Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Обяснете моля

Публикувано от dival 
Re: ОБЯСНЕТЕ МОЛЯ
08-05-2008 - 23:31:36
Парцалеф, ето тук и по една осреднена таблица за Англия и Германия.

Англия: Ток + газ = 975 - 985 паунда ако консумираш около 3,300 kWh electricity and 20,500 kWh gas годишно.
Според
energywatch


Германия:

Домакинство от двама средно 450-500 евро годишно ток.

Голяма фамилия средно 1050-1130 евро годишно ток.

strompreis-tabelle
Re: ОБЯСНЕТЕ МОЛЯ
08-05-2008 - 23:49:04
снимките са страхотни clap:
Re: ОБЯСНЕТЕ МОЛЯ
09-05-2008 - 00:02:14
утре ще изровя мои снимки и ще ги пусна...последните ми са от бал4ик
Re: ОБЯСНЕТЕ МОЛЯ
09-05-2008 - 00:04:56
Природата в БГ е неповторима и е в сърцето на всеки истински Българин .Но за съжaление се намира в ръцете на идиоти .За това ce говори тук ,че малко по малко се разбива ,за да се купи заветния джип или яхта .Въпреки че подръжката на споменатите придобивки е огромна.Но за това по-нататък ще се мисли и доразбива БГ .
Re: ОБЯСНЕТЕ МОЛЯ
09-05-2008 - 00:18:11
Олеле, супер снимки. И всичко това скоро ще бъде унищожено за да се изпере някой друг зулен милион.
България е супер красива и отговорността да я спасим и да запазим това невероятно наследство е на никой друг освен наша.
Ето това ми е мисълта за изхода от кризата - трябва да се лее кръв защото тази красота е отвоювана и запазена с кръв от нашите прадеди. Не бива да ни отнемат всичко това.
Re: ОБЯСНЕТЕ МОЛЯ
09-05-2008 - 00:34:56
Даже и нощните ни пеперуди са по-хубави от канадските!




А ТУК си изтеглете "мистерията на обраните български гласове"


Julius,
ако имаш време драсни на лични относно мнението ти за NIKON D40 , който съм избрал за поарък на по-малката дъщеря!
Re: ОБЯСНЕТЕ МОЛЯ
09-05-2008 - 01:35:57
BGcode,
благодаря за линковете. Ако имаш инфо сподели моля, разходите на MEDUIM USER за данък сгради, смет, канализация, автомобили, пътни данъци и др. подобни. Просто се опитвам да съпоствя в това отношение едно средно семейство в БГ , но по абсолютни стойности, а не като процент от приходите.
Re: ОБЯСНЕТЕ МОЛЯ
09-05-2008 - 10:12:16
Julius Написал:
-------------------------------------------------------
> опърпана и жалка природа
>
> Greenbul, колко добре познаваш България?

Бил съм където се сетиш.

>
> Ходил ли си поне веднъж на Крушуна:

Да. Ходил съм неведнъж. Последно ходих на Крушуна миналата година. Станало е отвратително. Боклуци цигания и простотия. Посредством изградена еко пътека пишман туристите са улеснени в това да изхвърлят боклуците си на трудно достъпни места. Крушуна се е превърнала в едно гнусно сметище, където чалгари ходят да пият по една ракия.

Даде лош пример. Замълчи!

>
> Гръцката Едеса с нейните водопади ряпа да яде!!!
>

Бях 10 дена в Гърция и да кажеш, че те нямат природа е чист шувинизъм. Просто не е така насрана като в България.


> И ако казваш, че природата ни е НЕ е красива...
> значи проблема е в теб, а не в природата!
>

Уникалната българска природа е един спомен от преди години. България е гнусно сметище с прост народ, който ще унищожи и малкото останало. Само факта че имахме излаз на Чено море, който изгубихме е достатъчен. Последно стъпих там преди 3 години и беше отвратително. Повече няма да повторя.

И понеше ще ме питаш какво търся тук, веднага ти казвам - тук народа е толкова прост, че се експлоатира с лекота и можеш да живееш на гърба на другите и да си обикаляш света. Само факта колко глупави са хората за да се заврат в миша дупка и да карат 10 годишна кола, ставайки роби на банка е достатъчен.


Re: ОБЯСНЕТЕ МОЛЯ
09-05-2008 - 10:56:13
Това мнение е преместено в новия "форум за имоти, финанси и всичко останало"



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-05-24 23:03 от g0g0.
Re: ОБЯСНЕТЕ МОЛЯ
09-05-2008 - 11:06:01
Julius


Природата ни е прекрасна, спор няма, но както са я подкарали политици, мутри и "бизнесмени" и нея няма да я има скоро.

А и само с природа живее ли се? Да си правим сламени колиби на тези прекрасни места, които си заснел и да се изнасяме там ли? Да берем гъбки, да се топлим с дръвца и да се охлаждаме в рекички и поточета, а? С една дума да се върнем около 500 години назад. Бек тю дъ нейчър.

И пак няма да стане, защото ако не се направи нещо за усмиряването на тия изроди /ако ще да е с цената на нова национална катастрофа/ и там ще довтасат с багерите и фадромите. Кой мислиш ще ги спре, Евросъюза ли? Те дотогава ще са изорали всичко.

Въпросът в темата е пределно ясен - какво да прави всеки разумен човек, ако балонът-държава почне да се пука?
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход