и нерегулиран имот и че щом е земеделска
> земя няма как да е регулирана.
>
> Моля не се дразни, а си кажи честно - не са ли
> повечето ти колеги точно такива. Ето сега тръгвам
> пак на оглед и ще возя цели трима брокери - нямат
> коли. Писна ми от вашето съсловие, честно ти
> казвам. При цялото ми желание да съм коректен и
> арабия, те ми губят времето и ми се качват на
> главата.

Много, много точно. Неслучайно dicho нищо не отговори на този пост smiling smiley
Re: Имотите няма да поскъпват вече -ха,ха,ха
27-06-2008 - 11:35:54
dival Написал:
-------------------------------------------------------
> ааа да не забравя -софия център 10 евро кв.м , зем земя 20 евро на декар

Ти изпи една бира и почна да изпускаш по една, че и по две нули !?!
Re: Имотите няма да поскъпват вече -ха,ха,ха
27-06-2008 - 11:51:16
не и аз ще правя , като другите , земите били пущинак , а морските парцели били камънак и не стрували пукната стотинка ...аиде сега и аз
софия гадост -топ център не повече от 12 евро и то само ако продавача почерпи с кафе
еи сега барбароне ако някои само посмее да оплюе наистина добрите инвестиции гледаи аз как вещая сривове в топ център ....те и без друго експертите тука си измислят цените....и ми сравняват с незнам коя си година , е как пък никои не изрази собствено мнение всичко копи-пеист
тя и бозата беше 6 стотинки и билетчето за градски транспорт пак толкова
аиде и те да се върнат на старите нива..............
прогноза софия 10 евро...топ център 12 евро .....затваряме държавата, и с гордо вдигнати знамена и гол гъз връщаме комунизма
не мога да разбера тук на инвеститорите се казва че са мошенници , на хора които правят бизнес - мутри , някои ако си купел кола се изхвърлял.....ами вирсачиту...кои си ти че да имаш
в бг има читави хора които се опитват да градят , дори и да има апокалипсис -финансов де или имотен , пак трябва да се стремим към по добро
и изобщо не мисля че хората със собствен бизнес и нова кола и др са мутри или друго , просто бачкат , умни са , комбинативни са и успяват да си докарат доходи многократно надвишаващи доходите на някои умници извън бг
точно на тези хора се крепи икономиката доколкото я има
отворковци
Re: Имотите няма да поскъпват вече -ха,ха,ха
27-06-2008 - 12:13:06
Дивале картинката не е нито толкоз черна, нито толкоз бяла. Всички знаеме по-голямата част от строителите откъде идват и как си правят бизнеса. Та тва с комбинативността го мани. Има такива хора, ма са малко. А и не са виновни те, че правилата са сбъркани. Те просто извличат максимална полза. Но това в крайна сметка няма да докара нищо добро на хората. Ако имаше добри условия за дългосрочни инвестиции и ясни правила досега и гърците да сме задминали. Ама не. И не го виждам това да стане близките 3-4 години, дори при огромното желание на управляващите. А това желание нещо не го виждам ич. Та затова се ядва народа, че сичките тия умни и инициативни търсят краткосрочна полза на гърба на по-неуките хора. Ще изкарват пари до един момент, после парите ще свършат, умните и инициативни ще си дигнат чукалата, работниците и те ще си дигнат чукалата и кой ще остане? Просто при кофти управление това се случва по един или друг начин. Така е в природата. А това кой бил умен, кой бил тъп и т. н. няма значение. Важно е системата коя от тези групи ще допусне да върти бизнеса. Та така. А иначе за инвестициите някой едва ли отрича че ще има и печаливши такива. Но повечето ще са губещи. Това е положението
Re: Имотите няма да поскъпват вече -ха,ха,ха
27-06-2008 - 12:43:19
Re: Имотите няма да поскъпват вече -ха,ха,ха
27-06-2008 - 12:49:55
dival Написал:
-------------------------------------------------------
> точно на тези хора се крепи икономиката доколкото я има

На тези хора тук ли ?
Re: Имотите няма да поскъпват вече -ха,ха,ха
27-06-2008 - 12:51:17
така е не САщ и не знам защо се сравнява с тази държава постоянно
Re: Имотите няма да поскъпват вече -ха,ха,ха
27-06-2008 - 13:27:54
dival Написал:
-------------------------------------------------------
> така е не САщ и не знам защо се сравнява с тази държава постоянно
Защото икономическите явления (закони) са общовалидни ...
Re: Имотите няма да поскъпват вече -ха,ха,ха
27-06-2008 - 13:43:43
Защото икономическите явления (закони) са общовалидни ...


ахахахаха в БГ общовалидни закони нещо не сте познали и сте се пообъркали значително - при официален доход 200 лева вече срещам доста хора които казват че 2000 е малка и мърляма заплата, домашни помощнички в бистрица и бояна масово мрънкат че няма да чистят къщите за по 800 лева на месец и това за 4-5 часа дневно, банките започват да изпитват недостиг на бари в брой защото все по-голям обем са кешовите плащания като парите въобще не помирисват трезорите и нека да им защото само си измислят такси да събират!!! :loveu: :loveu:
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход