Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Сваляне на тапети и латекс

Публикувано от Ая 
Ая
Сваляне на тапети и латекс
15-12-2005 - 15:00:31
Здравейте,
Чувала съм за сваляне на латекс с горещ въздух - падал направо на големи люспи. Някой може ли да даде информация с каква помпа или горелка се прави този горещ въздух? А дали същия "номер" става и за сваляне на тапети? Ако не става - дайте хитър и ефективен метод за отлепване на тапети. Не знам дали е от значение, но да добавя, че става дума за панелни стени.
Мерси предварително!!!
Re: Сваляне на тапети и латекс
16-12-2005 - 09:36:42
Здравейте! Посещавам форума често и ме интересуват различните мнения-но винаги решението си го взимам аз!Колкото до твоят въпрос с горещ въздух от специален пистолет който се продава в МЕТРО можеш да сваляш почти всички видове бои но за тапети категорично не става!Тапетите може да свалите,като ги напръскате обилно до цялостното им увлажняване без да бързате -неколкократно.След това с една шпакла ги сваляте много лесно но незабравяйте,че цялата процедура е много трудоемка и трябва много търпение! Успех! smiling smiley
Ая
Re: Сваляне на тапети и латекс
16-12-2005 - 14:50:54
Много благодаря за съвета!
Re: Сваляне на тапети и латекс
09-06-2008 - 22:25:18
Паркет-стил: подовият стил във Вашия дом и офис

Ако имате проблем с вашия стар паркет и искате отново да му вдъхнете живот или сте взели решение Вашето подово покритие да е от паркет, то ние извършваме комплексни паркетни услуги: редене, циклене, лакиране на масивен паркет, дюшеме и ламинат. За повече информация посетете нашия сайт: Паркет-стил
Re: Сваляне на тапети и латекс
10-06-2008 - 07:09:04
avatar
Има специални машинки за сваляне на стари тапети-нещо като ютия на пара представлява и са доста ефикасни!
Зная къде ги дават под наем във Варна,но ако сте от някъде другаде -сори!
Не вярвам да си окепазите апартамента със сваляне на боята.....!Най много да ви се наложи повторно да го шпакловате....
почит :]

Чест и почитание
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход