Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Сравни цените на ПОКРИВНИТЕ РЕМОНТИ - www.remontnapokrivi.org

Публикувано от miro_spasov 
Re: Сравни цените на ПОКРИВНИТЕ РЕМОНТИ - www.remontnapokrivi.org
24-03-2010 - 20:36:48
В други форуми освен тези неща за които споменах участниците имат и рейтинг - точки давани от други участници...
Re: Сравни цените на ПОКРИВНИТЕ РЕМОНТИ - www.remontnapokrivi.org
24-03-2010 - 20:43:31
avatar
Има доста софтуери за форуми, ама тука са решили едва ли не сами да си го пишат, с което за съжаление са орязани доста функции. Ако качат базата на vBulletin например - нещата ще стана малко по-други в положителна посока. (Според мен). Цената на vBulletin-а е 285$, което е нищо за улеснение на четящите и пишещите, а и за самите собственици на сайта.

Сори за офтопика.

Само да добавя, че във vBulletin-а всеки може да си направи богат профил-представяне, който при желание да бъде разглеждан от останалите интересуващи ги, за да се избегне плоската и подвеждаща реклама и писанията да станат по-съдържателни. Е, естествено трябва и да се сформира модераторски екип. В противен случай според мен ще се загуби доста от енергията на форума, каквато тенденция има...

______________________________________
Истината в строителството е горчива, груба, неприятна и най-вече непонятна за непросветените, които обикновено чуват това, което искат да чуят, а не това, което ще им свърши работа - самата безкомпромисна истина. А тайната на просвещението в строителната истина се крие в много труд и пот за съответното образование, както и в безмилостния опит, на притежаващите го.




Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-03-24 20:49 от n.nikoloff.
Re: Сравни цените на ПОКРИВНИТЕ РЕМОНТИ - www.remontnapokrivi.org
24-03-2010 - 21:51:42
avatar
Честно казано почва да ми писва от това ,все повече и повече форумада се списва от хора които търсят ,но и дават решения.....
В интерес на истината станах читател /потребител на форума ,понеже исках да давам поне малка част от моя "акъл" на хора които наистина се нуждаят от моята помощ.....Оказа се обаче ,че доста от тези които се нуждаят от помощ ,са по знаещи и можещи от самият мен...поне на прима виста,и наистина не искат да се вслушат в това което можещите и доказали себе си хора искат да им решат проблемите..........И все повече и повече се замислям дали изобщо да участвам в цялата тая дивотия.......
Знаете ли защо?
Най малкото поради факта ,че излъгани хора , все по - малко и по - малко ни вярват.....
А стане ли така ,че да си нямаме вяра...., пиши го бегало......:cry:

Чест и почитание
Re: Сравни цените на ПОКРИВНИТЕ РЕМОНТИ - www.remontnapokrivi.org
28-03-2010 - 16:41:48
Предстои ми строеж на къща. На ниво съм (проекта е готов и чака одобрение в общината). Интересува ме като цени как върви горе долу строежа на покрива (нормален дървена конструкция точно 100 квадрата). С мой материал или с такъв на майстора. Моля ако някой има информация да помага. И какви цигли бихте препоръчали ?
Много ще съм Ви благодарен за информацията !
Re: Сравни цените на ПОКРИВНИТЕ РЕМОНТИ - www.remontnapokrivi.org
28-03-2010 - 17:08:38
Бригада ми казаха 30 лв/кв.м. за труд. Дървения материал трябва да го имаш на проекта. За циглите съм се насочил към македонските (керамични), но търговеца ми препоръчва Брамак със силиконово покритие (по-евтини са)
Re: Сравни цените на ПОКРИВНИТЕ РЕМОНТИ - www.remontnapokrivi.org
28-03-2010 - 17:57:06
Тази цена ,какво включва?
Re: Сравни цените на ПОКРИВНИТЕ РЕМОНТИ - www.remontnapokrivi.org
28-03-2010 - 21:24:31
Ми труда за попове, маии, мартаци, дъски или OSB, фолио, двойна скара, керемиди и капаци. Може и челните дъски да са вътре, ама да не се задълбочаваме толкоз.
Re: Сравни цените на ПОКРИВНИТЕ РЕМОНТИ - www.remontnapokrivi.org
28-03-2010 - 21:37:09
Е ми що да не се задълбочаваме ,като става дума за цени всичко е важно?
ПС. Пропуснал си улуци ,над улучни поли,водостоци ,улами,обзиждене кумини и някои други работи.И се казва мертеци ама вече никой не ги ползува.
Re: Сравни цените на ПОКРИВНИТЕ РЕМОНТИ - www.remontnapokrivi.org
29-03-2010 - 02:57:40
Улуците ще слагам след изолацията. Другите неща не съм ги пропуснал.
Re: Сравни цените на ПОКРИВНИТЕ РЕМОНТИ - www.remontnapokrivi.org
29-03-2010 - 18:04:51
Благодаря за информацията. Добри ли са керемидите на Стралджа, знае ли някой ?
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход