Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

определен за озаленяване как да го променя

Публикувано от vladi7203 
определен за озаленяване как да го променя
15-02-2007 - 17:45:16
Здравйте,
Имота е в регулация но са го определили за озаленяване,което мене не ме устроива.
Какво може да се направи за да отпадне това решение.
Някои знаели как се премахва или дали има фирма която може да ми сварши тази работа.

Благодаря
Abu
Re: определен за озаленяване как да го променя
15-02-2007 - 18:46:01
Законен начин не знам да има, т.е. има, но не работи. Полузаконният няма да ти го кажа, но пък ти и сам ще си намериш посредник, който знае на кого колко. Аз бих ви "отстрелял" и тримата, м...а ви корумпирана... Майтап, бе! Май, май.
Re: определен за озаленяване как да го променя
16-02-2007 - 11:20:07
трудна работа, Влади, да не кажа невъзможна smiling smiley
Re: определен за озаленяване как да го променя
17-02-2007 - 11:02:42
Е добре де,какво излиза,че са ми варнали имот които за нощто нестава освен да си косиа тревата на него.
Съгласен съм че трябва да има и зелени площи ама да ми кажат че от близо 3500 кв.м
мога да застроя 20% ми се струва подигравка.
Какво ще направя една колиба да си държа лопатата и косачката.
Re: определен за озаленяване как да го променя
17-02-2007 - 12:21:00
avatar
vladi7203 Написал:
-------------------------------------------------------
> Е добре де,какво излиза,че са ми варнали имот
> които за нощто нестава освен да си косиа тревата
> на него.
> Съгласен съм че трябва да има и зелени площи ама
> да ми кажат че от близо 3500 кв.м
> мога да застроя 20% ми се струва подигравка.
> Какво ще направя една колиба да си държа лопатата
> и косачката.


Не забравяй,че са ти върнали нива/или ливада/.Нали така пише на дукИмента?Ми, не може всичко да се застрои.Особено,ако нямаш възможности да действаш по "втория начин".Ти пак си добре.20% от 3500м. е чудесно.Ще се чувстваш като бял човек.Стига да не си решил да строиш ваканционно селище. smiling smiley
Re: определен за озаленяване как да го променя
17-02-2007 - 17:37:05
Е чак пак ваканционо селище не,ама поне да беше на 40 50 %.
Това е все едно да имам 3-ри стаен апартамент и да ползвам само едната стая.
При плътнос 20% и кинт 0.3,какво мога да си направя.
На каква площт и на колко етажа може да се строи.
was
Re: определен за озаленяване как да го променя
19-02-2007 - 15:49:50
1 декар РЗП на 2 етажа. Кота било около 7м. Демек можеш да си построиш 2 хубави еднофамилни къщички, с по 2 липи отпред smiling smiley
Re: определен за озаленяване как да го променя
19-02-2007 - 15:56:12
20% плътност означава 10 къщи със 70 кв.м. партерен етаж. и 350 кв.м. земя за всяка. Не вижам да са те минали.
Re: определен за озаленяване как да го променя
20-02-2007 - 10:35:42
Was, защо казваш "къщички"... Та 500 кв. РзП са ужасно много за къща, сега си бия главата с къв акъл не останах на 250-300... Само мазилката е 1000 кв, още толкова изолации, че и отгоре, стотици кубици бетон и няколко хиляди тухли, не е истина..
И липите могат да са и повече, виж две ще вървят на 100-тина квадрата плоча, на два етажа...
Та 10 може да не са къщите, но 5 по 150 кв, с тераски и жив плет, ще ги продадеш гарантирано...
was
Re: определен за озаленяване как да го променя
20-02-2007 - 13:14:28
Прав си стефане smiling smiley

Само се чудя какво е това озеленяване, в което може да се строи с плътност 20%. Единствено виждам спорт и атракции. От друга страна ако е жилищно с 20% сигурно е нискоетажно някакво с ограничени параметри, а не озеленяване.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход