Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

БСК - Имотният балон се пука

Публикувано от kuku 
Re: БСК - Имотният балон се пука
15-03-2008 - 13:04:15
Принцесо, много неща не са наред в България, но според мен всеки от нас трябва, дори и с малки стъпки, да променя това, което може, в областта, в която работи, около себе си и околните, в позитивна насока, за да може да създаваме по-добро общество. Не казвам, че е лесно, но да стоиш и да ревеш само или нищо да не правиш, не води до нищо. Това е моето мнение smiling smiley

Love is all around
Re: БСК - Имотният балон се пука
15-03-2008 - 13:09:23
камелия Написал:
-------------------------------------------------------
> Huba-Buba Написал:
> --------------------------------------------------
> -----
> > Компотчето, докато такива като теб ми
> присвояват
> > 75% от дохода няма как да съм спокоен.
> > То за да отидеш на почивчица нали си взел от
> мен.
>
> Това,което пишеш,просто не е вярно! Дори да си
> кристално чист данъкоплатец,пак не е вярно. От
> тази година пък-съвсем не е вярно! Имам
> чувството,че изпитваш някакво опиянение от
> непрекъснатите си оплаквания от всичко и всички!
>
> Нищо не е на ред в България. Това тук не е дори
> > задния двор на европа а кочината на бай ти
> компас
> > ганювския.
>
>
> Хубаво,де! Няма да те питам какво правиш,за да не
> е така,но пак ще те попитам- какво правиш в
> кочината,щом не ти харесва? Имаш възможност,ако
> решиш и на остров Тимбукту да се заселиш. Ти
> мазохист ли си?


Направи си сметката и ще разбереш, че е вярно!

Не ме питай аз какво правя, защото аз съм направил достатъчно. Тия мурафети си ги снасяй на лумпените покрай тебе.
По-добре ми кажи къде отиде бюджетния излишък от над 3 милярда и къде ще отиде излишъка от 2008 който до момента гони 500 милиона!
Re: БСК - Имотният балон се пука
15-03-2008 - 13:11:26
putsov Написал:
-------------------------------------------------------
> Принцесо, много неща не са наред в България, но
> според мен всеки от нас трябва, дори и с малки
> стъпки, да променя това, което може, в областта, в
> която работи, около себе си и околните, в
> позитивна насока, за да може да създаваме по-добро
> общество. Не казвам, че е лесно, но да стоиш и да
> ревеш само или нищо да не правиш, не води до нищо.
> Това е моето мнение
>
> Love is all around


Недей ми реди тия популистки шменди капели.
Хората си плащат данъци и усигуровки. Кажи тия дего ги ядат какво правят срещу тях!
Кажи ми като ми обере някой апартамента или пък ми гепи портфейла що полицията не го издири и не го метне у кауша ами ме санкционира мене!
Ти като си разбирач я сподели какво положително си свършил.

Най-положителното нещо, което може да направи човек е да накара чиновник да си свърши работата!
Не да ми варят компоти по форумите и да замърсяват с популиски слувоблудства а да се хванат и да свършат това за което са назначени да работят!



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2008-03-15 13:14 от Huba-Buba.
Re: БСК - Имотният балон се пука
15-03-2008 - 13:20:32
Huba-buba, първо - не отговорих на тебе, а и нямам никакво намерение да участвам в каквато и да е дискусия с теб. Второ: не се пише милярда, а МИЛИАРДА, не е усигуровки, а ОСИГУРОВКИ, и не е слувоблудства, а СЛОВОБЛУДСТВА. Седни си "Слаб две" winking smiley

Love is all around
Re: БСК - Имотният балон се пука
15-03-2008 - 13:27:06
Когато няма рационални доводи срещу опонента може да му кажеш, че има пъпки и е грозен. Но това едва ли ще направи твоята теза вярна.
Извонявам се, че гьонсуратлъка ме дразнят и ме карат да правя грешки.

Я ми кажи от онези 360 000 лева за системата за детски градини, колко бяха върнати като обезщетение за грозната и нескопсана система?

Подобни на твоите тези са още едно потвърждение, че с ганю не се спори!
Ганю разбира от ибрик, парици и тояга.
Re: БСК - Имотният балон се пука
15-03-2008 - 13:32:34
Батка, аз отивам да се разходя из парка с една приятелка и да пия едно кафе. Съветвам те и ти да го направиш, може и да ти се отрази добре! Лек ден! smiling smiley

Love is all around
Re: БСК - Имотният балон се пука
15-03-2008 - 13:38:48
putsov Написал:
-------------------------------------------------------
> Батка, аз отивам да се разходя из парка с една
> приятелка и да пия едно кафе. Съветвам те и ти да
> го направиш, може и да ти се отрази добре! Лек
> ден!
>
> Love is all around

Мерси, вномавай къде стъпваш. Има много мини.
И аз преди се разхождах из парковете. Вече почти няма такива а останалите са заринати с боклуци.
Re: БСК - Имотният балон се пука
15-03-2008 - 13:43:39
putsov, първата стъпка да се промени нещо, е да кажеш, че не ти харесва това и искаш промяна. Ако повтаряме до безкрай, че нещата са си екстра в Бг. никога нищо няма да се промени. Едва след първата стъпка - осъзнаване на проблема, следва втората - да направиш нещо. Много хора, като Компас например, си им харесва да живеят така и затова сме на този хал. И много моля, никой да не ме праща към летището. Няма да си тръгна аз, заради мутри, тъпанари и простаци, дето искат само да крадат, да мамят и да си хвърлят боклука през прозореца.
Re: БСК - Имотният балон се пука
15-03-2008 - 13:50:20
И ти ли Камелия, и на теб ли ти харесва всичко - здравеопазване, образование, пътища, монополисти, заплатите на учителите и лекарите, мръсотията - всичко. Досега си критикувала тези неща, изведнъж - който не му харесва да си ходи. Моля моля, няма да стане. А... защото недоволствата се обвързват с цените на имотите, затова подскачаш, да не ти намалее комисионната.
Re: БСК - Имотният балон се пука
15-03-2008 - 14:18:25
Популистите и пишманпатриотите обичат да говорят за лошите неща по принцип и абстрактно. Все едно говорят за луната. Но ако им покажеш някоя конкретна мръсотия се дразнят и започват да пеят друга песен. Колко хубав бил живота, колко прекрасна е родината, колко умни са българите, как трябва да гледами положително на живота и ако не го правим едва ли не не сме патриоти и родолюбци.
По голямо лицемерие едва ли има.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход