Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Груб строеж ......за начинаещи

Публикувано от deltatur 
Re: Груб строеж ......за начинаещи
02-01-2024 - 17:38:18
Честита Нова Година. Желая на всички здраве и благоденствие.

[stroitel.yolasite.com]

[newhomebg.yolasite.com]
Re: Груб строеж ......за начинаещи
04-01-2024 - 14:02:27
Здравейте,
Честита Нова Година и на Вас, изпълнена със здраве и успехи.
Мога ли да Ви помоля за коментар, относно изпълнение на зидария с тези тухли [stroitelnimateriali.bg]
Re: Груб строеж ......за начинаещи
28-01-2024 - 16:12:49
Здравейте уважаеми Строители.
Предстои ми строеж на къща във Варна. Моля Ви, препоръчайте ми строителна фирма, която да работи качествено и коректно. Свързах се с няколко фирми от регистъра на КСБ, но някои от тях ми отказаха, защото проектът бил "сложен", а други се аргументираха с това, че строели само многоетажни жилищни кооперации, трети пък се оказа "кухи" фирми, четвърти се занимавали със сглобяеми къщи, но щели да се заемат с грубия строежconfused smiley...Перипетиите ми се оказаха като за сценарий от филм на ужасите...
Къщата ми ще е с РЗП 500 кв. с четирискатен покрив, няма мазе.
Вторият ми въпрос е: бихте ли ми дали ориентировъчно цена на труд и материали за изпълнение на грубия строеж - материалите ще ги закупя аз. Една голяма строителна фирма във Варна ми направи цялостна оферта за труд и материали, в която беше включила най-нискокачествените тухли, керемиди и др, а по проект в КСС са заложени от архитекта и проектанта ми тухли Винербергер, керемиди Тондах и т.н. Затова реших аз да закупя материалите, за да съм сигурен в материалите, които ще се вложат в обекта.

Благодаря за отговорите и извинявайте, ако съм задал въпросите си неточно!

Поздрави!
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход