Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Трафопост : Някой борил ли се е с енергото?

Публикувано от zestate 
Re: Трафопост : Някой борил ли се е с енергото?
20-04-2008 - 21:09:39
Az predi 4 godini si kupuvam edno mqsto 400 kv kato prodava4a kazva eto tam na 50 metra e toka eto tam na 200 metra e vodata i eto tam pri oneq ku6ti e kanalizaciqta.Eh da go ebe6 , kakvo mi se slu4i posle. Mqstoto ne be6e preotredeno ina4e pusnali nqkakva procedura. i se okazva, 4e sum susobstvenik s o6te 5 4oveka i cqloto mesto e 4 dekara..No neise poeh ne6tata i za 3 godini s golemi napuni i ogromni pre4ki ot strana na ob6tinata [BLAGOEVGRAD] sled hilqdi vru6tanici za kakvo li ne i tova 4e se okaza 4e kanala na edi koi si e maluk i balbukat sifonite na horata kato pridoide dujd, a puk sa i na 400 metra ot nas abe qsna rabota.NE STAVA. a nai blizkiq kanal e na maika si v nevidimite pupki i trebe da se mine prez masa suorujeniq i 4astni imoti ABE NE STAVA.Otidoh na popiven kladenec.Vodata razgele mi e samo na 255 metra tova e dobre daje sum v momenta za razre6itelno, kato razbira se posle go pravq i go PODARQVAM NA OB6TINATA. Tuk psuvam kato ne znam kakuv. NO ZA DA STROQ MI TRQBVA6E STANOVI6TE OT ENERGOTO I MI DADOHA TAKOVA, KATO MI OBQSNIHA, 4E 6TE ME ZAKA4AT OT TRAF, KOITO E NA 800 METRA. DA AMA SEGA VE4E VZEH AKT 14 I ISKAM DA SI NAORAVQ OKON4ATELEN DOGOVOR S TQH ZA DA NE SE ZANIMAVAM POSLE I SE OKAZA 4E NE MOJELO I TRQBVA TRAFOPOSSST. Zna4i oniq kopeldak go hvanah za gu6ata deto mi pusna stanovi6teto. A TOQ SU6TIQ LAINAR E PODPISAL DOKUMENTITE O6TE PRI PREOTREJDANETO 4E MOJE DA SE ZAKA4I S TOK CELIQ IMOT OT 4 DEKARA, OT KOITO AZ POSLE SI VZEH DOKUMENTALNO 400-TE KVADRATA. Su6toto ova laino sega isak da namerim nqkude 20 kvadrata za traf kato zabelejete 20 kvadrata za traf ot koito trqbva da ima minimum 6 metra otstoqnie ot sgrada , a sega pile nakude li 6te litne6 kato vseki si ima realen imot ve4e sus notarialen akt i petno za zastroqvane i.. sledva produljenie
Re: Трафопост : Някой борил ли се е с енергото?
25-11-2008 - 08:43:08
Здравейте,
аз имам следния проблем: изградили сме трафопост по предписание на енергото, учредили сме право на строеж, спазили сме всичките му изисквания, но оценката, която те ни предлагат е четирикратно по-ниска от реалните ни разходи, извършени забележете по техните предписания. Сега ни търсят да подпишем най-накрая договора за изкупуване, който досега не искаха да подпишат. Питането ми е какво може да направим, трябва ли да се съгласим на тази оценка и има ли изобщо начин да не им го продаваме, а да даваме ток на други абонати?
благодаря Ви предварително
Re: Трафопост : Някой борил ли се е с енергото?
25-11-2008 - 09:22:20
prodanova Написал:
-------------------------------------------------------
> Здравейте,
> аз имам следния проблем: изградили сме трафопост
> по предписание на енергото, учредили сме право на
> строеж, спазили сме всичките му изисквания, но
> оценката, която те ни предлагат е четирикратно
> по-ниска от реалните ни разходи, извършени
> забележете по техните предписания. Сега ни търсят
> да подпишем най-накрая договора за изкупуване,
> който досега не искаха да подпишат. Питането ми е
> какво може да направим, трябва ли да се съгласим
> на тази оценка и има ли изобщо начин да не им го
> продаваме, а да даваме ток на други абонати?
> благодаря Ви предварително

------------------------
какво казва Адвокатът ви по казуса ?
това не е "форумна" а правна материя !

...............................................
за всеки балон - ИГЛА , за всяка дупка - ЧЕП
Радой Ралин winking smiley
Re: Трафопост : Някой борил ли се е с енергото?
25-11-2008 - 22:07:41
абсолютно си прав, днес се оказа, че са коригирали цената и проявяват желание да купят трафопоста, защото имат клиенти, на които са дали предписание да се включат в нашия трафопост. вместо обаче да се възползваме от удобната позиция те да са на "зор", шефът побърза и подписа, адвокатът апропо не беше навит
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход