Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Иска ли някой да даде оферта за строеж на тази къща?

Публикувано от percival 
Re: Иска ли някой да даде оферта за строеж на тази къща?
18-04-2011 - 18:11:22
"Цена двуетажна къща с РЗП над 80 кв.м.

сравнение на трите пакета за двуетажни къщи:
"Базов".................."Стандарт"............."Екстра +"
330 евро/кв.м........380 евро/кв.м........според вложените материали

Цените са с включен ДДС и са валидни за българския пазар.
Цените са актуални към 4 ноември 2009 година."
Re: Иска ли някой да даде оферта за строеж на тази къща?
18-04-2011 - 18:11:59
г-н panelov, недейте ми джапа в гьола, щото ми плашите рибата :ami: Много съм далеч от мисълта, че някой ще ми построи къщата без пари, и не искам да коментирам цени от Вашия порядък, за да не ми се смеят сериозните участници в този форум. Не искам и цени "на квадратен метър", със или без посочените от Вас проценти. Просто искам да зная кое колко ще ми струва - реално. Мисля, че съвсем ясно посочих какво точно искам - и затова не искам и разни оферти от рода на "базов пакет", "стандартен пакет", "екстра-плюс", "супер-лукс", и тям подобни. Оставете ме сам да си избера дограмата и подовите настилки, моля. Дали сградата ми ще отговаря, или не, на някакви класове по отношение на енергийна ефективност - това също за момента не ме вълнува. Тя отговаря на законовите изисквания в този и вид, и това ми е достатъчно. Благодаря на г-н krakalski за това, че насочи вниманието ми към конкретен проблем, който ще се постарая да избегна, стига да имам възможност. Ще съм благодарен и на г-н n.nikoloff, ако ми посочи потенциалните проблеми, които вижда в проекта ми. Благодаря на всички, които се включиха с коментари в тази моя тема.
Re: Иска ли някой да даде оферта за строеж на тази къща?
19-04-2011 - 11:17:53
Quote
percival
г-н panelov, недейте ми джапа в гьола, щото ми плашите рибата :ami: Много съм далеч от мисълта, че някой ще ми построи къщата без пари, и не искам да коментирам цени от Вашия порядък, за да не ми се смеят сериозните участници в този форум. Не искам и цени "на квадратен метър", със или без посочените от Вас проценти. Просто искам да зная кое колко ще ми струва - реално. Мисля, че съвсем ясно посочих какво точно искам - и затова не искам и разни оферти от рода на "базов пакет", "стандартен пакет", "екстра-плюс", "супер-лукс", и тям подобни. Оставете ме сам да си избера дограмата и подовите настилки, моля. Дали сградата ми ще отговаря, или не, на някакви класове по отношение на енергийна ефективност - това също за момента не ме вълнува. Тя отговаря на законовите изисквания в този и вид, и това ми е достатъчно. Благодаря на г-н krakalski за това, че насочи вниманието ми към конкретен проблем, който ще се постарая да избегна, стига да имам възможност. Ще съм благодарен и на г-н n.nikoloff, ако ми посочи потенциалните проблеми, които вижда в проекта ми. Благодаря на всички, които се включиха с коментари в тази моя тема.

Аз просто си смятам с БЕЗsmiling smiley

Извинявай, но кукичката ми е 16-ти номер, с малко бяло червейче, на лека плувка за оклей, търся го на педя –две дълбочина…winking smiley Едрата риба е дълбоко по дъното – няма да я изплаша и все ще я хванеш някога.

Но ако искаш по-завършени оферти – ето друго РЕАЛНО инфо:

142 м2 – двуетажна къща:
[www.tes-bg.com]
сиреч за 95 000 лева с ивична основа – 670 лв/м2 до ключ с ДДС

Или 56 кв. метра едноетажна къща:
[www.tes-bg.com]
сиреч за 60 000 лева с ивична основа – 1070 лв/м2 до ключ с ДДС

Втората къща „послоен монтаж” направо можеш да я видиш изградена до магазин СОМО на околовръстното - южна дъга … в южния край на Младост 4 мисля че беше. Ако се успее да се спазари нещо по-надолу и се понамали чрез ДДС, договорните цени могат да изглеждат и 15-20% по-ниски от офертните.

Питам се, след като дървената къщата си е къща – и на село и в центъра на София, защо трябва всеки дървен строителен косъм да има собствено мнение?. И като вземат алчно да прибавят неприлично много БЕЗ, правят оферти за къщо-подобни полуфабрикати…*book*



Редактиран 3 път(и).Последна редакция на 2011-04-19 13:07 от panelov.
Re: Иска ли някой да даде оферта за строеж на тази къща?
28-04-2011 - 15:04:38
Quote
percival
Благодаря на всички, които се включиха с коментари в тази моя тема.

Изчерпа се темата за онези, които я употребиха, за да постигнат цел или да защитят нечии интереси. Както се каза преди време „За каквото и да ти говорят, знай че става дума за пари”. Изводите са за четящите и измежду редовете.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход