Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

определен за озаленяване как да го променя

Публикувано от vladi7203 
Re: определен за озаленяване как да го променя
20-02-2007 - 13:15:17
То 150 по три нива отива на 450кв.м. А при 70 кв.м. - имаш 210 и отгоре - достатъчно според мен. На 70 кв.м. разполагаш дневна част на партера, три спални на второ ниво. Ако използваш и подпокривното ти идва още една. Имаш и мазе за да разположиш складови площи, бойлери, котли - при деневилация гараж. Даже аз лино бих реализирал проект на не повече от 50 кв.м. ЗП на партера за да може певечко за дворче да остане - първо ниво дневна част, второ две спални и в подпокливното още една.
was
Re: определен за озаленяване как да го променя
20-02-2007 - 16:00:23
4ovek, размечта се smiling smiley
сигурен съм, че всеки има някакъв проект в главата си за идеалната за него къща, която му се иска да реализира някога smiling smiley Моя е близък до твоя, между другото smiling smiley Аз бих оставил на партера малко място за фитнес, а гаража да го направя малко по-голям за да има място и за работилница ... А освен липи, може и брези да сложа, а и едно борче за през зимата да си имам готова елха :}
Re: определен за озаленяване как да го променя
22-02-2007 - 16:13:51
Аз имах предвид да го реализирам за продажба, не за себе си. Аз не съм привърженик на живота в къща. Т.е. не е мечта , а идея, която при подходящи условия може да намери реализация. Като ми дойде музата ще опитам да сваля квадратурата ощеsmiling smiley
Re: определен за озаленяване как да го променя
27-02-2007 - 12:18:43
Имота/парцела ти е разкошен - за първокласно обитаване! Има хора, които са готови да дадат много добри пари за такъв имот - виж това.
Re: определен за озаленяване как да го променя
02-03-2007 - 03:40:53
Поздравления 4овек,

Откри Япония. В Япония масовите къщи са точно така; на парцел 100кв.м, петно на сградата около, даже бих казал до 50кв.м.

Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход