Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Малка машина за експандиране на полистирен

Публикувано от n.nikoloff 
Re: Малка машина за експандиране на полистирен
22-02-2011 - 20:48:32
Изместваме темата на Николов за машината, ама искаш да кажеш това да го ползвам вместо пясъчния филтър или след (преди) него?
Re: Малка машина за експандиране на полистирен
22-02-2011 - 22:20:06
Quote
bulhomes
Изместваме темата на Николов за машината, ама искаш да кажеш това да го ползвам вместо пясъчния филтър или след (преди) него?
Най-вече след него,ако го имаш!Пясъчният филтър прави механично чистене ,а топчетата биохимично чистене!
Re: Малка машина за експандиране на полистирен
22-02-2011 - 22:54:53
Едно зареждане дали ще изкара един сезон? И се чудя какъв пък съд 1000 литра ще намеря.
Re: Малка машина за експандиране на полистирен
22-02-2011 - 23:18:14
Quote
bulhomes
Едно зареждане дали ще изкара един сезон? И се чудя какъв пък съд 1000 литра ще намеря.
Зареждането е веднъж за винагиsmiling smiley или малко по-рядко!Пластмасови съдове втора употреба под път и над път!
Re: Малка машина за експандиране на полистирен
23-02-2011 - 08:00:37
Николов, по едно време щеше да продаваш пречиствателни станции. Какво стана със съдовете. Имам смътни спомени, че им беше загубил спатиите, ма да питам пак.
Re: Малка машина за експандиране на полистирен
23-02-2011 - 08:25:30
avatar
След много дълго умуване за цената от страна на производителя, както и за търговската отстъпка към мене след няколко месеца един клиент се спря до нея и я купи. Настана хаос, суматоха и се оказа, че аз печеля не повече от 50 лв за това да я складирам и продавам, което не ми покрива никакви разходи и аз си ги изпратих по живо и по здраво. Те отидоха да си я монтират, Клиента не ми се е обадил повече поне с оплакване... Въобще - не следя случая и какво е поведението на тази пречиствателна станция.

______________________________________
Истината в строителството е горчива, груба, неприятна и най-вече непонятна за непросветените, които обикновено чуват това, което искат да чуят, а не това, което ще им свърши работа - самата безкомпромисна истина. А тайната на просвещението в строителната истина се крие в много труд и пот за съответното образование, както и в безмилостния опит, на притежаващите го.
Re: Малка машина за експандиране на полистирен
23-02-2011 - 08:58:23
ОК. Благодаря пак. Много черпене ми се събира, а никой не идва в Троян...
Re: Малка машина за експандиране на полистирен
23-02-2011 - 09:00:53
avatar
Преди 2 седмици минах транзит оттам... Гледам да не се спирам много-много в този град, защото последното ми спиране за по кафе със колеги ми струваше 2 денонощия запой и 3 дена махмурлук...

______________________________________
Истината в строителството е горчива, груба, неприятна и най-вече непонятна за непросветените, които обикновено чуват това, което искат да чуят, а не това, което ще им свърши работа - самата безкомпромисна истина. А тайната на просвещението в строителната истина се крие в много труд и пот за съответното образование, както и в безмилостния опит, на притежаващите го.
Re: Малка машина за експандиране на полистирен
01-04-2011 - 00:12:52
Здравейте,не е точно по темата, но ще може ли да обясните каква е тая добавка за макстерма .Започнах подови замазки само с макстерм и цимент но ми се вижда слабо,отгоре е ронливо .С какво да го шпакловам за да се заздрави.Пропорцията я правя с 7 торби цимент за кубик,дали ще издържи терекот .Ако е с пясък с обикновен ставали?
Re: Малка машина за експандиране на полистирен
30-06-2011 - 12:41:30
Уважаеми Господа,прочетох коментарите Ви относно полистиролните гранули.Разполагам с всички машини,необходими за това производство.При интерес пишете на e-mail nertaoil@abv.bg
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход