Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Блиндирани врати

Публикувано от naydenantonov80 
Re: Блиндирани врати
03-06-2011 - 20:00:45
С отпечатъка са сигурни,но не стават,ако имаш малки деца.Ще трябва да препрограмираш всяка седмица.
Re: Блиндирани врати
05-06-2011 - 00:08:56
Защо бе джанъм? Верно че бързо растат калпазаните ама чак толкоз.

„Бъди възторжен идеалист, честен до самопожертване, смел до безумство,
влюбен в България до фанатизъм!”
Полковник Борис Дрангов
Re: Блиндирани врати
05-06-2011 - 10:13:00
Е..може би попрекалих малко...да не е всяка седмица,ама средно за 2-3 месеца ще ти се наложи 3-4 пъти.Това го пробваха двама познати вече с дечурлига ученици и се отказаха.За къща и изобщо за външен монтаж май въобще не стават-мръзнат сензорите зимата и се налага всичко да се поставя в кутия с отопление.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-06-05 10:16 от salvador.
Re: Блиндирани врати
05-06-2011 - 17:54:34
Знаеш няма да хваля канадският климат и зима защото са ми омразни ама тези брави тук ги слагат само на входните врати на къщи. Не вярвам твоята идея за приложението им да за детските стаи или сакън тази на благоверната съпругаwinking smiley Ей, ако някои хора са проспали "българската пролет" или така наречената демократична революция то тя вече е един горчив факт*pardon*

„Бъди възторжен идеалист, честен до самопожертване, смел до безумство,
влюбен в България до фанатизъм!”
Полковник Борис Дрангов
Re: Блиндирани врати
05-06-2011 - 18:55:20
[www.keylesspro.com]
(Operating temperature: 18° to 122° F.)

[www.iqbio.com]
(Operating temperature : -10c - 65c
Operating humidity : 10% - 80% )

[cpc.farnell.com]
(Operating Temperature Max:60°C
Operating Temperature Min:-20°C)

[www.microchapters.com]
(operation temperature: -20°C ~ 70°C
operation humidity:RH(20~80)% )

Наточих ги на случаен принцип от сайтове.Явно тези при теб имат някаква доработка,която им позволява да работят в много широк температурен диапазон.У нас -20 зимата си е в реда на нещата за по-голямата част от страната.Влажност...ми тя през декември реално под 80% не пада.
Нещо не ме радва идеята точно бравата да ми попада редовно в гранични режими на работа....хич не ми изглежда добра идея.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход