Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Измазване с Турбозол

Публикувано от zestate 
Re: Измазване с Турбозол
25-11-2008 - 20:35:15
gogol

ако не си си намерил хора за 12000м2 квадрта и още те интересува
7 лв. без ддс с твои материали
ако те интересува звънни
0887125035 - Веселин
Re: Измазване с Турбозол
25-11-2008 - 21:18:48
avatar
Сори,но преди 4 часа подписах договор с подизпълнител.....
В интерес на истината ми дадоха цена 12,50лв на м2 без данъка с материала!
Що не писахте по скоро?
Ще ви имам в предвид - дайте мейл на лични - все излиза по нещо!
Аз ще пиша... *bow* *bow* *write*

Чест и почитание
Re: Измазване с Турбозол
26-11-2008 - 07:02:26
няма проблем
иначе маила е

vestaem@abv.bg

smiling smiley smiling smiley
Re: Измазване с Турбозол
26-11-2008 - 08:10:27
avatar
Записах го и ще те потърся при първия излязъл по голям обект.....
Че моите вече издишат от умора и наистина ми трябват хора понякога.... *yes* *bow*

Чест и почитание
Re: Измазване с Турбозол
03-12-2008 - 15:00:02
Здравейте на всички, не знам как да опиша ситуацията, но съм разочарован от колеги занимаващи се със гипсови мазилки, които подбиват крайните цени. Не е нормално да се работи на 11 лв. на кв.м. със материяла или само на 5лв. за труд с машина. В създалите се условия, хората които дават парите, чакат и търсят точно такива гладни бригади. Наистина е добре да има конкуренция, но нека тя да се базира на качеството на услугите.
Колеги, това, че крайните цени на имотите падат,не означава, че и нашият труд трябва да струва по-малко и че трябва да ни поставят на колене .Инвеститорската печалба е наистина добра и при 600 Евро на кв.м. по тази логика, ако цената ни върви успоредно с цените на имотите, то когато се работи на обект, където кв.м. е около 1000 Евро, то нашата цена трябва да бъде 24-25 лв.кв.м. Труда струва толко, колкото струваше и преди половин година. Наистина е трудно когато бригадите не работят, но нека си отстоявяме заслуженото.
На места работят на 14лв. без ДДС, без вадене на отворите, което е наистина разумно, нашата оферта е сходна и искаме да удържим тази цена. С риск да ядосам много хора казвам директно: нека държим сходни цени, все пак сме крайно звено в строителната верига и без нас не могат.
Re: Измазване с Турбозол
03-12-2008 - 15:08:08
jordanland Написал:
-------------------------------------------------------
> нека
> държим сходни цени, все пак сме крайно звено в
> строителната верига и без нас не могат.


Така си мислиш!!!!!


Това лято се наслушах и нагледах на изцепките ви :g: spinning smiley sticking its tongue out
Re: Измазване с Турбозол
03-12-2008 - 16:07:32
Айдеееееееее, пак призив за картел! *xxx* Снишаване, снишаване, снишаване...... Стъпвай на земята, конкуренцията е велика работа. Аман от баш майстори!!! :g: :g: :g:
Re: Измазване с Турбозол
03-12-2008 - 16:14:41
Въпроса Ви може да се реши единствено с помоща на
www.hidroizolacia-bg.com
Re: Измазване с Турбозол
03-12-2008 - 16:22:16
Здравейте.
Чета и не разбирам,колко е реалната цена на гипсовата мазилка.
Отговорете ако знаете,ама точно и ясно????
Re: Измазване с Турбозол
03-12-2008 - 21:06:32
" Айдеееееееее, пак призив за картел! " - щом казвате, че това, значи изобщо не сте ориентирани за естеството на дадения вид услуга. Една проста калкулация отвежда крайната цена на 13.50-14 лв.кв.м. с качествена мазилка, освен ако не искате да принизите майсторите да работят за по 3 лева на квадрат а вие да богатеете на техният гръб. Та ако моето е призив за картел, то вашето е призив за СПЕКУЛА с великата конкуренция ! :g:
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход