Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

проблем с алуминиева дограма

Публикувано от stinka77 
проблем с алуминиева дограма
30-10-2007 - 19:53:46
ХОРА НЕ СИ КУПУВАИТЕ НИКАКВА ДОГРАМА ОТ ЛИА Това е наи гадната фирма на пазара. АЗ НАПРАВИХ ТАЗИ ГРЕШКА и в момента балконите ми са като басеини. Тече при всеки дъжд а за гаранционно отстраняване на нещо не може и дума да става. Вече 2 месеца само ме лъжат че някои ще доиде и нищо. Отидох на крака до фирмата а шефа на отдела ме изгони и ми каза да сис гледам работата. Сега ще ги съдя ама много важно нервите никои няма да ми ги плати а дадох 3600лв в прословутата ЛИА. НЕ КУПУВАИТЕ ОТ ТЯХ
Re: проблем с алуминиева дограма
31-10-2007 - 13:45:18
Да бе, и аз съм чувал доста лоши неща за тази много рекламирана фирма....Ама това е нормално, при големите фирми е така...голяма фирма-лоша организация, в крайна сметка много шефове, но никой не носи отговорността....Вече нищо не си купувам от големи фирми, само проблеми съм имал и за нищо те нямат като отидеш да се жалваш за нещо...А пък и вече алуминиева дограма не се поръчва, фирмите слагат едни измислени мини серии с прекъснат термомост, че все едно винкел са ти сложили ...никаква изолация и уплътнение! Трябвало е да събереш повече информация...у нас се правят само турски и гръцки алуминиеви системи, под всякаква критика са, затова само ПВЦ дограма за жилище, и то от немски профили!
Re: проблем с алуминиева дограма
31-10-2007 - 22:33:28
Извинете но не е проблема в лошите шефове , а в това че /шефовете/са селски простички животни вид тъпир , които са хал хабер от търговия и производство , за това и се получават такива проблеми с клиентите , та чак и ще ги гонят -бездарни малоумници казвам аз!

Стинка 77 идете първо в комисията на потребителите и им спретнете една добра жалбичка , да направят експертиза и да им извъртят поне един готин акт , пък след това ги съдете до дупка тия шушумиги!!!!

между другото ми прави впечатление , че масово по фирмите обслужването и държанието към клиентите е на трагикомично ниво!!



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2007-10-31 22:37 от elpigroup.
Re: проблем с алуминиева дограма
09-11-2007 - 21:33:35
Същото отношение имах с фирма MULTITECH мошеници от класа :g:
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход