Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Повишаване или ...повишаване.. а може би успокояване и леко повишаване в следващите пет години

Публикувано от turbozol 
>само да вметна към куку -ами някои нямат заеми
>тези които нямат заеми имат бизнес и висок доход
>имат и страни4ен доход
>имоти на хубави места вкл.и морски
>земя и парцели
>тез хора според теб куку какво да правят

те ще купуват имотите на накисналите се когато пазарът удари дъното.

а лихвата е 10-12 процента и постоянно расте. защото риска расте.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2008-04-11 23:07 от kuku987.
Re: Повишаване или ...повишаване.. а може би успокояване и леко повишаване в следващите пет години
11-04-2008 - 23:36:01
Куку,
Колко е месечната вноска за 40000 евро за 25 години при 10% лихва. Сметни я и я напиши и ако отговаря на моята, значи лихвата ми е 10%.

КОГАТО КАРТАТА И ТЕРЕНЪТ НЕ СЪВПАДАТ, ВЯРВАЙТЕ НА ТЕРЕНА.
Стара военна аксиома
kuku987,
Примера ми беше за едно имагинерно четиричленно семейство, а пък ти ми даде лично определение! Но няма значение! Та според теб приходите ми са в лева , а дълговете в евро. Моля те да добавиш, в какво са ми депозитите???? (просто приеми шибания факт, че има българи с депозити!)
аха значи имаш и ипотека и депозити. Браво, браво..
Re: Partzalev's deposits
12-04-2008 - 04:05:41
In U$ dollars .
Re: Повишаване или ...повишаване.. а може би успокояване и леко повишаване в следващите пет години
12-04-2008 - 08:40:24
Куку, май така и не разбра, че отговаряш на Парцалев вместо на мен.
При 10% лихва вноската ми е 365 евро и понеже вноската ми е 290 евро едва ли лихвата ми е 10%. Това е ФАКТ.
Веднъж попитали един философ, защо фактите противоречат на неговата теория. Той отговорил: "Жалко за фактите".
Много жалко за този факт, който противоречи на теорията на Куку за лихви от 10-12%.

КОГАТО КАРТАТА И ТЕРЕНЪТ НЕ СЪВПАДАТ, ВЯРВАЙТЕ НА ТЕРЕНА.
Стара военна аксиома
Re: Повишаване или ...повишаване.. а може би успокояване и леко повишаване в следващите пет години
12-04-2008 - 08:44:44
Вчера бях с една приятелка от детските години, чака детенце всеки момент. Тя взема 900, той 700 лв. Апартамента - от баба. 65 квадрата обаче им идвал тесен. Просто инфомативно погледнали какво се прдлага и се оказало, че ново строителство 85 квадрата е по-тясно от това което имат. Не че биха купили - не биха, щото детенцето ще иска папу. Каза че ин а 3-4 пъти по-ниски цени биха се замислили сериозно преди покупка. Такива ми ти работи у нас, за мен това е средно семейство, а не две кукувици живеещи в килийка с кухненски бокс, дето ползват противозачатъчни с презерватив да не би да се пръкне някое дете дато да им обърка плановете по ипотеката.
Re: Повишаване или ...повишаване.. а може би успокояване и леко повишаване в следващите пет години
12-04-2008 - 09:07:27
Една колежка също чака дете, но няма апартамент от баба и си купува с кредит точно 65 кв.м.

КОГАТО КАРТАТА И ТЕРЕНЪТ НЕ СЪВПАДАТ, ВЯРВАЙТЕ НА ТЕРЕНА.
Стара военна аксиома
Re: Повишаване или ...повишаване.. а може би успокояване и леко повишаване в следващите пет години
12-04-2008 - 10:18:36
за апартаментите както и да е
за земите какво става
след като в добруджа удари 1000 лв на декар
тез арендатори луди ли са или болни 4е да купуват на тези цени
ама си купуват
ами тези които купуват парцели по морето на цени 100-200 евро ма квадрат
те са луди нали
онзи ден един приятел от софия разправя
тези които имат парцели на морето са луди 4е ги продават на безценица
коментара ми беше свързан с факта 4е тои си купи 6000кв.м извън регулация но на атрактивно място с морска панорана за 180хил евро
дори за миг не се замисли дали падат цени и дали му е скупо напротив каза 4е му е без пари...и до колкото знам ве4е има склу4ен договор с израелска фирма но подробности не зная
та такива работи в деиствителноста
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход