Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Повишаване или ...повишаване.. а може би успокояване и леко повишаване в следващите пет години

Публикувано от turbozol 
Re: Повишаване или ...повишаване.. а може би успокояване и леко повишаване в следващите пет години
11-04-2008 - 14:26:38
да купува4 подписва се договор за аренда
гледам сега по депозитите е някъде 6-7% и тук е горе долу толкова но не е ли по добре парите да са в земята
попитах защото искам и вашите мнения
ако имаш нещо предвид казваи
Няколко пъти се опитвам да кажа на хора като Куку, 4е няма смисъл да си избиват комплексите във форума. В много от нещата са прави, но ужасната им злоба към сънародниците им обезценяват, поне в моите о4и, казаното от тях. Живял съм в няколко държави - и такива, които приемат емигранти, и такива, от които излизат емигранти и мога да позная типи4ната психология на емигранта, които се опитва да докаже на себе си, 4е изборът му е правилен. На прогнозите на Куку не обръщам внимание, защото о4евидно взема желаното за деиствително - и по отношение на България и по отношение на развитите държави. А ина4е е ясно, 4е цените на имотите в София нямат много простор за растеж през 2008. Подкрепям изцяло Парцалев и нека всеки от нас прави наи-добрите избори за себе си и се "бори4ка" успешно с живота.
Re: Повишаване или ...повишаване.. а може би успокояване и леко повишаване в следващите пет години
11-04-2008 - 15:02:45
avatar
Combat Написал:
-------------------------------------------------------
> камелия
>
> А защо непрекъснато трябва да започваме отначало?
> Защо след като другите са минали през дивия
> капитализъм да минаваме и ние? Защо това не се
> случва при японците, чехите, словенците...да не
> изреждам, че ще ме заболи главата.....те да не би
> да изживяват "американската мечта" от 200 години?

По времето на соца имаше крилата фраза "Това,което другите народи са постигнали за 100г.,ние ще постигнем за 10".Оказа се,че не може да прескочим "трупешката" естествените периоди на развитие. Никой не го е направил. Ако се поинтересуваш,ще разбереш че нито в Чехия,нито в Словения всичко беше държавна собственост през 1989г.....

> Тези хора са ни сънародници и самият факт, че все
> още влизат и пишат в български форуми и то на
> кирилица е достоен за уважение. И дори да са
> вискокомерни, сме си виновни ние. По същия начин
> значи са виновни американците, европейците и
> всички други чужди високомерни политици и
> икономисти, които като нагазят в нашето блато и ни
> имат за експеримент от мезозойската ера.

Не мога да се съглася с теб. Аз и много като мен, преживяхме ужасите и на "Лукановата зима",и на голямата инфлация. За хората отвън,сегашното положение е трагично,просто защото не са преживели предишното. Не са извървели пътя до тук. След като не са били в борбата ни до нас, не могат да се явяват съдници на това, което сме постигнали и да ни обвиняват че за нищо не ставаме.
А да ги уважавам само за това,че влизайки във форума да ни плюят, го правят на кирилица /силно неграмотно/ .......... confused smiley

> И в инвестора му се смяха на Асен и там ъпъри
> много.....а от декември насам сума народ ближат
> рани и се оглеждат за някой случаен балък, осмелил
> се да сложи някой пробит лев на нещастната ни
> борса. Сети се сама колко от тях са излезли
> навреме преди срива и как са стискали акцийките с
> надеждата, че срив, такова чудо на нашата
> переспективна борса - сакън!

И на куку,и на Асен съм писала,че когато правят анализи и дават аргументи,с внимание следя..........


confused smiley
dival,
Прецени добре дали 450 лв./дка е реална цена за района и категорията, след това смятай доходността и правилността!
Помисли също, за тези пари, дали не се предлага някъде в полупланинска местност, поляна с такива размери, която да граничи с път и гора, и да не е апетитна за застрояване, а след това да я залесиш по страртиралите вече програми!
Re: Повишаване или ...повишаване.. а може би успокояване и леко повишаване в следващите пет години
11-04-2008 - 15:20:14
в същото землище цените са около 550 лева и стигат до 700 ако парцела е към100 декара това което описваш ве4е го имам ...на 50 км от морето на граница на регулация лице на асфалт и още едно лице на полски -пред парцела малка гори4ка -33 000 кв.м...но не си го давам 4е има интерес за някакви къщи4ки...агенциите ме намериха и ми предложиха 2000 лв на декар но аз отказах
много се колебая за тези 22 декара ...говорих с един приятел разбира от банки и не ме съветва да държа пари на сметка
dival,
при това положение, сметките са ти оправдани. Действай и не мисли за новата си придобивка поне 5-6 г., дори и без аренда!
Успех!
Re: Повишаване или ...повишаване.. а може би успокояване и леко повишаване в следващите пет години
11-04-2008 - 15:36:06
благодаря ти
8 % доходност. Но след като вече я имаш земята няма смисъл...
дончо, аз не карам никой насила да ми чете коментарите.

критикити ми основно са към тези теглещи кредитите въпреки скромните си финансови възможности. Както и към тези който отковено лъжат с цел да набутат някой друг баламурник и напълнят джоба.

Всеки път когато пиша нещо нелицеприятно но вярно ми се излиза със номера за 'патриотизма'. Започва се обикновено с лични нападки и после се излиза с позицията на 'защитници на българщината', всеки се представя за партиот и като кажеш че нещо не е наред те изкарват предател.

Елементарни номера на елементарни хора. Най-важният момент когато имаш опонент който казва истината и борави с факти а не с емоции е да го дискредитираш.
Интелигентния човек може много лесно да прецени че аз съм рязък със претенциозните и откровените лъжци както и провокаторите и че мога да водя
съсвсем нормален диалог с хората които го желаят.

Ако си мислите че аз съм рязък може да прочетете какво пишат българите по инетренет форумите например:
[www.segabg.com]

Независимо дали четеш или не нещата който се пишат тук се случват. Нямам никакво намерение да представям нелицеприятни факти по любезен начин. Може да кажеш на някой че е насран или наакан, наакан звучи по любезно, но формата не променя факта.

Виж ако си толкова обидчив и предпочиташ някой да те лъже дипломатично и да те накисне вместо да ти каже истината в очите... Тогава не чети. Изборът си е твой.



kuku987 Написал:
-------------------------------------------------------
> дончо, аз не карам никой насила да ми чете
> коментарите.
>
> критикити ми основно са към тези теглещи кредитите
> въпреки скромните си финансови възможности
. Както
> и към тези който отковено лъжат с цел да набутат
> някой друг баламурник и напълнят джоба.
>
> Всеки път когато пиша нещо нелицеприятно но вярно
> ми се излиза със номера за 'патриотизма'. Започва
> се обикновено с лични нападки и после се излиза с
> позицията на 'защитници на българщината', всеки се
> представя за партиот и като кажеш че нещо не е
> наред те изкарват предател.
>
> Елементарни номера на елементарни хора.
> Най-важният момент когато имаш опонент който казва
> истината и борави с факти а не с емоции е да го
> дискредитираш.
> Интелигентния човек може много лесно да прецени че
> аз съм рязък със претенциозните и откровените
> лъжци както и провокаторите и че мога да водя
> съсвсем нормален диалог с хората които го желаят.
>
> Ако си мислите че аз съм рязък може да прочетете
> какво пишат българите по инетренет форумите
> например:
>
>
> Независимо дали четеш или не нещата който се пишат
> тук се случват. Нямам никакво намерение да
> представям нелицеприятни факти по любезен начин.
> Може да кажеш на някой че е насран или наакан,
> наакан звучи по любезно, но формата не променя
> факта.
>
> Виж ако си толкова обидчив и предпочиташ някой да
> те лъже дипломатично и да те накисне вместо да ти
> каже истината в очите... Тогава не чети. Изборът
> си е твой.
>
>
>
>
Какъв процент от дохода трябва да е вноската по кредита според теб.


КОГАТО КАРТАТА И ТЕРЕНЪТ НЕ СЪВПАДАТ, ВЯРВАЙТЕ НА ТЕРЕНА.
Стара военна аксиома
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход