Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

2013 година черна прогноза...малко измислици за разтоварванеsmiling smiley

Публикувано от Продавач 
2013 година черна прогноза...малко измислици за разтоварванеsmiling smiley
14-01-2008 - 20:48:19
avatar
Годината е 2013-та градът е София...пустош навсякъде...няколко роми се разхождат около НДК и дебнат да мине автобус на градския транспорт, който от 2012-та година минава два пъти дневно по Евлоги Георгиев и развозва по три пътника и двама контрольора. Искат да му направят поредната засада... Глада и мизерията, ниската раждаемост, краха на пазара на недвижими имоти пет години по-рано и чумата изтребиха софиянци и околните села... Спасиха се само няколко природно имунизирани против всичко роми, и половин рота военни от ВВС, които по време на чумата и краха са били на изпитателни полети. Предавам това съобщение от последния етаж на НДК където намерих запаси от компоти, домашна лютеница, ракия, пастет, русенско варено и два едномесечни хляба. Моля който иска да ги сподели с мен преди и потопа да ни е залял да се свърже с мен на ултра къси вълни или да застане на фонтаните по изгрев слънце. Знам, че има още няколко останали живи освен мен и ще се радвам да се срещнем за да доядем русенското варено...пу за мен домашната лютеница...мммм това трябва да го изтрия ще помислят, че няма да оставя нищо за тях...

Имам програма как да увеличим раждаемостта и да се заселим някъде далеч към Силистра и да засадим жито. Очаквам на призива ми да откликне и поне някоя жена, защото трябва да създадем отново децата на България... Аз съм симпатичен около 182см...имам лютеница, няколко броя на "24 часа" от миналата година в."ШОК" от 2009г. последния юбилеен брой както и радиоточка. Когато създадем нашето ново семейство ще създадем и железни правила - първи до стената ще разстрелваме с драгунов (а забравих да ви кажа, че съм въоръжен и опасен) всички банкери, брокери и политици, но брокерите ще ги убиваме по два пъти за да сме сигурни, че няма да вампирясат. Ще има народен съд за всички, които искат да им се плаща с пари - вместо пари ще си разменяме изрезки от вестници, които ще ни служат за чекове. Аз лично съм си избрал около 120 осемстайни тризонета всичките тук около НДК-то и съм си сложил табелка на вратата, че са си мои. Мога да услужа на всички живи софиянци с легло, вода, тоалетна хартия и сапун...за храна не мога да гарнатирам обаче... Защото когато паднаха няколкото новопостроени 77 етажни небостъргача на Тодор Александров през 2010-та година от детонацията и КРАХА, праха и ударната вълна си отидоха и последните хипермаркети била, хит, метро, фантастико, пикадили, кауфланд и фамилия защото бяха точно до небостъргачите...sad smiley Тъжно наистина, а си бях харесал последната жива касиерка в билата но...ееехххх какво да се прави такъв е живота...

Наем за тризонетите не искам - искам да си контактувам с живи хора различни от роми и въоръжени до зъби военни, които арестуват за преглед и разпит всеки по подозрение, че е брокер на недвижими имоти или алчен банкер...забравих да ви каза, че нотариусите биват разстрелвани на място, а строителите ги карат да се катерят по фасадите на сградите, които са построили и ако не успеят (с голи ръце разбира се) ги оставят да се размажат на асфалта... Така, че ако ме чувате аз съм на последния етаж на НДК и предавам на ултра къси и не толкова къси вълни...нека ако някой ме чува да дойде на фонтаните...не търсете вода всичко е пресъхнало и там ама аз имааааам няколко бутилки девин...

Това беше в кръга на шегата - шегата е добронамерена и цели да ви развеселиsmiling smiley
:loveu: :loveu: :loveu:

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2008-01-16 12:25 от Продавач.
ЗА КОЛКО ПАРИ МОГА ДА СИ ПОСТРОЯ КА6ТА?
14-01-2008 - 23:17:03
imam BIG vapros ..za kolko pari moga da si napravq hubava ka6ti4ka na dva etaja.

za kakva suma moga da si postroq DARVENA ILI TUHLENA ka6та? и като кажа хубава, да не си помислите искам супер луксозна вила smiling smiley .да е добре изглежда6та и ка4ествена.


много 6те сам благодарен някой ако ми отг. smiling smiley благодаря предварително!!
spinning smiley sticking its tongue out
Re: 2013 година черна прогноза...малко измислици за разтоварванеsmiling smiley
16-01-2008 - 18:28:49
avatar


:}

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2008-01-16 18:29 от Продавач.
поредицата следва продължение...
16-01-2008 - 20:35:08
avatar
Очаквайте цяла поредица по темата - имотите погледнати несериозноsmiling smiley))
Когато имам време и муза ще пиша по нещо пък ако някой се включи с ведри или драматични подобни съчинения ще бъде супер... Стига с препирните нека да погледнем малко от смешната страна на нещата spinning smiley sticking its tongue out

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2008-01-16 20:40 от Продавач.
Coming soon...
31-01-2008 - 15:26:14
avatar
Очаквайте скоро "Драма, крах, потоп и срив в цените на НИ в България"

Филма е създаден от продуцентите на "Аз съм легенда" и сценаристите на "Войната на световете" в главните роли...неизвестни до сега бъдещи холивудски звезди с българско потекло...

Сюжета на филма се развива в днешни дни когато група нАучни сътрудници с подкрепата на огромна щатска пирамидална структура зад гърба си правят опити да манипулират пазара на недвижими имоти в България с цел сриване на цените до нива и цени даващи възможност на кубински и ганайски подзмени босове да изкупят на безценица българските земи. Тъй като щатската пирамидална структура дърпа конците на мафиотите те пък на свои ред спонсорират няколко българина зад граница да правят всячески опити да манипулират и дезинформират всичко свързано с различен тренд на цените на НИ освен надолу... Очаквайте скоро предпремиерата на филма за да разберете какво ще се случи не пропускайте един от малкото холивудски филми създаден по мотиви на предшествениците на баба Ванга и правнуците на Нострадамус. Един разтръсващ филм, който ще ви накара да стоите будни с дни.

п.п. Поради опасност от удължаване на стачката на холивудските сценаристи предпремиерата може да бъде отменена за неопределено време, но помнете продажбата на билети продължава и сега, защото те важат и със задна дата...
Филма ще бъде прожектиран просто е въпрос на много скоро време!

*Всички прилики и разлики с настоящи дейтващи форумни герои е случайна и не е преднамерена :!:
Re: 2013 година черна прогноза...малко измислици за разтоварванеsmiling smiley
31-01-2008 - 15:41:20
Е нема такова животно като екшън филм без положителен герой и неговата мацка. Така че имам предложение към сценариста: Млад положителен герой (брокер) случайно попада по горещата следа от фалшиви обяви за тристайни апартаменти в центъра с цени 10-12 К евро, на зловеща мафиотска среща. Проследявайки боса на мафията той попада в ред заплетени ситуации, влюбва се в дъщеря му и изживявайки тежка морална драма го предава на съответните власти.
Следва хепиенд и цените на имотите се повишават с по 50 процента годишно.
Re: 2013 година черна прогноза...малко измислици за разтоварванеsmiling smiley
31-01-2008 - 15:53:06
avatar
А така те искам clap: clap: clap:
Ама той филма май няма да е екшън а драмаsmiling smiley)) Иначе и твоя сюжет не е за подминаване, четох на скоро че преди да бъде готов филма се тестват няколко варианта пред малки групи хора за да се проследи тяхната реакция. С две думи ако тестват твоя сценарии току виж го предпочели пред моя. Ама верно е че ако няма хепиенд няма да е баш холивудски филм. Ще видим как ще се развие по нататък...и кога ще му бъде премиерата деsmiling smiley))


Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2008-01-31 15:56 от Продавач.
Re: 2013 година черна прогноза...малко измислици за разтоварванеsmiling smiley
31-01-2008 - 16:26:03
Ей,ПРОДАВАЧ,опасен ПиЧ си!
Не пропускай за екшъна и сцени от комшилъка,като например:
1.От Драгоман като задуха западен ветрец се носи миризмата на изгорели къщи и мършляк,след последните изцепки на сръбския национализъм спрямо Косово!

2.От север като задуха Кошавата от към румънския бряг се носи дъха на ДРАКУЛА,който отново е вампирясал и е мамката разгонил на румънския циганъор-
ДА МУ МИСЛИ БЪЛГАРСКИЯ!!! winking smiley
Re: 2013 година черна прогноза...малко измислици за разтоварванеsmiling smiley
31-01-2008 - 16:33:16
avatar
smoking smiley ами опитвам се да разведрявам обстановката, защото много агресивни стават някои хора - аз излизам крив на всички, но не им отвръщам със същата злоба с която ме нападат. А със техните "творения" и "лакърдии" по техните прогнози... :ami:

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: 2013 година черна прогноза...малко измислици за разтоварванеsmiling smiley
31-01-2008 - 22:48:59
за да има сделка трябва и КУПУВАЧ.... winking smiley

ПРОДАВАЧО winking smiley , winking smiley ДАВАЙ....!
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход