Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Искам да си построя басейн

Публикувано от gogopi4 
Re: Искам да си построя басейн
15-01-2010 - 17:02:10
Бих искал да си закупя хидроизолация двукомпонентна за вътрешен басейн 70 м2 на достъпна цена и качество коя строителна борса във Варна и продукт бихте ми препоръчали Нола 7 си остави ръцете на обекта ми и хидрото започна да се лющи и сега на ново.
Re: Искам да си построя басейн
15-01-2010 - 22:14:07
Хидроизолаци и то пък във Варна - Гогол - демек Изомат.



Гоголе ще ме прощаваш, ама в Гугъла не открих точно твои координати. Можеш да си бъкнеш едно линкче в подписа.

P.S. Открих, ама са пак от тоя форум и не мисля, че е редно аз да ги давам.
Re: Искам да си построя басейн
16-01-2010 - 20:34:18
avatar
Пробвайте с "Темена" - имат хубави работи...

Чест и почитание
Re: Искам да си построя басейн
16-01-2010 - 23:03:22
За който се наема - най-евтино и качествено май може да стане ето така

[www.bobspool.co.uk]
Re: Искам да си построя басейн
18-01-2010 - 10:11:58
Quote
gogol
Пробвайте с "Темена" - имат хубави работи...
Темана Пловдив ми правиха един обект като подизпълнители с изолация изомат - не ми хареса - много нерви и губене на време, да не говорим пък и за отношението на служителите им, пълни мърлячи
Re: Искам да си построя басейн
18-01-2010 - 10:38:12
Аз лично работя с хидроизолации на BASF / вече/. Миналата година си купих хидроизолация Изомат от една фирма за басейни,оказа се тричава.Отказаха ми рекламация,защото уж била в срок на годност,а и като цена е по-скъпа.:g:
Re: Искам да си построя басейн
18-01-2010 - 16:54:06
avatar
Въпреки това - изолация Аквамат,Лепило АК 22 бяло,ленти за холкерите и т.н.
Телефона ми е 0885604899

Чест и почитание
Re: Искам да си построя басейн
19-01-2010 - 00:54:19
Благодаря на gogol за ценната информация, разгледах сайта на Темена, изглеждат ми читави и оборудването им е на европейско ниво, не знаех че съществуват във Варна това е добра алтернатива спрямо Нула 7, ще се възползвам от препоръките ти, може би когато снега се стопи и скоро време ще се чуем по телефона.*ok*
Re: Искам да си построя басейн
19-01-2010 - 14:29:06
А да попитам,басейна ти няма ли някаква облицовка върху изолацията че се лющи? Щото ако има плочки би трябвало и те да са паднали.От опит знам,че изолация на циментова основа където и да се сложи трябва да се запечата с нещо иначе се напуква след време
Re: Искам да си построя басейн
19-01-2010 - 15:07:58
gogol...logog *ok*
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход