Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

БСК - Имотният балон се пука

Публикувано от kuku 
Re: БСК - Имотният балон се пука
11-03-2008 - 22:24:47
Цената е 12500 Е, за 39,90 м2 (без общите части, те естествено не се плащат отделно). Строен е през 1956-57, има 1 стая, отделно кухня с вградени шкафове, баня с WC, коридор и балкон. С централно парно е. Описано е и точното местоположение, както и точния адрес. Има и линк към картата на flickr.com/map, на която е отбелязана сградата. Има линк и към още 5 снимки на апартамента. Всяка обява е така и всяка без изключение има точно местоположение и адрес, за разлика от тук.
Re: БСК - Имотният балон се пука
11-03-2008 - 22:52:28
avatar
74ydur Написал:
-------------------------------------------------------
> Цената е 12500 Е, за 39,90 м2 (без общите части,
> те естествено не се плащат отделно). Строен е през
> 1956-57, има 1 стая, отделно кухня с вградени
> шкафове, баня с WC, коридор и балкон. С централно
> парно е. Описано е и точното местоположение, както
> и точния адрес. Има и линк към картата на
> flickr.com/map, на която е отбелязана сградата.
> Има линк и към още 5 снимки на апартамента. Всяка
> обява е така и всяка без изключение има точно
> местоположение и адрес, за разлика от тук.

Разбира се,че ще има точен адрес,след като се продава само от една фирма. Можеш да провериш защо се получава така.
Би ли посетила някоя АНИ и да ни разкажеш как работи,защо продавачът не помисля да даде офертата си на друга и какъв комисион взима фирмата?

Re: БСК - Имотният балон се пука
11-03-2008 - 22:59:40
В сайта има и частни обяви, както и такива, за които пише, че са без комисионна. Но не това е обект на разговора, а цените от 300 Е/м2, дето в София, понеже е мн. цветущо положението били силно невъзможни.
Re: БСК - Имотният балон се пука
11-03-2008 - 23:00:26
отново ще кажа 4е това е само мое мнение и не се ангажирам с то4ни прогнози......според мен ще има спад на цените на имотите които не са толкова атрактивни .....какво да купи 4овек във Видин например.....стар панел дали в софия или прага все си е стар панел...селски двор в забутано село си остава селски двор....но пак да спомена според мен на хубавите места ще се запазят тези ценови равнища....няма как да накараш някои да ти продаде на лозенец 100 кв.м жилище за 30 000 евро ако има такъв моля да ми се обади купувам веднага плащам в брои winking smiley
Re: БСК - Имотният балон се пука
11-03-2008 - 23:03:01
Дантес, аз също доста пътувам из Европа и напълно споделям мнението ти че впечатлението от заобикалящата среда се променя шоково когато влезеш в Румъния и подминеш Белград в посока изток. Защото Западна Сърбия-Нови Сад, Суботица- е на светлинни години по манталитет и просперитет от нас. Достатъчно е да хвърлиш един поглед на изрядните им частни ферми и безкрайното(до хоризонта) идеално обработено поле с мощни западни трактори и комбайни, и то съвременни, и ще ти стане ясно защо дори след 10 години война сърбите икономически са пред нас. За Будапеща и Прага да не говорим-градове паметници на културата с цени вече по-ниски от Софииските, ако изключим идеалните части. При това при работещи и здраво дърпащи икономики.Аз съм пасивен участник във форума, пътувал съм доста и имам свой виждания. Коментариите на Куку и Асен са абсолютно обосновани, макар на моменти ненужно остри-все пак форума е да научиш нещо, а не да хабиш емоционална енергия в безполезни спорове. На всезнайковщината на Камелия гледам откъм веселата страна-все някой трябва да завежда веселата част на шоуто. Вчера имах проблем със сервото на спирачките и много мислех да попитам Камелия за съвет... А иначе на Източния фронт нищо ново. Само безумни оптимисти и хора , които не са си показвали носа навън могат да мислят че този пир по време на чума, който се вихри в момента в България няма да се плаща! Или както казва Лейди Тачър: Безплатно е само сиренцето в капана , господа!
Наздраве!
Re: БСК - Имотният балон се пука
12-03-2008 - 00:52:19
много показателен постинг:

>За първи път в живота си виждам емигрант /за kuku става въпрос/
>който толкова много мрази РОДНАТА СИ СТРАНА БЪЛГАРИЯ
>че има наглостта да я сравнява дори с гета като коста рика и венецуела
>Приятел заради това което правиш цял живот ще си останеш дърво без корен и
>навсякъде където отидеш ще бъдеш плют и обиждан и никога няма да си тежиш >на мястото.
>От теб и ЧЕП ЗА ЗЕЛЕ НЕ СТАВА .
>Ще береш много ядове с това просташко и неадекватно мислене.
>Пожелавам ти да си купиш къща във венецуела за 20 евро на квадрат
>и да ти стане като родна страна .
>Явно не сме те разбрали ти искаш да станеш главен герой във венецуелска сапунка
>за да те гледа баба ти в БЪЛГАРИЯ и да се хвали на комшийките колко
>много си прогресирал като емигрант с парите който тя ти даде за да изучиш
>икономика в канада.

>Автоматичен подпис:
>Моля Ви да приемете спокойно факта, че КРАХ НА ПАЗАРА на НИ в БЪЛГАРИЯ НЯМА.

компас, това че човек не е съгласен с откровените ти бълнувания и фантасмагории не значи че е национален предател. не мога да разбера откъде се ражда у такива неграмотници като теб такова пренебрежение към страни като Коста Рика и Венецуела? Ами че и там живеят хора. и те са доста по нормални от теб.
И не се пени толкова много да не получиш удар че не те съветвам да разчиташ много на здравната система в Бг.



Re: БСК - Имотният балон се пука
12-03-2008 - 00:54:37
ами че ти си расист бе пич. Ако в УС пишеш такива неща по интернет и ти тракнат ИП-то, автоматично влизаш в пандиза.

Трябва някой да създаде един сайт с изцепките на господа родолюбците от форума и да го преведе на езиците на кандидат-инвеститорте в Бг да знаят къде си влагат парите.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2008-03-12 00:56 от kuku.
Abu
Re: БСК - Имотният балон се пука
12-03-2008 - 06:29:49
kuku,
я кажи, има ли някакъв особен режим за придобиване на имот в Куба? Цената може и да не е 50 евро, просто може ли българин да купува свободно?
Re: БСК - Имотният балон се пука
12-03-2008 - 10:26:46
avatar
Спиридон Тепавичаров Написал:
-------------------------------------------------------
На всезнайковщината
> на Камелия гледам откъм веселата страна-все някой
> трябва да завежда веселата част на шоуто. Вчера
> имах проблем със сервото на спирачките и много
> мислех да попитам Камелия за съвет... А иначе на
> Източния фронт нищо ново. Само безумни оптимисти и
> хора , които не са си показвали носа навън могат
> да мислят че този пир по време на чума, който се
> вихри в момента в България няма да се плаща! Или
> както казва Лейди Тачър: Безплатно е само
> сиренцето в капана , господа!
> Наздраве!


За разлика от теб,споделям мнение главно по теми,свързани с работата ми. Т.е. от личен опит. В хвалбите за това,къде си пътувал, не се меся- като гледам,това е единствената гордост в живота ти. Друг разказ е,че ако само с гледане ставаше, кучето щеше да е пръв касапин! winking smiley
Или не четеш какво пиша,или имаш проблеми с паметта,щом можеш да ме сложиш в графата "безумни оптимисти",ма карай,нали все някъде трябва да се направиш на важен,че да изпуснеш парата.......
:} :} :}
Re: БСК - Имотният балон се пука
12-03-2008 - 10:43:53
smiling smileysmiling smileysmiling smiley

КОГАТО КАРТАТА И ТЕРЕНЪТ НЕ СЪВПАДАТ, ВЯРВАЙТЕ НА ТЕРЕНА.
Стара военна аксиома
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход