Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Малка машина за експандиране на полистирен

Публикувано от n.nikoloff 
Re: Малка машина за експандиране на полистирен
08-01-2011 - 23:38:20
Re: Малка машина за експандиране на полистирен
08-01-2011 - 23:49:54
Re: Малка машина за експандиране на полистирен
09-01-2011 - 01:11:47
Руските ги гледах днес още,но както се очакваше...руска им работа.Поне парогенераторите да бяха направили на газ...Тоя външния е 35 киовата големия,вградения е 18 и това е в машина,която претендира да е преносима...Човек ще си помисли,че при мужиците трифазния ток расте по дърветата...
Re: Малка машина за експандиране на полистирен
09-01-2011 - 11:08:19
avatar
Безкрайно благодаря! Ще трябва да си правя командировка и натам, май...
Понеже като цяло технологията за производство не ми е ясна да попитам - пише за предвспенител, на запад (и в Китай) говорят за пре-експандер, което предполагам е едно и също. Та въпроса - защо предвспенител и най-вече това "пред" ме вълнува.

П.С. Видях, че имат и парогенератор на течно и твърдо гориво. Бравос на братушките!!!

______________________________________
Истината в строителството е горчива, груба, неприятна и най-вече непонятна за непросветените, които обикновено чуват това, което искат да чуят, а не това, което ще им свърши работа - самата безкомпромисна истина. А тайната на просвещението в строителната истина се крие в много труд и пот за съответното образование, както и в безмилостния опит, на притежаващите го.




Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-01-09 11:13 от n.nikoloff.
Re: Малка машина за експандиране на полистирен
09-01-2011 - 11:29:06
Това "пред" е защото за да стане гранулата 4-5мм трябва да се мине втори път през всичките машинарии.Целия процес трае около 30 работни часа докато гранулата се освободи от пентана изсуши и стабилизира.
Re: Малка машина за експандиране на полистирен
09-01-2011 - 11:48:24
avatar
Ясно. Ще се ходи до Воронеж напролет да им пробваме водката.*drunk* Можете да почнете да ме съжалявате още от сега ... :]

______________________________________
Истината в строителството е горчива, груба, неприятна и най-вече непонятна за непросветените, които обикновено чуват това, което искат да чуят, а не това, което ще им свърши работа - самата безкомпромисна истина. А тайната на просвещението в строителната истина се крие в много труд и пот за съответното образование, както и в безмилостния опит, на притежаващите го.
Re: Малка машина за експандиране на полистирен
09-01-2011 - 15:15:29
Воронеж е малко далече.Ако ти трябва нещо там,пиши да те свържа с един човек,който доста години имаше бизнес в Русия и сега често помага на нашенски фирми при внос и износ от там.
Re: Малка машина за експандиране на полистирен
09-01-2011 - 18:26:00
avatar
Quote
salvador
Воронеж е малко далече.Ако ти трябва нещо там,пиши да те свържа с един човек,който доста години имаше бизнес в Русия и сега често помага на нашенски фирми при внос и износ от там.

Благодаря. Аз също имам бая жокери в Русия, пък и Воронеж не е кой знае колко далече. Ако твоя жокер е във Воронеж - ще го потърся.

______________________________________
Истината в строителството е горчива, груба, неприятна и най-вече непонятна за непросветените, които обикновено чуват това, което искат да чуят, а не това, което ще им свърши работа - самата безкомпромисна истина. А тайната на просвещението в строителната истина се крие в много труд и пот за съответното образование, както и в безмилостния опит, на притежаващите го.
Re: Малка машина за експандиране на полистирен
09-01-2011 - 18:36:08
В БГ си е по принцип,но пътува често някъде из ония земи.
Re: Малка машина за експандиране на полистирен
09-01-2011 - 19:56:27
До Москва са си 1500 долара .Не знам в тази криза дали е добра инвестиция.В България има 4-5 производитела на полистиролбетон първо обходи тях.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход