Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Упс...

Публикувано от kuku987 
Упс...
02-04-2008 - 02:30:44
..растат, растат имотите в Бг....

....след като швейцарската банка №1 - UBS, обяви крупна нетна загуба за първото тримесечие на годината в размер на 12 милиарда USD вследствие ипотечната криза. "Проблемите на UBS поставят еврото под голям стрес в близко време. ...

[www.monitor.bg]
-----------------------
Изненадващ възход на долара
ИВАН БОРОВСКИ
След мощното настъпление на единната парична единица на ЕВС наскоро вчерашният ден предложи неочакван развой във валутната надпревара. Неприятни финансови "вести" относно негативни резултати на водещи европейски банки изиграха лоша шега на еврото. Общите пари претърпяха най-сериозното си понижение спрямо долара за последните две седмици - от 1,5785-90 EUR/USD на 1,5656-1,5665 EUR/USD, след като швейцарската банка №1 - UBS, обяви крупна нетна загуба за първото тримесечие на годината в размер на 12 милиарда USD вследствие ипотечната криза. "Проблемите на UBS поставят еврото под голям стрес в близко време.
Изглежда, отрицателните резултати от кредитната криза ще се разпространят и в Европа", коментира Хидеки Амихура, валутен мениджър в NOMURA TRUST AND BANKING CO. Отписване на активи за близо 4 милиарда USD очаква и немската DEUTSCHE BANK AG. "Попарени" от тези цифри, играчите на Стария континент оставиха без реакция относително доброто измерване равнището на безработица в Еврозоната за последния месец, именно 7,1 %. Доларът успя да поскъпне и в другите кросове, съответно до 1,0050-57 USD/CHF и 1,9750-60 GBP/USD. Преодолявайки психологическите 100 йени, той достигна максимални стойности през първата част на деня от около 100,25-27 USD/JPY. Скок от 1,24 до 1,2480-85 USD/BGN наблюдавахме в търговията и на родния валутен междубанков пазар. Независимо от напредъка в американските пари настроенията спрямо тях остават по-скоро негативни.




Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2008-04-02 02:32 от kuku987.
Re: Упс...
02-04-2008 - 02:41:14
доколко може да се чака помощ от Европа за Бг валутния борд...

[www.investor.bg]

а цените растат ли растат според Продавач и други веселяци...
Тъжна, тъжна картинка....

Европа май беще стабилна а? В момента не щатския долар скача а еврото пада.
Крайно време беше да се разбере доколко европейските банки са накиснати в кризата със ипотеките. Аз пиша ама пак кой да слуша...

След Сосиете Женерал сега тези швейцарци и Дойче Банк, после Пари Ба, Уникредито....

Следващите са японските банки.

А в България имотите растели... До края на годината лихвите по заемите щели да скочат поне с един процент. Може би с 2....





Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2008-04-02 02:43 от kuku987.
Re: Упс...
02-04-2008 - 12:45:41
avatar
kuku987 Написал:
-------------------------------------------------------
>
>
> А в България имотите растели... До края на
> годината лихвите по заемите щели да скочат поне с
> един процент. Може би с 2....
>

Ей,твърда глава си! Кой има интерес да ти говори лъжи,след като можеш да отвориш който сайт си поискаш и да направиш сравнение на "думи " и "дела"?
Какво става по света,какво трябва да стане и тук,като отражение от това навън,какво наистина ще стане,са неща които разискваме и всеки си дава мнението.
Писна ми да обвиняваш в лъжа някого,само защото не пее в синхрон с теб!
Когато даваш факти и правиш прогнози,си интересен. Но,като почнеш да се мислиш за богоизбран,ставаш смешен........
Re: Упс...
02-04-2008 - 13:14:46
kuku987 Написал:
-------------------------------------------------------
> доколко може да се чака помощ от Европа за Бг
> валутния борд...
>
>
>
> а цените растат ли растат според Продавач и други
> веселяци...
> Тъжна, тъжна картинка....
>
> Европа май беще стабилна а? В момента не щатския
> долар скача а еврото пада.
> Крайно време беше да се разбере доколко
> европейските банки са накиснати в кризата със
> ипотеките. Аз пиша ама пак кой да слуша...
>
> След Сосиете Женерал сега тези швейцарци и Дойче
> Банк, после Пари Ба, Уникредито....
>
> Следващите са японските банки.
>
> А в България имотите растели... До края на
> годината лихвите по заемите щели да скочат поне с
> един процент. Може би с 2....
>
>
>
>
>
> Редактирано 2 пъти, последният път 04/02/08
> 02:43AM от kuku987.
........................................................................................................................................
Винаги съм се питал-що за хора са тези , който говорят без някой да ги е питал ?!?! moody smiley: moody smiley:
според мен са доста заети безделници , при това непросветени с претенции за обратното !
Гледайте си в канчето,не плачете на чужд гроб , оправете си огъня под вашия казан....все слова-говорещи за едно - и сам да съм в трамвая-пак ще се бутам !
Ако не си разбрал смисъла на НЕНАПИСАНОТО - ЧЕТИ !!!-http://money.ibox.bg/comment/id_254947554
Дезинформацията е част от играта - ти обаче си зрител , неинформиран и си прецени мотивацията да си в този форум !
Остави ги банките да се справят сами - не си за този влак !
никой не ви иска мненията - вие ги давате !
просто си стойте в спокойното ежедневие и ще забравим за вас-то не че някой ви помни и сте нужни...........
Re: Упс...
02-04-2008 - 13:52:25
андрешко:
"Винаги съм се питал-що за хора са тези , който говорят без някой да ги е питал ?!?!"

Андрешко - грешко - тук доста хора се интересуват от мнението на куку, асен и др., питат и са го написали...
От твоето мнение обаче не видях някой да се интересува, но можеш да го публикуваш - все пак това е открит форум!
Re: Упс...
02-04-2008 - 14:03:35
goro Написал:
-------------------------------------------------------
> андрешко:
> "Винаги съм се питал-що за хора са тези , който
> говорят без някой да ги е питал ?!?!"
>
> Андрешко - грешко - тук доста хора се интересуват
> от мнението на куку, асен и др., питат и са го
> написали...
> От твоето мнение обаче не видях някой да се
> интересува, но можеш да го публикуваш - все пак
> това е открит форум!
.........................................................................................
Прочети линка - [money.ibox.bg]
после опитай да го проумееш , ако успееш-ще ти се изясни защо такива като теб слушат такива като тях - нормално е да се слушате-еднакви сте , имате нужда един от друг !
Re: Упс...
02-04-2008 - 14:04:19
Андрешко, това е твое мнение, което не споделям. Аз съм от четящите и не пиша, защото мисля, че пишещите тук знаят повече и са по-полезни от мен. Много ми се иска да не са прави, но за съжаление действителността, по мое скромно виждане, е такава. Бих искала да видя твоите аргументи различни от тези на Асен, Куку и др.
Re: Упс...
02-04-2008 - 14:16:35
И аз съм от четящите, и само да спомена, че прогнозите на Куку от миналата година се сбъднаха. И моля Андрешко не цитирай money.bg. Това е един тотален дезинформатор. Ако в някоя статия форумците оборят написаното, статията се скрива с уникална скорост.
Re: Упс...
02-04-2008 - 14:41:14
За да напиша горния пост. smiling smiley
Re: Упс...
02-04-2008 - 14:46:03
Заради лъжливото овчарче..

Само дето овците са тухлени, селото по-голямо...
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход