Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

изкуствен камък - що е то?

Публикувано от rockwall 
Re: изкуствен камък - що е то?
07-08-2006 - 18:12:57
Daite informatsiya za lakove za pokrivane - mat i amtistatik, molia.
Re: изкуствен камък - що е то?
14-08-2006 - 17:11:35
avatar
за какъв монтаж - външен или вътрешен - ако искате ми пишете на rockwall@abv.bg за да не досаждаме във форума
Re: изкуствен камък - що е то?
16-08-2006 - 18:30:33
avatar
ето няколко линка за такива покрития

http://www.surfaceprotection-bg.com/products1.html]импрегнатори и лакове[/url]

лак за камък и стени

запечатващо покритие

и мно0го други - потърсете в търсачките
Re: изкуствен камък - що е то?
05-09-2006 - 17:54:01
avatar
za interior можете да ползвате и съвсем обикновен импрегниращ лак - по-разреден, за да попива добре (съхне по-бързо) и да не дава гланцов блясък (в случай че не искате такъв)
Re: изкуствен камък - що е то?
28-09-2006 - 23:31:43
Търся имитация на старинен зид за външна облицовка на сграда.Изкуственния камък може ли да се използва за тази цел и на каква цена?
Re: изкуствен камък - що е то?
29-09-2006 - 10:30:39
Да.Направих си фасадата на къщата така.Ако искаш мога да я снимам и да ти я пратя.
Re: изкуствен камък - що е то?
30-09-2006 - 14:15:55
Благодаря partner!
Бих се радвал да я видя.Можеш да ми пратиш снимка на rsa@abv.bg
Re: изкуствен камък - що е то?
19-08-2007 - 19:45:15
Здравейте. Искам да попитам дали има изисквания за формата , върху която може да се поставя този вид покривка. Например може ли да се поставя върху овални, закръглени или начупени архитектурни елементи. Съща така ме интересува дали покритието е водоустойчиво. Ще се радвам да ми отговорите и на email ilia_bo@abv.bg

Благодаря.
Re: изкуствен камък - що е то?
01-09-2007 - 18:28:49
avatar
Възможността за монтаж зависи от вида на извивките на монтажната повърхност, както и от материала и модела на камъка - ако моделът е с по-малки размери ще може да убере кривите - но все пак всичко зависи от мястото.

Можете да видите някои БГ модели на БГ изкуствен камък





Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2007-09-01 18:32 от rockwall.
Re: изкуствен камък - що е то?
09-09-2007 - 12:25:52
да изкуствената облицовка доняакаде превасхожда и естествената имаики предвид колко просташки монтажи сам виждал само и само заштото собственикът (англичанин ) искал естествен и евтин саответно те не изтрйват повече от две зими в повечето случаи
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход