Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Цени за полагане на гранит, теракот и фаянс?

Публикувано от Geto 
Цени за полагане на гранит, теракот и фаянс?
11-01-2008 - 22:22:30
Здравейте,
Ето въпросът ми: Има ли някой опит с фирми за извършване на подови настилки? Има ли разлика в цената на труда за гранит, теракота и фаянс? Цени?

Благодаря и хайде със здраве!
Re: Цени за полагане на гранит, теракот и фаянс?
11-01-2008 - 23:39:13
Лятото ме "сурвакаха"с 25 лв/м2 и то за площи над 3 м2. За малките бани пазарлъка беше по 800 лв/баня, просто имаше ужасно много ръбове и малки пространства с много врътня.
За стълбите - по 50 лв на стъпало за труда.

Отдавна съжалявам че съм компютърен нженер по образование. Плочкаджиите взеха точно тройно на заплатата ми като ИТ Директор.
Re: Цени за полагане на гранит, теракот и фаянс?
12-01-2008 - 19:34:07
Теракота и фаянса варира от 15 до 23лв на кв.метър.За гранита нямам представа.
Re: Цени за полагане на гранит, теракот и фаянс?
14-01-2008 - 00:23:38
avatar
Цената за монтажа е от около 15 и няма "до" - зависи от сложността и от плочките. Може и да е много над тези 23 лв. Има едни дизайнерски бани от Италия, дето плочкаджия за по-малко от 50 лв не иска да ги пипне.
SHL
Re: Цени за полагане на гранит, теракот и фаянс?
14-01-2008 - 21:37:28
Здравейте smiling smiley, Румене и ти си здрасти cool smiley
ето ви Ценоразпис по който да се ориентирате, а това е Калкулатор за да се улесните с пресмятането на ремонта си.

SHL - Строителство и ремонт

[www.bgremonti.com]

[www.otpushvane.com]

[www.dom.start.bg]
Re: Цени за полагане на гранит, теракот и фаянс?
14-01-2008 - 21:52:14
Колега, поздравявам те... това са първите нормални цени които виждам за да може клиента да получи нужното качество!
SHL
Re: Цени за полагане на гранит, теракот и фаянс?
14-01-2008 - 21:53:16
Благодаря :]

SHL - Строителство и ремонт

[www.bgremonti.com]

[www.otpushvane.com]

[www.dom.start.bg]
Re: Цени за полагане на гранит, теракот и фаянс?
14-01-2008 - 23:14:44
avatar
Браво , колега!!! Бая труд сте хвърлили докато опишете всичко това. Дано клиентите схванат, че след като сте си дали труда да публикувате всичките тези цени това означава, че по-надолу няма накъде. И не е нужно! Нужно е да се работи качествено. Поздравления от мен!
SHL
Re: Цени за полагане на гранит, теракот и фаянс?
16-01-2008 - 00:19:59
n.nikoloff Написал:
-------------------------------------------------------
> Браво , колега!!! Бая труд сте хвърлили докато
> опишете всичко това. Дано клиентите схванат, че
> след като сте си дали труда да публикувате
> всичките тези цени това означава, че по-надолу
> няма накъде. И не е нужно! Нужно е да се работи
> качествено. Поздравления от мен!

Привет n.nikoloff smiling smiley
Идеята на целия ми сайт, освен реклама на работата ми е и клиента да може да почуства, някак и отношението към него. Всичката информация, трябва да бъде сведена до разбираем език за хората. Клиента, трябва да може бързо да се ориентира в предлаганите от мен услуги и също така бързо и правилно да изгради окончателното си решение, че ще наеме именно СХЛ.
Точно за това наблягам на открит и реаллен ценоразпис. Не случайно съм поставил и идентичен с него калкулатор.
"Освен високият професионализъм на майсторът, който ще работи за мен, аз искам да почуствам и кристална прозрачност в отношението му. Само така, мога да изградя доверието си към човека, който ще работи за мен." Воден от тази моя максима, аз градя отношенията си с мойте клиенти smiling smiley . Отнасям се с тях така, както искам и с мен да се отнасят - с доверие и уважение.
Добрите клиенти са малко, а аз търся именно тях winking smiley

SHL - Строителство и ремонт

[www.bgremonti.com]

[www.otpushvane.com]

[www.dom.start.bg]
Re: Цени за полагане на гранит, теракот и фаянс?
16-01-2008 - 08:14:43
Не знам как е за вас,колеги,но аз няколко години живях и работих в Италия и да си призная няма нипщо общо с това,което се нарича "работа" тук.Съжалявам,ако съм засегнал някои с това си изказване,но....истината е такава.....тук се работи през куп за грош"...я аз да му взема парите па...сам му....майката..."Не стажа така,колеги!
Аз се върнах ж БГ и ще си остана да работя тук,но не защото заплащането е по-добро а заради самата идея!...и честно казано може жинаги да се постигне някакъв консенсус между прилична цена и добро качество(стига да си уважаваш труда и да обичаш работата си ) Поздрави!! clap:
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход