Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

има ли бои за фаянс и теракот

Публикувано от stanev 
има ли бои за фаянс и теракот
28-09-2008 - 11:48:07
Здравейте искам да попитам има някакви бои за фаянс и теракот. Имам баня със чисто бели плочки и по този повод ми е въпроса дали не бих могъл да сменя цвета им ако съществуват някакви бои

БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО
Re: има ли бои за фаянс и теракот
28-09-2008 - 12:21:11
avatar
Всичко на база епоксид става за случая - само не зная дали инвестицията ще е оправдана - ще изглежда като блажна боя.... moody smiley

Чест и почитание
Re: има ли бои за фаянс и теракот
28-09-2008 - 15:24:14
отврат!!!!!
не си боядисвайте плочките бе хора!!!
за бога.... красотата е единственото нещо за което си струва да се живее!!!!!!
и тапети не лепете върху тях!!!!!
най-ефтино излиза (с оглед гореписаното) е шпакловка с теракол-флекс(да се изравнят фугите) и тогава ПВЦ тапет за баня. Но ако е подложено на постоянно течаща вода трябва дя се минат снадките на тапета с санитарен силикон.... но пак е компромис......
Re: има ли бои за фаянс и теракот
28-09-2008 - 16:52:18
avatar
то една баня излиза около 1000 лв бе хора- що правите нескопосни работи? moody smiley moody smiley:

Чест и почитание
Re: има ли бои за фаянс и теракот
28-09-2008 - 17:44:13
Tozi Gogol - mnogo umen chovek ! Cheta razlichni temi po forumite i mi dopadat negovite vigdaniy. Ako ne byh 61 godishna , shtyh da se vlubiy v nego.
Moeto mnenie savpada s tova na Gogol ! Ako iskash hubava bany, to ne pravi neskoposani raboti !
Re: има ли бои за фаянс и теракот
29-09-2008 - 17:38:56
avatar
rz3bvd -ако не бях женен сигурно щях да си посегна..... :} .
Благодаря за хубавите и мили думи - много мило ,че действам на хората така-ПОКЛОН за тези които ми се довериха.. clap: clap: clap: clap: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:

Чест и почитание
Re: има ли бои за фаянс и теракот
26-11-2008 - 04:58:55
От Франция си купих специален грунд.Няма го в Бг.Нанася се върху добре почистените плочки.Цената е около 13 евро за кутия 1 литър.Една кутия е за 6 кв.м.След това се боядисва със специална боя.Има я и в нашите Мосю Бриколаж в най-различни цветове.Цената беше около 14 лв за кутия.Красиво и евтино.Успех.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход