Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Упс...

Публикувано от kuku987 
Re: Упс...
02-04-2008 - 14:57:01
ето и една новина която иска да чуе асен и куку в София вече не се продават имоти те се ПОДАрЯВАТ, да правилно видяхте подаряват се защотото никой не иска да купува, а хората искат да се отърват от тях да не им плащат данъцитеsmiling smiley) и ги подаряват, на кого ги подаряват ли на който срещнат с пълна торба на улицата защото тук вследствие на очаквания курс за 17 лева за евро, всички са на еврови позиции и има недостиг на храни и пари!!! Сделка от преди час е, че нова сграда, всъщност цял затворен комплекс е подарен на строителите му като те са дали на строителя 16 портокала и 3 кивита!!!!но когато става въпрос за частни апартаменти те само се подаряват, с насълзени очи брокерите си спомнят нивата от 17 евро за квадрат, а в психиатричните клиники са затворени едни брокери говорещи за нива от 800 евро на квадрат!!!!! smiling smiley smiling smiley smiling smiley
Re: Упс...
02-04-2008 - 14:57:12
Julius, по-скоро бих се обърнала към теб за съвет, мнение, но и другите го правят.
Съжалявам, но едва ли ще бъда по-полезна от вас.
Re: Упс...
02-04-2008 - 14:58:20
Julius

Лично аз открих форума преди две седмици и просто разгледах темите без да пиша. Хареса ми, беше ми полезен. В подобни форуми четящите са мнозинство. Все пак нямам финансовите познания на някои от пишещите.

ПС. Някой ще ми обясни ли дали е нормално при покупка на 1000 швейцареца да ми се налага да обиколя 4 /четири/ банки в София.

Re: Упс...
02-04-2008 - 15:07:34
Нека знаещите, които предричат 4-5 лв. за 1 евро, да обяснят на четящите, какво ще се случи при такъв курс с външно-търговския дефицит и като цяло с текущата сметка по платежните баланси?
Re: Упс...
02-04-2008 - 15:54:25
Юлиус - миналата седмица реших да кеширам в швейцарци спестяванията от януари - март.

Първо в Цкб имаха - 300.

В Уникредит нямаха. Може и да е просто пропуск и това не ме притесни. Касиерката се държа гадно иначе. Прати ме до нагло централата понеже швейцарците били рядка валута. WTF. Курса стоеше на вратата.

В ОББ нямаха. Бяха мили, даже звънаха донякъде да питам. Но нямаха.

Тук леко отчаян влязох в Пощенска и о чудо. Имаха. Купих 700. Пликчето с валута беше делело 1 /един/ пръст. Видях евро и швейц. Може доларите да са били в друго пликче.

Та така - 2 часа. В София. С този пост не изказвам мнение по това НИ, банки, финанси. Просто много време ми трябваше за една проста обмяна.
Re: Упс...
02-04-2008 - 15:56:26
partzalev Написал:
-------------------------------------------------------
> Нека знаещите, които предричат 4-5 лв. за 1 евро,
> да обяснят на четящите, какво ще се случи при
> такъв курс с външно-търговския дефицит и като цяло
> с текущата сметка по платежните баланси?
.--....................................................................................................
Парцалеф,
трудни въпроси задаваш-кой ти мисли...............
хората искат да печелят безплатно , без да са ходили на училище.....
"УСовските" медиуми не са в час - четат чужди мнения и зомбират нашите т..................


Re: Упс...
02-04-2008 - 16:00:07
avatar
bender ,каква ти е всъщност идеята?
Питаш дали швейцарските пари не са изчезнали по някаква причина? confused smiley
Re: Упс...
02-04-2008 - 16:04:01
Камелия

Питах дали е нормално да обикалям толкова. Ако някой работи в банка да ми каже - да нормално е или не не е нормално, било е случайно и т.н.
Don
Re: Упс...
02-04-2008 - 16:25:22
Открийте приликите:


avram (82.103.69.---)
пегъзи музовски (82.103.69.---)
пунди (82.103.69.---)
андрешко (82.103.69.---)



Абе, avram/пегъзи/пунди/андрешко, не ти ли омръзна
да се логваш под различни никове.

Разбери най-сетне, че IP-то ти те издава.
Re: Упс...
02-04-2008 - 16:28:47
гледах вчера документалния филм на ББС за интерната в Могилино. По телевизията. Нямам думи. И тази държава я водят европейска... Някой гледал ли е филма в Бг? Не е за хора със слаби нерви...

Препоръчват филма на всеки инвеститор в Бг, да види къде си влага парите.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2008-04-02 16:29 от kuku987.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход