Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

за нов строеж

Публикувано от Djemo 
за нов строеж
24-03-2011 - 17:06:29
Здравейте.
Ето че наближава момента и аз да започна строеж на къща.Почти съм на финала с банката и до 1-2 месеца ще съм на линия.Ще се радвам на всякакви мнения и препоръки за за строителни бригади,материали,( арматура,тухли,и др.) Засега съм се спрял на тухли поротерм,но се чудя за размера 25 или 38. Моля за съвет какво да избера. Къщата е с РЗП 297кв ,но повечето е външна веранда и гаражи, а самата къща е два етажа по 95кв.Намира се в село близо до Пловдив.Като начало ми трябват хора за груб строеж. Ще очаквам предложения и препоръки. Благодаря предварително
Re: за нов строеж
24-03-2011 - 18:03:55
Точно тук надали ще получиш кой знае каква възможност за избор.Строителите,престрашили се да покажат в снимки работата си,се свежат всичко на всичко до...трима.
Re: за нов строеж
24-03-2011 - 21:12:09
avatar
Quote
Djemo
Здравейте.
Ето че наближава момента и аз да започна строеж на къща.Почти съм на финала с банката и до 1-2 месеца ще съм на линия.Ще се радвам на всякакви мнения и препоръки за за строителни бригади,материали,( арматура,тухли,и др.) Засега съм се спрял на тухли поротерм,но се чудя за размера 25 или 38. Моля за съвет какво да избера. Къщата е с РЗП 297кв ,но повечето е външна веранда и гаражи, а самата къща е два етажа по 95кв.Намира се в село близо до Пловдив.Като начало ми трябват хора за груб строеж. Ще очаквам предложения и препоръки. Благодаря предварително


Пожелавам Ви всичко да мине "като по вода" при вас.

Мога да Ви направя оферта, ако ми изпратите архитектура, конструкция и ако имате кол. сметка. Ако не за друго, може да използвате офертата за сравнение с други такива.
Фирма сме. Бригади не мога да Ви посоча. Работя с 3 бригади от 15 год. и само за тях мога да кажа неща.
Тухлите Поротерм са добри. Арматурата си е арматура. Търсите най-близкия до вас двор с най-добра отстъпка. Около Пловдив не съм запознат с арматурните дворове.
При желание пратете нещата на: sechkov@sechkov.com

Йордан Сечков
Re: за нов строеж
01-04-2011 - 09:56:32
Здравейте, ние също може да изготвим подробна оферта, но за целта ще ни трябват архитектурен, кофражен и арматурен план.Ако имате интерес моля да ми пишете на office@radistroi.com

[www.radistroi.com]
+359 899 838 240
Re: за нов строеж
01-04-2011 - 14:32:37
От тук можеш да вземеш пълна информация за Строителство до ключ
Re: за нов строеж
23-04-2011 - 13:38:30
Нискоенергийна къща до ключ - http://kasta.alle.bg/
Re: за нов строеж
29-05-2011 - 20:12:01
За изпълнение на строежа е най-добре фирма.Разполагат с технически персонал,имат необходимото оборудване,представят оферта ( грамотно и ясно изготвена),договор и не на последно място гаранция за изпълнение. Успех.
Re: за нов строеж
29-05-2011 - 22:30:25
Quote
фейс
За изпълнение на строежа е най-добре фирма.Разполагат с технически персонал,имат необходимото оборудване,представят оферта ( грамотно и ясно изготвена),договор и не на последно място гаранция за изпълнение. Успех.

Вица е добър и смешен,особено финала с гаранцията за изпълнение направо свива стомаха:]
Re: за нов строеж
30-05-2011 - 13:20:40
ФЛО,смееш се неуместно,но задължението на един управител на стр.фирма ( уважаващ бизнеса си ) е да дава гаранция по ЗУТ.Именно затова голяма част от клиентите, не виждат разлика между стр.фирма и бригада.
Re: за нов строеж
30-05-2011 - 21:00:37
Quote
фейс
ФЛО,смееш се неуместно,но задължението на един управител на стр.фирма ( уважаващ бизнеса си ) е да дава гаранция по ЗУТ.Именно затова голяма част от клиентите, не виждат разлика между стр.фирма и бригада.

И кой точно член от ЗУТ вменява задължение за гаранция на управителя на строителната фирма,че нещо не го срещам тоя текст?
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход