Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Блиндирани врати

Публикувано от naydenantonov80 
Re: Блиндирани врати
03-06-2011 - 00:11:56
За обикновените касови брави забравете...Аз знам за случай на изнесени около 20 апартамента.Един върви напред с таралежа и отваря касовите брави,след него върви бригадата и изнася.Не струват тия брави.
Re: Блиндирани врати
03-06-2011 - 03:07:29
Салвадоре, звучиш като доста запознат в тези дела човек. Ние ти се доверяваме тук, а тиwinking smiley

„Бъди възторжен идеалист, честен до самопожертване, смел до безумство,
влюбен в България до фанатизъм!”
Полковник Борис Дрангов
Re: Блиндирани врати
03-06-2011 - 07:47:39
И аз ви се доверявам бре...за това не си взимайте обикновени касови брави,а заложете на нещо сериозно.
Re: Блиндирани врати
03-06-2011 - 12:31:09
Quote
naydenantonov80
Първо много ви благодаря за бързите отговори.

Поръчах тристранно заключваща се с патрон Албой Протект (прети да видя клипчето което radius беше постнал). Ще ми стъпи на около 1000 лв (защото е фурнирована). Днес ми взеха мерки и ми обещаха в Понеделник да я монтират.
Поздравления. Струва ми се, че с определената и похарчена сума влизаш в областта, където вече няма прекалено много компромиси (естествено според нашите условия).
При тази сума и този доставчик предполагам, че съотношението цена/получена субстанция/качество стои добре.
Дано клипчето не те е натъжило. Няма повод.
Не разбрах, поръча ли втора, осигуряваща брава.
За съжаление нямам ни най-малка представа дали тази фирма предлага касова система, за която си струва да се позамисли човек. Китайските и турските не стават, това е сигурно.
Изпуснал съм му края и въобще не знам, дори приблизително, колко струва в момента една по-сериозна касова брава.
Моля дай отзиви за това как е приключил процесът с монтажа.
Успех!
Re: Блиндирани врати
03-06-2011 - 12:34:41
Quote
salvador
И аз ви се доверявам бре...за това не си взимайте обикновени касови брави,а заложете на нещо сериозно.

Не знаех, че си писал. Тъкмо отговарях на колегата Найден.
Салвадоре, имаш ли представа, за някоя фирма и конкретно изделие на касова брава, което съответства поне на минимални изисквания за сигурност.
Абе, с други думи, откъде нагоре да гледа човек !
Re: Блиндирани врати
03-06-2011 - 13:38:45
На пазара има голямо разнообразие и нови неща излизат непрекъснато.Но правилните консултатни в случая не са продавачите в магазините,а ключарите.Грубо...гледаш брави от 150-200 лева нагоре,но фирмите често пускат промоции,та могат да се намерят и надолу.
Актуалното инфо за брави и ключалки просто не е в магазините.
Re: Блиндирани врати
03-06-2011 - 14:20:11
Благодаря! Ясно.
Както и във всичко друго, излезе ли проблем, трябва човек да се зарови до шия в тематиката, да пита да сравнява, да отсява, да разчита на информация от много източници.
И пак не е сиГурно, че няма да ни хвърлят в чувала!

Имах някакъв смътен спомен, че нещо съм чувал скоро по касовите брави, ама .... конкретика "нула".
оТВОРИХ си тефтера и виждам, че на Стройко съм взел материали от една фирма "Протекта", която предлага нови продукти на Мотура. Отбелязъл съм наличие на иновации, но какви ???
Спомних си, че беше краят на деня, някакви клиенти бяха захапали консултанта и дочух само откъслечни фрази.
При сгода ще потърся и някакъв проспект, хем ще си припомня, хем и може да съм полезен някому.

При необходимост, ще се гледа от 200 нагоре. Дано е достатъчно!
Поздрави !
Re: Блиндирани врати
03-06-2011 - 14:24:25
Малко встрани от блиндираните врати, но е близко до темата.
Коментиран ли е въпросът за противовзломен обков на дограми?
Готов съм да пренесем приказката и в друга тема, просто не съм чувал такъв разговор тук.
Re: Блиндирани врати
03-06-2011 - 15:13:48
При дограмите важи една модификация на законите на Мърфи-Ако някъде може да се подпъхне "кози крак",той рано или късно ще бъде подпъхнат.При нас в мазето действаха точно с "кози крак"...нямах апарат тогава да снимам как бяха покривили външния люк на мазето,който е от 5мм рифелова ламарина...
Re: Блиндирани врати
03-06-2011 - 19:34:04
А какво мислите за онези ключалки които се отварят с пръстов отпечатак или код?

„Бъди възторжен идеалист, честен до самопожертване, смел до безумство,
влюбен в България до фанатизъм!”
Полковник Борис Дрангов
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход