Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

И на мен ми предстои строеж....

Публикувано от karabas barabas 
И на мен ми предстои строеж....
08-05-2010 - 20:08:08
Да ме прощава колегата gogologo, но си е истина.
Горе-долу сме на същия етап, ще имаме проекти до 20-30 дни, след което до 45 дни (дай Боже) се надяваме да започнем със същинската работа. Когато излязат проектите и количествените сметки ще ги изпратя на който заяви интерес.
С две думи - парцела се намира в Негован - на 8км в от Сточна гара, в посока Малашевци-Чепинци.
Къщата ще бъде на два етажа, без подземни или партерни истории - кота 0.00 и втори етаж.
Покривна плоча няма да има - втория етаж ще бъде подпокривен. Обща РЗП около 150-160м2.
Стандартна монолитна конструкция - стоманобетонни колони, греди, плочи и фундамент.
Стените - най-вероятно тухла+поне 10см. EPS + силиконова мазилка.
Започвайте отсега да заявявате интерес и цени за труд - без материали, но със скелета, кофражи и всичкия спомагателен инвентар. (кофриране, бетони, арматура, зидария, топлоизолация, покрив).
Re: И на мен ми предстои строеж....
08-05-2010 - 22:39:56
avatar
Простен си, не е грях smiling smiley
Re: И на мен ми предстои строеж....
10-05-2010 - 13:44:10
Ох, камък ми падна от сърцето....*angel*

А пък няма да е лошо да споделяш успехите/неволите по време на строежа. Аз също ще го правя - дано помогне на някого.

*beer*
Re: И на мен ми предстои строеж....
16-05-2010 - 09:59:00
Zdraveite,brigada ot 10 4oveka sme s golqm opit v stroitelstvoto. Rabotim ka4estveno i na razumni ceni.Garantirano ka4estvo i spazvane na srokovete.Blagodarq vi.
Re: И на мен ми предстои строеж....
30-05-2010 - 14:26:02
аз също се интересувам -имам бригада която ще ви сварши добра работа.за вразка 0884499904
Re: И на мен ми предстои строеж....
27-06-2010 - 10:40:02
Недялко, дай на лични един мейл да ти пусна проектите де......
Re: И на мен ми предстои строеж....
27-06-2010 - 10:52:22
Драги съфорумци,

Информирам ви само, че веч има готови проекти и очакваме да 15-20 дни да имаме разрешително за строеж.
Ако има още интересуващи се (за груб строеж предимно) сега му е времето да казвате!
Re: И на мен ми предстои строеж....
08-07-2010 - 16:32:24
Здравейте!
Ако ми изпратите чертежи и евентуално количества /за по-бързо/, мога да Ви изпратя оферта. Разгледайте нашия сайт. В момента го правя -не е много подробен,но има няколко снимки на обекти които сме построили.
Ако проявите интерес, ще Ви очаквам на тел: 0888672953 - Лили и 0889833024- Васил Василев
Re: И на мен ми предстои строеж....
09-07-2010 - 14:03:37
Да не забравя - всички кандидат-строители да приложат към офертите си списък с референции в региона на София с контакти на Инвеститорите, ако може. За markk не се отнася.
Re: И на мен ми предстои строеж....
30-07-2010 - 15:06:04
Quote
karabas barabas
Да не забравя - всички кандидат-строители да приложат към офертите си списък с референции в региона на София с контакти на Инвеститорите, ако може. За markk не се отнася.

Представлява интерес основанието за дискриминацията по отношение на markk. Ще го обидиш човека, дай му възможност да даде референции и той. А не - да публикува снимки, пък да не може да покаже на живо нещата си.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход