Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

моля за правно мнение

Публикувано от gucci12@abv.bg 
Re: моля за правно мнение
16-07-2008 - 15:15:17
Камелия,може би имаш право-обзела ме е емоцията,която няма да ми помогне.Все пак ,аз не съм юрист,а само един потърпевш.Има неща,които не разбирам или по-скоро не мога да приема: ОБЩИНАТА ЗАБЪРКВА КАШИ,А НИЕ ТРЯБВА ДА ГИ ДУХАМЕ.
Re: моля за правно мнение
17-07-2008 - 10:53:35
avatar
vesika Написал:
-------------------------------------------------------
> Камелия,може би имаш право-обзела ме е
> емоцията,която няма да ми помогне.Все пак ,аз не
> съм юрист,а само един потърпевш.Има неща,които не
> разбирам или по-скоро не мога да приема: ОБЩИНАТА
> ЗАБЪРКВА КАШИ,А НИЕ ТРЯБВА ДА ГИ ДУХАМЕ.
>

Реално погледнато, вие сте тези, които не приемате регулацията, но в същото време не искате нищо да направите и пак чакате общината.
През 1995г. всички в нашия вилен квартал си наехме фирма и тя ни я направи. После се оказа, че била сгрешена кадастралната карта на имота ми, а отделно от това, през годините,тъй като скиците се чертаят на ръка и регулацията беше свила парцела наполовина. Извиках фирма, която трасира имота, изготви ми документацията и се боричках с инстанциите 4 години. Но, сега си имам пълната квадратура и регулацията минава по имотните граници. Това- в София. Фирмата поема клиенти в цялата страна.
Re: моля за правно мнение
17-07-2008 - 12:29:15
От многото приказки и консултации с адвокати и вещи лица,разбрахме че регулация се прави за доброто и благото на жителите,да подобри живота им като се изградят канализации, пътища и се създадат условия за едно евентуално бъдещо разширявана на района и т.н.

Когато всичко има замисъл и смисъл,всеки средно интелигентен човек ще го разбере и ще го приеме, даже и да е малко ощетен.Т.е.,не че не приемаме регулация,ние не приемаме ТАЗИ безсмислена регулация,която самите общинари отчитат като грешка (не гласно) и досега не са я приложили.Ако беше необходима и наложителна,средства се намират.

Чакаме Общината,защото за 50 години не е направила НИЩО за това селце.
Дължи ни го!!!
За да върви добре влака,първо трябва да се поставят РЕЛСИТЕ.
Такава фирма,за която говориш не съм открила все още.Какви са?Гео?

Между другото те поздравявам за 4-годишното терпение и за спокойствието с което приемаш грешките на НЯКОЙ СИ,който е объркал картата.Ето това трябва да постигнем и ние!....ПРИМИРЕНИЕ!



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2008-07-17 14:47 от vesika.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход