Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

новина която искат да чуят асен и куку, сбъдна се тяхната прогноза

Публикувано от emiliano 
новина която искат да чуят асен и куку, сбъдна се тяхната прогноза
02-04-2008 - 14:58:16
ето и една новина която иска да чуе асен и куку в София вече не се продават имоти те се ПОДАрЯВАТ, да правилно видяхте подаряват се защотото никой не иска да купува, а хората искат да се отърват от тях да не им плащат данъцитеsmiling smiley) и ги подаряват, на кого ги подаряват ли на който срещнат с пълна торба на улицата защото тук вследствие на очаквания курс за 17 лева за евро, всички са на еврови позиции и има недостиг на храни и пари!!! Сделка от преди час е, че нова сграда, всъщност цял затворен комплекс е подарен на строителите му като те са дали на строителя 16 портокала и 3 кивита!!!!но когато става въпрос за частни апартаменти те само се подаряват, с насълзени очи брокерите си спомнят нивата от 17 евро за квадрат, а в психиатричните клиники са затворени едни брокери говорещи за нива от 800 евро на квадрат!!!!! smiling smiley smiling smiley smiling smiley smiling smiley smiling smiley smiling smiley :} :} :}
Re: новина която искат да чуят асен и куку, сбъдна се тяхната прогноза
02-04-2008 - 15:02:28
много хубава новина, може би трябваше да я пуснеш вчера :} едно въпросче а къде са брокерите говорещи за над 1000, че дори и 2 000 евро на кв.м. - може би в затвора winking smiley
Re: новина която искат да чуят асен и куку, сбъдна се тяхната прогноза
02-04-2008 - 16:26:30
за това ли такава лудница навсякъде....пуснали портокали :}
Re: новина която искат да чуят асен и куку, сбъдна се тяхната прогноза
02-04-2008 - 16:39:37
Re: новина която искат да чуят асен и куку, сбъдна се тяхната прогноза
04-04-2008 - 01:08:32
avatar
А ти виж това :}
[forum.imoti.net]

Как мислите дали догодина по това време няма да четем същите прогнози от същите "спецове" winking smiley ?

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: новина която искат да чуят асен и куку, сбъдна се тяхната прогноза
04-04-2008 - 01:44:58

Еееее,Продавач,стига де,тази плоча ни я пуска доста често вече.Не,че лошо си го написал,но....
Re: новина която искат да чуят асен и куку, сбъдна се тяхната прогноза
04-04-2008 - 01:54:23
avatar
javor Написал:
-------------------------------------------------------
> > Еееее,Продавач,стига де,тази плоча ни я пуска
> доста често вече.Не,че лошо си го
> написал,но....
>


Ама чакай моя сериал тепърва започва winking smiley Няма само за "топ локейшъните" на куку да четем... аз поне на месец по една две среийки ще ви измислям за разтоварване, а не по 30-40 мнения почти повтарящи се на ден...като други хора.

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: новина която искат да чуят асен и куку, сбъдна се тяхната прогноза
04-04-2008 - 10:27:00
Таркаляйте усмивчици, търкаляйте. На инвеститорите по морето вече не им е смешно - нощувки под 10 лева в Слънчев бряг. Това ако го бях пуснал като новинана преди 1-2 години пак голям смях щеше да падне. Всеобщо вселие. Еуфория. Празник в единствената държава, която няма да бъде засегната от финансовата криза. Смейте се и се веселете, а кой се смее най-добре предстои да разберете.
Re: новина която искат да чуят асен и куку, сбъдна се тяхната прогноза
04-04-2008 - 12:19:36
avatar
greenbul Написал:
-------------------------------------------------------
> Таркаляйте усмивчици, търкаляйте. На инвеститорите
> по морето вече не им е смешно - нощувки под 10
> лева в Слънчев бряг. Това ако го бях пуснал като
> новинана преди 1-2 години пак голям смях щеше да
> падне. Всеобщо вселие. Еуфория. Празник в
> единствената държава, която няма да бъде засегната
> от финансовата криза. Смейте се и се веселете, а
> кой се смее най-добре предстои да разберете.

Мда, в Слънчев бряг работата е зле. Имам приятел, които това лято бачкаше в бар на плажа като втора работа. Повече от 200-300 лева оборот на ден не е правил. Имало е и нощувки по 4-5 лева. Имало е и клиенти, които са се хвалили, че са единствените гости на хотела (за хотели с по 20-30 стаи става дума). Две заведения до него просто са затвоорили, защото са на загуба...
Още една-две години ще е така, максимум 3. После някой ще изкупи на безценица бездействащите хотели и ще почва да събаря, да прави зелени площи и т.н., както си му е реда. Но защо трябваше да наливат милини тонове бетон и да унищожават природата, само за да се налапат тъй наречените инвеститори и общинските управници по морето. Сега на някои ще им приседне, особено на тия, които са се хванали по-късно на хорото или които са реинвестирали и продължават да го правят. Също и такива лакоми общинари като онзи от Несебър, дето го гръмнаха в поршето....



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2008-04-04 12:21 от zlostyr.
Re: новина която искат да чуят асен и куку, сбъдна се тяхната прогноза
04-04-2008 - 13:16:27
един приятел казал на друг приятел...аз пък имах обект на морето...нощувки 5-6 лева ..да за работещи и то предплата за сезона...туризъм и земеделие които не го е разбрал зна4и е някъде в между4асие.....бил слаб бара ...ами ако е сламена шатра и само дневен бар колко да прави ...бара които беше до мен правеше 4-5к на ден...а кариоки бара--мн голям деноноще правеше 30-70к на ден...познавам собствениците ...ако лъжат ....ще лъжат надолу...зна4и помислете...аиде 4е сезона идва......такаааа сега търся нощувка за 10 лева около морето за мен и семеиството ми около великденските празници....10 дни ме устроиват....докажете като ми предложите конкретна оферта а не ниакои забутан саит с инфо....о4аквам ви
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход