Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

ЗАКОННО --- НЕЗАКОННО????

Публикувано от mimseto 
Re: ЗАКОННО --- НЕЗАКОННО????
04-04-2011 - 11:10:02
Уведомяването понякога става по много странни начини - на табло в кметството например. Ако някой съсед е в чужбина и не се появява какво става - съседът няма да строи ли? Аз например не разбрах кога съседът си е изкарал разрешение за строеж - никой не ме е уведомявал лично.
mimseto, винаги може да има разминаване между стария кадастър и новия, който е електронен. Ако тези разминавания са големи трябва да се обърнете с жалба в общината, може да има някаква компенсация, но не можете да върнете старите граници. Не вярвам фирмата да не си е свършила професионално работата. Щом съседът е поелсам разходите по трасирането, никой не е длъжен да Ви вика или осведомява за самото трасиране. Ако имате претенции - викате си и Вие фирма, плащате и, ако има разлики се съставя протокол, тогава можете да предявите претенции. Но така с рулетката е несериозно. Или пък да настоявате , че имотът е в тези граници още от баба Ви. Единият ми съсед също има такива претенции, че лично той като малък е поставял ъгловия кол заедно с предния собственик на моето място. Става въпрос за един клин 60см. Още не съм се заял , но вляза ли да живея ще ми пречи за колата и ще си го търся



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-04-04 11:47 от LazarG.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход