Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

започнахме строежа

Публикувано от rado 
Re: започнахме строежа
05-09-2007 - 16:25:27
Още една полезна информация, за което благодаря!
Re: започнахме строежа
05-09-2007 - 21:20:18
Lubo

Ot po skoro sam. Niakoi drug Pe6o 6te da e bil....

Vav foruma navliazah minalata godina niade kasna esen be6e. 4e biah bos v taia oblast.
I otttogava po4ti ezednevno mu hvarliam po 1 oko.

Stroih tazi godina i stra6no mnogo mi pomogna informaciata da vzemam pravilnite re6enia, kogato se nalaga6e.
Ti si edin ot tezi 4ieto mnenie cenia nai mnogo.

Goliamo blagodarsko
Re: започнахме строежа
06-09-2007 - 05:49:34
Какви луди пари? Разликата в цената между 6 и 10 см EPS е 4 лв. на квадрат. Съотнеси го това на общата цена на полагането на изолация и мазилка и си помисли пак.
Re: започнахме строежа
06-09-2007 - 16:49:47
ОК!
Благодаря за комплимента. На мен пък ми липва "онзи" Петър - много беше "в час", но явно и твоя практически опит е добър, за да се усъмня, че "онзи" се е появил в един от постовете ти по-горе. Да не спамим тук. :cry:
Успех!
Re: започнахме строежа
14-09-2007 - 23:31:38
www.bgmasters.org - ПОРТАЛЪТ ЗА ОНЛАЙН УСЛУГИ - вашият портал! ОНЛАЙН ПРЕВОДИ, ОНЛАЙН КОНСУЛТАЦИИ, САЙТ ЗА БИЗНЕС ЗАПОЗНАНСТВА, новини, безплатни програми, обяви за разкрепостени хора и от двата пола, форуми, чатове, вицове и още много неща с развлекателна или бизнес насоченост!
Re: започнахме строежа
05-11-2007 - 11:48:56
Да се похваля - вече си имаме измазана къща от всякъде. Приключихме напълно с външната мазилка (добре, че изпреварихме зимата, ама като няма отпуска..), а благодарение на zestate си имаме и вътрешна. Всички стаи измазаха с машинно с гипсовата смес на кнауф, а баните с баумит. Стана идеално, като идват познати ме питат дали сме слагали гипскартон. Остава още мъъничко да се довърши и ще пусна снимки. Най-много се кефя на стълбата, защото част от нея минава в хола и се чудех как ще се измаже, но стана ефектно.
Re: започнахме строежа
05-11-2007 - 12:15:31
rado, колко ти излезе мазането отвътре, казваш, че е благодарение на zestate, не беше ли писала за някакви македонци ли, сърби ли... Че и аз май ще мажа , ако времето позволява, а се чеша на майсторята и цените, поне като ще плащам, да е за качество...
Re: започнахме строежа
05-11-2007 - 12:39:30
Stefan, магеа беше писала за македонци. Аз се свързах със zestate, той си има машина и хора. Плащахме 8лв за труд и отделно матераила. Върза се грубо към 17.50 на м2. Имаше доста места за попълване, важното че стана...
Re: започнахме строежа
05-11-2007 - 22:00:51
rado Написал:
-------------------------------------------------------
> Да се похваля - вече си имаме измазана къща от
> всякъде. Приключихме напълно с външната мазилка
> (добре, че изпреварихме зимата, ама като няма
> отпуска..), а благодарение на zestate си имаме и
> вътрешна. Всички стаи измазаха с машинно с
> гипсовата смес на кнауф, а баните с баумит. Стана
> идеално, като идват познати ме питат дали сме
> слагали гипскартон. Остава още мъъничко да се
> довърши и ще пусна снимки. Най-много се кефя на
> стълбата, защото част от нея минава в хола и се
> чудех как ще се измаже, но стана ефектно.

Благодаря за топлите думи, качествените материали + качествената работа дадоха своите резултати.
Малко в страни от темата - миналия четвъртък гледах машинна мазилка в нова кооперация в манастирски ливади. Честно казано ако ми е първо гледане на машинна мазилка, никога не бих се съгласил да я направя в къщи.


Re: започнахме строежа
07-11-2007 - 16:35:55
Zestate, daj nqkwi koordinati, ako iska[ na lichni...
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход