Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Анкета: Възможно ли е връщане към нива 300Е м2?

Публикувано от naughty 
Re: Анкета: Възможно ли е връщане към нива 300Е м2?
25-03-2008 - 18:46:48
ами я обясни камелия какви са тези цени във Варна където доходите са доста по-ниски от София и провинцията дето в Перник или Стара Загора има цени продава по 800 евро? Това реалните цени ли са? И какви доходи имат хората там?

Освен това заплатите в София са в лева а не в евро. Много скоро ще ти го напомня пак като стане курса 1 евро за 5 лева.



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2008-03-25 18:47 от kuku987.
Re: Анкета: Възможно ли е връщане към нива 300Е м2?
25-03-2008 - 18:49:39
avatar
74ydur Написал:
-------------------------------------------------------
> Ще ти кажа само, че делът на младите хора в София
> (до 35 г.), които се замислят сериозно за
> емиграция е над 30%. И какво значи собственици на
> имоти в България – да живееш в собствено жилище,
> заедно с родителите си и техните родители?

Ами...говоря за случаите, които виждам от много години насам - живееш с мама и тати и в един момент обаче те продават няколко ниви на морето и ти купуват апартамент за да "не ходиш по квартирите в София". Не ми цитираите случаи с ваши познати няма смисъл в топ 3 сме по брой собственици на имоти на глава от населението. Ако всички виждате само другите 6%...общо взето никой не си е залепил нотариалните актове на входната врата за да могат и съседите, че и роднините да му знаят имущественото състояние... Аз познавам много хора собственици на парцели, които са потенциални милионери, но това е друга тема наистина не всеки има по 20 декара на някоя магистрала...


Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: Анкета: Възможно ли е връщане към нива 300Е м2?
25-03-2008 - 18:50:36
avatar
kuku987 Написал:
-------------------------------------------------------
> точно защото е голям процента собственици няма да
> има търсене, а като няма търсене а има бясно
> предлагане какво става с цените?
>
> даун....


Куку къде е "дауна" в Софияsmiling smiley? Май е по-скоро "ъп" winking smiley

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: Анкета: Възможно ли е връщане към нива 300Е м2?
25-03-2008 - 19:06:22
avatar
74ydur Написал:
-------------------------------------------------------
> Ще ти кажа само, че делът на младите хора в София
> (до 35 г.), които се замислят сериозно за
> емиграция е над 30%. И какво значи собственици на
> имоти в България – да живееш в собствено жилище,
> заедно с родителите си и техните родители?


Не мога да разбера,защо хвърляш бомбастични изказвания,неподплатени с никакви факти?
Тръгни по улиците и направи анкета,питай хората във входа си,отиди в някоя дискотека и пак питай............ще добиеш представа колко са "сериозно замислилите се" да емигрират.
А за доходите- да си чула българин да каже,че е много добре и парите му стигат? Не си.
Погледни по магазините,по кръчмите,виж броя на колите,виж какво пазаруване става и по МОЛ-овете,и по суперите. Това е начина да разбереш дали в София живеят с по 350лв. на глава. Сметни транспортните разходи,дори с градски транспорт,детски градини,парно и др. консумативи и ще видиш,че няма начин........ smoking smiley
Re: Анкета: Възможно ли е връщане към нива 300Е м2?
25-03-2008 - 21:13:59
камелия Написал:
-------------------------------------------------------
> Julius Написал:
> --------------------------------------------------
> -----
> > Извън София много хора работят под 300Е...
> даже
> > прекалено много!
>
> Да,но тук спорим за парите,получавани в
> София......
>


Ти защо не си станала учителка. Нали взимат много пари. Заплата уроци...
Може и да брокерстваш в многото свободно времe smiling smiley
Учителите в София получават заплати като тези извън София, уроци дават единици.
Re: Анкета: Възможно ли е връщане към нива 300Е м2?
25-03-2008 - 21:24:08
камелия Написал:
-------------------------------------------------------


> Не гледам на никого в купичката,за разлика от
> теб,дето все ти се вижда че другите взимали много.
> Досега нито съм те питала какво работиш,нито колко
> получаваш. Та,не прехвърляй от болната глава-на
> здравата.

Ето тук надникна в купичката. Но нещо не ти изнася.
Quote

> А колко прибират от частни уроци? При това- без
> удръжки?


> Гледай си твоята данъчна декларация,пък ако
> можеш,помни и темата,за да пишеш по нея,не да
> разтягаш локуми........
Аз мойта си я гледам, и понеже съм 100% легален за това казвам, че държавата ми прибира повече от 75% от дохода да храни мързеливите с некадърни чиновници.

Ако се посакратят чиновниците с едно 50% доста от клиентите ще отпаднат и съвсем ще го закъсаш.
Re: Анкета: Възможно ли е връщане към нива 300Е м2?
25-03-2008 - 21:25:19
камелия Написа: .Погледни по магазините,по кръчмите,виж броя на колите,виж какво пазаруване става и по МОЛ-овете,и по суперите. Това е начина да разбереш дали в София живеят с по 350лв. на глава. Сметни транспортните разходи,дори с градски транспорт,детски градини,парно и др. консумативи и ще видиш,че няма начин........ .
Да,но нe зaбрaвяитe че: Почти 2 млрд. долара са изпратили българските емигранти на семействата и близките си у нас през миналата година. ----[www.novinar.net]
Re: Анкета: Възможно ли е връщане към нива 300Е м2?
25-03-2008 - 22:38:26
Камелия ти или си сляпа като къртица или те е шубе ето моя постинг за 3-ти път:

И аз се чудя що за образ е Камеля. Може и да съм елемтарен не знам - ако 2 висши образования едното от които в елитен университет отвъд океана е елемтарен, честито на оценените на средно ниво . На всички IQ тестове съм се представял в челните 5%. Камеля предизвиквам те на публичен двубой заради обидните думи, които отправяш - явяване на IQ тест пред незвисима организация - например Менса България. Загубилият се задължава да публикува резултатите си като автоматичен подпис.
Re: Анкета: Възможно ли е връщане към нива 300Е м2?
26-03-2008 - 00:41:55
Камелия, не ти харесват данните, виждам. На мен също не ми харесват, ако това ще те успокои. Пишеш ми "Тръгни по улиците и направи анкета". Ами на мен не ми е работа да го правя, ама такива “анкети” всеки може да си поръча, ако му трябват реални данни, щото както знаеш, на официалната статистика не може да се разчита. Доста хора трябва са се поразходили по разбитите ни улици, за да направят тази анкета сред 1500 пълнолетни в София. Обикновено при такива анкети хората са по-склонни за самочувствие, да посочват пред интервюиращите дори по-високи от реалните си доходи. Ако ти имаш по-точна статистика, ще се радвам да ми я пратиш на лични. smiling smiley

За тези, които имат ниски доходи (лекарите и учителите, например, както и останалите до 42%), не се притеснявай. Продавач му е намерил цаката - ще продадат краймагистралните си ниви, от които според него всеки има по 20 дк. :} Ако не могат да ги продадат, сигурно ще ги прати да живеят там на палатка. Малко ще им е шумно и ще им подухва, ама хак да им е, като "ги мързи да си намерят по-добре платена работа" (тук перефразирам kompas, известен напоследък като emiliano).

Продавач, освен нивите има и хиляди пустеещи и мухлясващи апартаменти ново строителство, които също имат собственици. Тях си ги забравил. Като се сетиш за тях и си припомниш за доходите, ще си отговориш дали са възможни цени от 300 Е на м2.
Re: Анкета: Възможно ли е връщане към нива 300Е м2?
26-03-2008 - 02:22:12
Peaлнo емигрантитe са изпратили в България okoлo 11 млрд. долара (2007). Ako cпрe kрaнчeтo kвo cтaва ???????
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход