Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

дървен таван-демантаж и монтаж

Публикувано от somy 
дървен таван-демантаж и монтаж
16-03-2007 - 12:52:09
Така,има на лице 100 годишна къща,там има дървен таван ,който трябва да се свали жив и здрав,да се налее бетонна плоча,и след това отново да се монтира същия таван.Какво би могло да ми коства това,как може да стане колко би стувал трудът?Някой би ли дал съвет,идеи.... :crazy: confused smiley cool smiley
Re: дървен таван-демантаж и монтаж
16-03-2007 - 19:21:36
zdraveite az se zanimavam s restavracia i vastonoviavane na avtenti4ki ka6ti taka i sas stroitelstvo
kakvo da razbera ot darven tavan zna4i imate gredi ot ednata do drugata stena i na tiah e kovana daska takali?
ili chit taka ne letvi4ki?
a za6to mislite 4e triabva dase svaliat za dase lee beton plo4ata niama da gi svaliate nalivate taka oba4e otkrivate okolo stenite za da moje da se nalee varhu stenite i da ima poiasi no triabva skrit kofraj koito 6te ostane tam................. to4no takava ka6ta v momenta stroia i minalata sedmica naliahme beton bez da svalime tavan i gredite
daje moje da go vidite........... bihteli mi izpratili niakakvi snimki za da imam po iarka predstava
mailat mie:
etalisa@abv.bg
Re: дървен таван-демантаж и монтаж
18-03-2007 - 09:13:09
Здравейте!Значи този дървен таван е като пано в една от стаите и не е от край в край.Налага се да се свали защото ще се сваля целия етаж и от първия ще се запазят само 3 каменни стени.Всичко друго ще се прави на ново.В същото време на втория етаж трябва да се направи еркер-ще стане по-голам този таван и това пано няма да дойде в центъра.Този таван е пано от дъски с м-у всяка дъска има летвичка.Ще направя снимки и ще се обадя stroitel .как мога да видя къщата ,която правиш за която говориш?
vasilev_7@abv.bg :crazy: :ami: smiling smiley
Re: дървен таван-демантаж и монтаж
18-03-2007 - 09:16:30
Извинявайте!Просто когато почнах да пиша нещо с акаунта ми mariva не ставаше и направих друг да не губя време winking smiley значи somy=mariva cool smiley
Re: дървен таван-демантаж и монтаж
18-03-2007 - 15:04:53
razbrahsmiling smiley
obadete mise moiat tel e 0896 278 515 i moga da vi pokaja ka6tatasmiling smiley
taka da razmenim i ideismiling smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход