Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Хидрофобен шперплат и подпори втора употреба - ПРОДАДЕНО!

Публикувано от Maya-G 
Хидрофобен шперплат и подпори втора употреба - ПРОДАДЕНО!
26-11-2006 - 15:39:39
Здравейте, предлагам:
Хидрофобен шперплат втора употреба - 45 цели платна и 5 на големи парчета. За 150 м2.................

ПРОДАДЕНО!!!
Моля, модераторите да изтрият темата, ако желаят.



Редактиран 3 път(и).Последна редакция на 2006-12-07 14:35 от Maya-G.
Re: Хидрофобен шперплат и подпори втора употреба
26-11-2006 - 18:04:12
Да се въсползвам от вече откритата тема и аз предлагам почти същото за цените може да се говори само че в Правец>Контактен тел +359889312273 smiling smiley
Re: Хидрофобен шперплат и подпори втора употреба
27-11-2006 - 07:53:25
а в Бургас емали някой да предлага smiling smiley
Re: Хидрофобен шперплат и подпори втора употреба
27-11-2006 - 09:48:11
Много е за втора употреба цената.
Re: Хидрофобен шперплат и подпори втора употреба
27-11-2006 - 10:24:27
А колко струват нови, впрочем?
Re: Хидрофобен шперплат и подпори втора употреба
27-11-2006 - 17:33:52
Ами преди 4 месеца го взех на 60 лв. от Топливо. Може да проверите вече колко е...
А подпорите бяха 2.70....
Дали е много незная, но не съм чувал да се дава под наем, нито пък плочите с обикновени метални платна стават така идеални. А и шперплатът е минал само две плочи и си е с много добро качество. Освен това става и за покрив, и сметката излиза като го завъртиш 2 пъти и го качиш на покрива накрая, вместо да купуваш OSB...
Re: Хидрофобен шперплат и подпори втора употреба
27-11-2006 - 17:42:14
това при нас е без пари
Re: Хидрофобен шперплат и подпори втора употреба
27-11-2006 - 17:49:15
Аз лично бих рискувал с втора употреба ако е минимум два пъти по-евтин от нов.
Освен това китайски има такъв дето не е много читав. А дали е читав китайския няма как да се разбере преди да се използва или нареже. Едниствено от проверен дистрибутор бих купил китайски, но от частно лице - абсурд.
Re: Хидрофобен шперплат и подпори втора употреба
27-11-2006 - 17:58:24
изкам да кажа че , при нас се строи много и този материал веднага биха го купили . 2 лева за подпора товае подарък ако и платната мясат значи е без пари . тук всичко се търгува пример аз продавах платна метални - този който ги купи дори сам декофрира част от тях една стая не бях свалил .това хаспели , варо мешалки , и др инструменти се търсят под дърво и камък . знаеш в форума как е никой няма дати каже че тие добра цената - потрай малко и ще ги продадеш .
Re: Хидрофобен шперплат и подпори втора употреба
27-11-2006 - 20:37:10
За тези които не са наясно, мога само да кажа че два оборота на хидрофобния шперплат е нищо. Нека обаче специалистите тук кажат колко е минимума и максимума обороти.

А ето и първата оферта която ми даде google [www.dalavera.net]
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход