Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Търся строител за груб строеж - 390м2

Публикувано от ispa 
Re: Търся строител за груб строеж - 390м2
10-08-2010 - 01:26:00
Ми тои зида се прави като единичния,просто се карат два реда,и другата малка особеност е че на всеки 3 реда и 4-6 тухли по дължина се слагат скрепителни елементи които сединяват двата зида,това с цел здравина ,има срахотен ефект,ако някои иска да опита да разбие така направен зид ,бая ще се озори smiling smiley
Re: Търся строител за груб строеж - 390м2
10-08-2010 - 12:12:34
Quote
mishuk
Ми тои зида се прави като единичния,просто се карат два реда,и другата малка особеност е че на всеки 3 реда и 4-6 тухли по дължина се слагат скрепителни елементи които сединяват двата зида,това с цел здравина ,има срахотен ефект,ако някои иска да опита да разбие така направен зид ,бая ще се озори smiling smiley

*bow**ok*
Re: Търся строител за груб строеж - 390м2
11-08-2010 - 12:10:31
Здравейте , прегледах какво сте получили като коментари и предложения до сега за строежа на къщата .Направи ми впечатление .че се обявяват цени - 80 , 90 евро на м2 , и 230 евро до ключ , които според мен са силно подвеждащи.Занимавам се от 5 години със строителство и на къщи включително имам и фирма за производство на тухли ,изградили сме много обекти - огради , промишлени халета , навеси , магазин , къща и др. Не правим компромис със качеството и носим отговорност за всеки строеж , изграден от фирмата ни.Ако това преставлява интерес за Вас може да се свържете с мен на e-mail: legostil@dir.bg , www.legostil.com , 0887 744401 - Ина Маринова.
Re: Търся строител за груб строеж - 390м2
11-08-2010 - 12:54:45
Добре ще ви изпратя само количествена с-ка. Ако ми дадете подходяща оферта може да продължим разговорите и да ви дам конструкции, детайли на обекта и т.н., всичко, което ви е необходимо. Цените, които получих вече са отчайващо различни. Странно ми е как може да дадеш цена без да познаваш терена?
Ако има скала отдолу как ще се защити цената на дадения изкоп например?
До сега не съм се занимавал със строителство, но виждам аматьорски изпълнения почти на всеки обект.

Нали видяхте, че обекта не е в София, а в Благоевград?
Re: Търся строител за груб строеж - 390м2
11-08-2010 - 18:01:39
Quote
ispa
Странно ми е как може да дадеш цена без да познаваш терена?
Ако има скала отдолу как ще се защити цената на дадения изкоп например?
До сега не съм се занимавал със строителство, но виждам аматьорски изпълнения почти на всеки обект.

Как как? Изстрел в тъмното, ако улучи - улучи. Ако ли пък не - следващия път. Ей сега правя тръжна документация по ЗОП. На наша територия. До момента са закупили книжата към 30 фирми от цялата страна. Дали някой от Южна България или от Делиормана ще му излезе по-евтино от на местните фирми?! Ама пробват хората. То затова си има след това инвеститорски контрол, надзорници и актове по време на строителството, и гаранции и т.н.
Re: Търся строител за груб строеж - 390м2
17-08-2010 - 17:01:35
Какво стана господа "СТРОИТЕЛИ"? Изпратих количествена с-ка на 4 фирми, само една отговори.
Дали само рекламирате дейността си, или както се коментира в някои от темите зарибявате с ниски цени и после да чукаме главите от "ниските" ви цени.
Re: Търся строител за груб строеж - 390м2
17-08-2010 - 19:37:23
Е, тази реакция на инвеститора е най-доброто потвърждение на горния ми пост. Сори, ама си ми далечко. От Балкана се не деля:]
Re: Търся строител за груб строеж - 390м2
17-08-2010 - 19:50:07
Това,че си пратил оферта до някого,изобщо не означава,че някой я е прочел.Една голяма част от строителните фирми изчезнаха в кризата.Едва ли има кой да им проверява мейлите даже.Скоро имах работа с една земеделска кооперация-една стая с един телефон.Иначе имат и мейл,и факс и т.н....Мейла се проверява веднъж на 2-3 месеца от някакъв компютър,дето бил не знам си къде...
Re: Търся строител за груб строеж - 390м2
17-08-2010 - 20:31:44
Напротив приятелю salvador-е, тук във форума проявиха желание да се пробват. НО.....явно нещо им куца....Или пък изобщо не са виждали количествени с-ки.....
G&G
Re: Търся строител за груб строеж - 390м2
18-08-2010 - 11:42:12
Колега ако все още търсиш строител, изпрати на office_gng@mail.bg конструкции или само количествена сметка като начало и ако офертата ти хареса ще предоставиш и останалите чертежи
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход