Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Отопление с електроден котел

Публикувано от Shtirev 
Re: Отопление с електроден котел
02-09-2011 - 21:14:36
Кое точно ви се вижда ненормално...че се доставя природен газ,компресиран в бутилки?

[www.gastrans.bg]
[www.gasmetan.bgcatalog.com]

Идва един ТИР с кран на ремаркето,разтоварва една касета с бутилки,качва старата касета и си заминава.Като свърши газта,го викате пак.Може и с някакви по-малки камиончета да ги возят,но аз съм виждал само големи ремаркета.Трябва място,за да вкарате това чудо в двора или достатъчно широка улица,за да може да мине камиона и да разтовари близо до оградата.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-09-02 21:18 от salvador.
Re: Отопление с електроден котел
02-09-2011 - 21:58:58
Quote
salvador
1. Но ти трябва място в двора за едно ТИР-ремарке.
2. Стига за около месец и половина.
3. Има и по-малки стилажи с бутилки...ама ги возят на две седмици.

1. В двора ти трябва бетонна площадка поне 1х1м до оградата
2. Кое стига за месец и половина - ремаркето в двора ли, палета ли? При каква консумация?
3. Защо точно на 2 седмици, с пощенския дилижанс ли идва?
Всеки ден може да ти карат газ, дори ще се радват *yes*. Имам изградени такива инсталации. Проблемът е, че доставчиците на газ не се интересуват много от битови клиенти с малка консумация, тъй като вложенията са големи и изискват голяма консумация. Един палет 9 или 12 бутилки струва от порядъка на 7-8К, които се поемат основно от доставчика.
Re: Отопление с електроден котел
03-09-2011 - 08:48:10
Наблизо има магазин и офис.Първият етаж е магазин около стотина квадрата,горе са офиси.С една такава касета изкарва две седмици.През две седмици -в събота, идва камиона да ги зарежда.
Re: Отопление с електроден котел
03-09-2011 - 18:29:32
Мисля, че е добре - един такъв палет струва към 200лв, значи за 200м2 - 400лв /мес. Като се има предвид, че в бутилки метанът е по-скъп, мисля че разходът не голям.
Re: Отопление с електроден котел
25-12-2011 - 17:48:45
аз имам такъв работи много добре загрява бързо но още несам плащал сметки за ток от както го имам моя е 6киловата октмври и ноември самго вклучвал около 16 дни сметката за ток е 63лева
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход