Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

И на мен ми предстои строеж....

Публикувано от karabas barabas 
Re: И на мен ми предстои строеж....
30-07-2010 - 15:40:01
@ panelov

Уважавам правата на всички като равни, за начало.
Не бих си позволил да обиждам никого. С markk заедно лично се поразходихме на някои от обектите му преди да постна съобщението, затова реших, че няма смисъл да го ангажирам да пише излишни неща. Така че не става дума за дискриминация в никакъв случай.
Иначе ще ми е от полза и някои от другите кандидати да дадат референции. Повечето го направиха, но само със снимки в интерес на истината. Пък и голяма част от обектите са достатъчно далеч от София, за да се нагърбя да ги гледам.
Това е засега, спокойствие и силна храна ви пожелавам... *drunk*smoking smiley
Re: И на мен ми предстои строеж....
11-08-2010 - 09:51:59
Продавам куфражни греди 10-10-4 м , ползвани само веднъж частна къща тел. 0896653046
Re: И на мен ми предстои строеж....
11-08-2010 - 17:04:19
Здравейте всички,

Искам да ви информирам, че вече се спряхме на бъдещия строител на нашият обект.
За да разсея всякакви догадки и съмнения - официално - това е Маркк от форума.

Благодаря на всички, които хвърлиха доста сили да вникнат в документацията и направиха добри, изчерпателни и пълни оферти с необходимите референции. *bow*

Искам също да благодаря и на останалите, които подходиха по-лежерно към темата - те пък ни помогнаха да отсеем сериозните. :ami:

Желая ви успех и се надявам да намирам време и да ви информирам за хода на строителните работи, със снимки естествено. Вие пък можете да давате по някой акъл, ей така, когато ви щукне.

Добрите идеи са добре дошли. За най-добрите ще направим накрая едно *drunk*

Това е засега, пожелайте ми слънчева и безтегловна отпуска!
И на мен ми предстои строеж....
21-11-2010 - 14:48:45
Предстои ми строителство на едноетажна къща с РЗП 136м2 в района на Златни пясъци.Материали имам.Търся бригада за груб строеж.НАчало на строежа 01.03.2011г.Чакам оферти за труд.
Re: И на мен ми предстои строеж....
23-11-2010 - 12:18:27
altosto,
Ще Ви направим привлекателна и реална оферта за строежа, след като се свържем. Имате ЛС.

[rus-bulstroi.com]
Re: И на мен ми предстои строеж....
11-01-2011 - 09:50:36
*pardon* Това заприличва на борса малко, но защо пък не? Щом така ви харесва...

За много години на всички! Здраве, късмет и успехи!
Re: И на мен ми предстои строеж....
11-01-2011 - 17:11:50
avatar
Мерси. Подобно. smiling smiley
www.sechkov.com - строителство, ремонт




и други...
Re: И на мен ми предстои строеж....
17-04-2011 - 15:49:34
Здравейте!Ако все още не сте си намерили строител 0887970848 Цветлин Коцев.Разполагам с всякакви работници,механизация и транспорт.В момента цената ни само за труд е около 30 лв/м2 в зависимост от сложността на изпълнение.Работим и комплексно.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход