Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Анкета: Възможно ли е връщане към нива 300Е м2?

Публикувано от naughty 
Re: Анкета: Възможно ли е връщане към нива 300Е м2?
25-03-2008 - 17:14:17
Значи доколкото разбирам, темата на дискусията е "падане на цените на имотите", а същността на дискусията е кой е по-заслужил с труда си и кой тарикатее и кой е алчен за пари. Нещо бъркате ми се струва...
Re: Анкета: Възможно ли е връщане към нива 300Е м2?
25-03-2008 - 17:15:31
Камелия, ти пак ли се появи да ни обясняваш колко сме елеметарни. Ръкавицата е хвърлена, чакам отговор на моето предложение, което отправих последния път когато ме нарече елементарен. Заповядай да премерим умствени сили и да се види, че наистина ти си феноменално умна а аз елемтарен. Препращам ти поста ако случайно си пропуснала да го видиш:

И аз се чудя що за образ е Камеля. Може и да съм елемтарен не знам - ако 2 висши образования едното от които в елитен университет отвъд океана е елемтарен, честито на оценените на средно ниво . На всички IQ тестове съм се представял в челните 5%. Камеля предизвиквам те на публичен двубой заради обидните думи, които отправяш - явяване на IQ тест пред незвисима организация - например Менса България. Загубилият се задължава да публикува резултатите си като автоматичен подпис.
Re: Анкета: Възможно ли е връщане към нива 300Е м2?
25-03-2008 - 17:19:18
avatar
Huba-Buba Написал:
-------------------------------------------------------
> Камелийке, ти като обичаш да гледаш в чуждата
> купанка и да даваш квалификации я кажи колко
> данъци плащаш и дали като вземеш "комисионото"
> даваш фактурка за него?
> Сигурен съм, че ако сравниме твоята данъчна
> декларация с една декларация на учител или лекар
> ще се окаже, че ти плащаш по-малко данъци от него.
> Нищо, че имаш по-високи доходи.

Не гледам на никого в купичката,за разлика от теб,дето все ти се вижда че другите взимали много. Досега нито съм те питала какво работиш,нито колко получаваш. Та,не прехвърляй от болната глава-на здравата.
Гледай си твоята данъчна декларация,пък ако можеш,помни и темата,за да пишеш по нея,не да разтягаш локуми........


> И трябва да си наясно, че в България винаги се е
> почитал пехливанлъка и таргашлъка пред
> интелектуалния труд.
> То за това и ти не си учителка.
>
> Не коментирам качеството на образованието и
> здравеопазването. Макар, че ако сравним
> съотношението - цена-качество може да се окаже, че
> даскалите и докторите дават по-качествен продукт
> от брокерите, строителите и т.н. дребни и едри
> тарикати.

И аз не го коментирам. Коментирам единствено твърдението,че средната заплата в София е 300-400Е.
И за радлика от теб,смятам всеки труд за достоен.



Re: Анкета: Възможно ли е връщане към нива 300Е м2?
25-03-2008 - 17:25:21
74ydur Написал:
-------------------------------------------------------
Камелия и naughty,
> тези хора учат децата ви, те би трябвало да се
> грижат за вас и близките ви, ако се разболеете.
> Недейте да казвате, че ги няма! И зачитайте
> правото им на собствено жилище!


не ме разбирай погрешно, но никой от тези които си цитирал не живее само на тази заплата. То и министрите са на 1000лв ама... кранчета винаги има. Официалната статистика е безполезна. Аз твърдя, че 300Е са под екзистенц минимума ако трябва да живееш като човешко същество а не като скот и да покриваш елементарни нужди като жилище, комуналнки услуги, храна, облекло, транспорт. За 300Е в БГ това не може да се случи. Който работи за 300Е не се уважава като човек или има странични доходи. Това мисля аз.
Re: Анкета: Възможно ли е връщане към нива 300Е м2?
25-03-2008 - 17:36:17
avatar
Julius Написал:
-------------------------------------------------------
> Извън София много хора работят под 300Е... даже
> прекалено много!

Да,но тук спорим за парите,получавани в София...... smiling smiley
Re: Анкета: Възможно ли е връщане към нива 300Е м2?
25-03-2008 - 17:46:27
И аз твърдя, че 300 Е са под екзистенц-минимума, но това не значи, че достатъчно висок процент от хората не живеят под него. Само 2,3% от софиянци определят доходите си като високи, 14% като “над средните”. А останалите? Само 15% от хората в София имат доходи над 500 на глава от домакинството, както и да ти звучи това. 42 % от живеещите в София имат доходи до 350 лв. на човек от семейството, колкото и да не те устройва този факт. Това не са данни от официалната статистика, защото там доходите са далеч по-ниски.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2008-03-25 18:08 от 74ydur.
Re: Анкета: Възможно ли е връщане към нива 300Е м2?
25-03-2008 - 18:23:07
avatar
Като заговорихме за статистики знае ли някой какъв е % на собствениците на имоти в България? winking smiley Като разберете тази интересна информация може би ще си отговорите на въпроса дали са възможни 300 евро на кв.м :}

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: Анкета: Възможно ли е връщане към нива 300Е м2?
25-03-2008 - 18:28:36
Ще ти кажа само, че делът на младите хора в София (до 35 г.), които се замислят сериозно за емиграция е над 30%. И какво значи собственици на имоти в България – да живееш в собствено жилище, заедно с родителите си и техните родители?
Re: Анкета: Възможно ли е връщане към нива 300Е м2?
25-03-2008 - 18:33:00
Абе и аз се чудя- това значи примерно във всяко семейство мама, татко, детето, бабата, дядото да си имат имот. В моето семейство не е така. В доста заможни семейства също не виждам да е така.
А иначе 90 процента от хората- или 90 процента от домакинствата...
Re: Анкета: Възможно ли е връщане към нива 300Е м2?
25-03-2008 - 18:39:43
точно защото е голям процента собственици няма да има търсене, а като няма търсене а има бясно предлагане какво става с цените?

даун....
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход