Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Коя боя - levis или Dulux?

Публикувано от Sanita 
Re: Коя боя - levis или Dulux?
04-08-2007 - 13:25:23
Реших да се намеся в тази дискусия, работя като представител на немска компания за бои и мазилки в България. Няма да правя реклама. По мое мнение, всички изброени марки са добри, но най - вече като крайни клиенти вие плащате за бренда и името на компанията. По - скоро вземете боя, която има следните характеристики: дишаща, миеща, екологична (тук ще кажа, че на боите които имат аромат на ягода, праскова и т.н. се слагат тези аромати допълнително с цел да се избегне лошата миризма, т.е. липса на екологични съставки) Попитайте някои хора - бояджий как се чувстват след края на работния ден ако са работили ,, с аромат и вкус ''.
Успех
Re: Коя боя - levis или Dulux?
17-08-2007 - 11:52:26
danibkster Написал:
-------------------------------------------------------
> Dulux e po dobrata boia. Dulux se prodava v
> Plovdiv na blrd. Vasil Aprilov 35. To4no na
> urastovisteto na Pesthersko Shose i Vasil Aprilov.
> Там консултацията е по добра.


Dulux не е боя, а компания произвеждаща стотици видове бои за хиляди решения. Те са най-големите, най-добрите и най-скъпите! Никой в бранша не отрича тяхното лидерство. Въпроса е да се намери точния продукт за конкретния случай. Не е като при нас в България да сме свикнали с един вид интериорна боя и една за външно приложение. Консултирайте се подробно преди да вземете решение какво да ползвате. Може да се окаже, че ще вземете най-висок клас и невероятен цвят и в същото време да не можете да си гледате стената...
Успех!
Re: Коя боя - levis или Dulux?
19-05-2008 - 13:01:10
Мини през магазина на Jub преди да вземеш каквото и да е !
Re: Коя боя - levis или Dulux?
21-05-2008 - 14:23:13
Аз препоръчвам друга боя не е Delux ( те също са хубави) , а TITAN - испанска е боята, може в тъмни и светли тонове да се тонира....
Магазини: гр.Варна, ул.Граф Игнатиев 42, тел. 052/63 96 05
Re: Коя боя - levis или Dulux?
22-05-2008 - 22:37:25
.... и докога този спор ???
има на пазара разни бои, но нали знаете приказката че евтиното обикновено излиза по-скъпо....
Dulux или ОIKOS - това е моят съвет!
Re: Коя боя - levis или Dulux?
22-05-2008 - 22:51:47
avatar
Боядисвал съм с всякакви. Dulux са почти най-скъпите и определено най-добрите. За мене имат един сериозен недостатък - много малки разфасовки ги внасят.
Re: Коя боя - levis или Dulux?
10-06-2008 - 10:06:23
Кажете ми къде във Варна мога да намеря декоративните бои на Levis?В Практикер има такива но ми казаха че 10 дни е доставката
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход