Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Халета Frisomat?

Публикувано от angel123 
Халета Frisomat?
02-11-2007 - 16:45:59
Някой да има впечатления от халетата на Фризомат? Насочил съм се към тях, но ми се ще да чуя две -три мнения за тях, преди да сключа договор с фирамата!
Re: Халета Frisomat?
02-11-2007 - 18:44:00
Добри за, но струват колкото монолитното строителство.

Виж и тези на Бигор-ИН.

Растителна защита - съвети

Склад под наем - 400 кв.м.
Warehouse for rent in Bulgaria
Re: Халета Frisomat?
02-11-2007 - 18:48:21
Вярно е, че са скъпи, но пък лесно могат да се демонтират и преместят (т.е. да се продаде), когато му дойде времето на терена за друго строителство.....!!!!
Re: Халета Frisomat?
03-11-2007 - 09:59:14
Абе дори излизат по-евтино от монолитното строителство.....след като направих калкулацията, общо взето са еднакви като пари, само дето металните халета ти ги слагат за един , два месеца, а и може да се демонтират, докато другото половин година не ти мърда, а и разправиите с работници, подизпълнители и т.н...
Бигор не ми направиха добро впечатление.
Re: Халета Frisomat?
03-11-2007 - 22:25:58
Може и с бетонни колони и термопанели, както са направени някои от магазините на големите вериги.

Растителна защита - съвети

Склад под наем - 400 кв.м.
Warehouse for rent in Bulgaria
Re: Халета Frisomat?
03-11-2007 - 23:51:20
Виж по-долу!



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2007-11-04 00:12 от partzalev.
Re: Халета Frisomat?
04-11-2007 - 00:00:18
Може и с керпич. важно е след 5-10 години как ще изглежда и дали ще може да мръдне! Земята, Санчо-Земята......!!! За мен са подходящи при временно използване , смятам, че за 5-10 год. се изплащат и си струва да се използват, като след това могат да се демонтират и препродадат, без да се нарушава конструкцията им. И не на последно място малкия срок на въвеждане в експоалтация!



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2007-11-04 00:08 от partzalev.
Re: Халета Frisomat?
16-11-2007 - 23:38:07
Със сигурност бих те посъветвал да се насочиш към Фризомат!! Приказките за това, че са скъпи и че са колкото монолитното строителство са пълна измислица - как може въобще да сравняваш модерната метална сграда с някакви мокри процеси изпълнявани от N на брой проектанти и подизпълнители за мин 6 месеца ?
И най-важното - при Фризомат всичко ще ти е от основите до ключ - качествено и бързо. Няма какво да мислиш smiling smiley
Re: Халета Frisomat?
18-11-2007 - 09:09:36
Защо не ти харесаха Бигор-ин? те са точни. работят с шведска ламарина и имат изпълнени обекти в софия и пловдив. според мен техните изпълнения са по-качествени от тези на фризомат. за цени не съм правил сравнение. може и да са по-скъпи.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход