Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Търся дялан камък

Публикувано от R. Velchev 
R. Velchev
Търся дялан камък
11-01-2006 - 10:06:52
Моля за помощ ако някой знае откъде и на какви цени може да се купи около 10 м3 дялан камък, може и втора употреба
Re: Търся дялан камък
04-02-2006 - 20:13:25
Аз предлагам Градешки дялан камък,плчи рязани и мн др. за контакти мойе да ми звъниш на тел.:0899465718 или на e-maila: iva_lo@abv.bg
Re: Търся дялан камък
31-03-2010 - 20:16:00
zdravei az imam kamuni i plochi 0898538254
Re: Търся дялан камък
31-03-2010 - 20:18:08
zdravei az imam dialani kamuni piasu4nik mnogo xubavi i plochi ot pokrivut na stara kushta tel 0898538254 cena po dogovariane
Re: Търся дялан камък
31-03-2010 - 21:32:12
avatar
Интересно... В Ботевград не достигна ли новината отпреди няколкостотин години, че Кирил и Методи са измислили и приложили в България се ползва кирилица??? Или покрай сръбската музика всичко минава на шльокавица????

______________________________________
Истината в строителството е горчива, груба, неприятна и най-вече непонятна за непросветените, които обикновено чуват това, което искат да чуят, а не това, което ще им свърши работа - самата безкомпромисна истина. А тайната на просвещението в строителната истина се крие в много труд и пот за съответното образование, както и в безмилостния опит, на притежаващите го.
Re: Търся дялан камък
31-03-2010 - 22:06:15
A 3A6TO PO 2 PUTI (pardon, PATI)?
(Лелееее, зор видях докато го сътворя това горното....)
Re: Търся дялан камък
31-03-2010 - 22:46:38
Отпреди 1150 години... Напоследък нямам никаква толерантност към неграмотници и самозабравили се емигрантчета.
Re: Търся дялан камък
01-04-2010 - 02:00:57
Боби, аз съм в чужбина, но не се самоопределям като емигрант ако имам тукашно гражданство. И да ме прощаваш, но българите в чужбина се стараят и говорят далеч по-правилен български от мнозинството в Родината. Когато съм си у дома ме е гнус да слушам откровенната идиотица която с такава гордост се лее от иначе претенциозният каймак на обществото. Често си мисля това брокен инглиш ли е или брокен българскиsad smiley? Така че моля, моля*book*
Re: Търся дялан камък
01-04-2010 - 09:57:58
Гето, аз нямам предвид всички емигранти а онази малка част от тях които избиват комплексите си върху държавицата ни. Много от приятелите ми и съдружниците ми са емигранти в САЩ и Канада, но никой не е плюл по България.
Re: Търся дялан камък
01-04-2010 - 20:21:18
Не искам да обидя никого, но смея да кажа, че в процентно отношение комплексарите в България са доста повече от онези в чужбината*pardon*
И въпреки това НЕ съм съгласен с Министър Председателя който казва: "Материала е лош", даже мисля че си е мн. добър, но както е казал Гоце Делчев: "Що да правим като сме си българи"*drink1*
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход