Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

$100,000 - как,защо?

Публикувано от КапитанПетко 
Re: $100,000 - как,защо?
11-04-2008 - 09:40:59
здравейте всички!
аз инвестирах парите си , като си купих земя в алино
идеята ми е пак спекулантска породена от предстоящите проекти в тази област
Re: $100,000 - как,защо?
11-04-2008 - 11:19:03
Капитане не разбрах къде живееш.

Ако си в УСА, долара е толкова слаб в момента, почти два пъти по-нисък от най-силните си времена.

Не смятам, че е най-удачно да си обръщаш $ в Евро. Ако Буш не нападне Иран и ако новия УСА президент започне изтеглянето от Ирак, това ще бъде психологически стимул за УСА инвеститорите и икономиката ще тръгне полека нагоре.

Т.е. потърси някакъв имот в УСА, може земя или апартамент в район, който е депресиран в момента обаче с потенциал .

И нищо чудно сле 4-5г. да си удвоиш парите. Плюс долара до тогава ще си е възвърнал голяма част от загубените позиции.

Спрямо еврото ще спечелиш от това, че долара е поскъпнал, ще спечелиш и от вдигане на цената на имота. Ще имаш също и такс дедакшънс (моля за извинение, че пиша с чуждици).
В България филма бум на цените на НИ е или свършил или е вече на свършване.

Тук във форума идват и много добри търговци, които малко не харесват дъмпинга на безплатните съвети, но това да не те притеснява.

За това е форум да обменяме мнения и идеи. Моята философия по този въпрос е "Ако другите печелят много добре, радвам се за тях и аз ще имам възможност да спечеля."
Всичко хубаво.


.[www.beinsadouno.org]
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход