Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Сравни цените на ПОКРИВНИТЕ РЕМОНТИ - www.remontnapokrivi.org

Публикувано от miro_spasov 
Re: Сравни цените на ПОКРИВНИТЕ РЕМОНТИ - www.remontnapokrivi.org
21-03-2010 - 09:08:15
Quote
palamud
Quote
gurgata
предстои ми да правя четирискатен покрив 150кв.(ПЛОЧАТА МИ Е 120КВ.)
Не само че не предобих представа,ами направо се уплаших.
купил съм дър. материал,и търся майстори.

Като го гледам автора на темата, че ти иска 75 евро м2 само да ти накове дъските (11250 лв,) ... !?!
На мен толкова ми излезе грубия строеж.... smiling smiley

Делиш на 75 лева на 1, 5 и получаваш цена за направа на покрив "от-до" за труд - направа на дървена конструкция и нареждане на керемиди. И то не от джагал-майстори , а от истински майстори, които си знаят цената на труда. И то без изисквания за минимална квадратура. Толкова плати г-н Тепавичаров през есента за 90 кв.м покрив. От така наречените джагал-майстори има много които само изглеждат такива, но са наистина майстори. Техния проблем е настаняването, защото са от далече-предимно от Родопите. Това са хората , които изградиха Банско и сега са без работа. Твоят проблем е да намериша точните хора и да им осигуриш подслон евентуално в някаква пристройка. На 50 / кв.м за труд (дърво плюс керемиди) те ще те мислят за Майка Тереза , а ти тях за родственици по права линия на Микеланджело Бунароти и Джото.
Тоя отгоре с 82 лева/кв.м - дърво плюс керемиди, има нужда да олАби напрежението в слепоочието. Бих му препоръчал Жени, известна още като Жени Центрофугата, разклона на Околовръстното за Бистрица - 10 лв фирката без гледане, 20 лв фирката с гледане без пипане, 30лв фирката с гледане и пипане, 40 лв получаване на всичко пожелано и отказано в къщи.
Успех



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-03-21 09:35 от Спиридон Тепавичаров.
Re: Сравни цените на ПОКРИВНИТЕ РЕМОНТИ - www.remontnapokrivi.org
21-03-2010 - 09:14:37
Това са излищтни разходи, които могат лесно да се преодолеят.Пообиколи местата където се продават гредите и си избери сух материал.В момента почти никой не купува и материала си е изсъхнал на място.winking smiley

[www.radistroi.com]
+359 899 838 240
Re: Сравни цените на ПОКРИВНИТЕ РЕМОНТИ - www.remontnapokrivi.org
21-03-2010 - 09:51:20
avatar
:}

______________________________________
Истината в строителството е горчива, груба, неприятна и най-вече непонятна за непросветените, които обикновено чуват това, което искат да чуят, а не това, което ще им свърши работа - самата безкомпромисна истина. А тайната на просвещението в строителната истина се крие в много труд и пот за съответното образование, както и в безмилостния опит, на притежаващите го.
Re: Сравни цените на ПОКРИВНИТЕ РЕМОНТИ - www.remontnapokrivi.org
21-03-2010 - 17:18:50
avatar
малиййййй............

Чест и почитание
Re: Сравни цените на ПОКРИВНИТЕ РЕМОНТИ - www.remontnapokrivi.org
21-03-2010 - 20:20:34
Спамаджийте са ужасни, прецакаха форума..........................модераторите*sos*
"исъхнал на място"
Re: Сравни цените на ПОКРИВНИТЕ РЕМОНТИ - www.remontnapokrivi.org
21-03-2010 - 21:16:34
И сега да се разберемЕ , -кое е спам?:
Натрапването на непожелана от никой оферта на завишени почти двойно цени, или добронамерения съвет към идиота публикувал офертата как да дойде на себе си по най-бързия начин ..... при това на далеч по приемлива цена-40 лв, които се изкарват с наковаване на половин квадрат бичмета на покрива(по неговата оферта)
Сега очаквам някой да се провикне: "Ама тук е форум за строителство и имоти "
Но не и за реклама , при това на мутрашки шибани фирми.
50 лв/кв.м ЗА 100% ТРУД-ДЪРВЕНА КОНСТРУКЦИЯ ПЛЮС КЕРЕМИДИ !
И това са оферти на топ майстори, избегнали шибаната мутра като посредник ! Може и по-евтино-но там вече има риск , който си е за ваша сметка.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-03-21 21:17 от Спиридон Тепавичаров.
Re: Сравни цените на ПОКРИВНИТЕ РЕМОНТИ - www.remontnapokrivi.org
21-03-2010 - 21:23:36
Quote
Спиридон Тепавичаров
И сега да се разберемЕ , -кое е спам?:
Натрапването на непожелана от никой оферта на завишени почти двойно цени, или добронамерения съвет към идиота публикувал офертата как да дойде на себе си по най-бързия начин ..... при това на далеч по приемлива цена-40 лв, които се изкарват с наковаване на половин квадрат бичмета на покрива(по неговата оферта)
Сега очаквам някой да се провикне: "Ама тук е форум за строителство и имоти "
Но не и за реклама , при това на мутрашки шибани фирми.
50 лв/кв.м ЗА 100% ТРУД-ДЪРВЕНА КОНСТРУКЦИЯ ПЛЮС КЕРЕМИДИ !
И това са оферти на топ майстори, избегнали шибаната мутра като посредник ! Може и по-евтино-но там вече има риск , който си е за ваша сметка.

*pardon* Да де евтинията търсим.
Re: Сравни цените на ПОКРИВНИТЕ РЕМОНТИ - www.remontnapokrivi.org
21-03-2010 - 21:33:13
50 лв/кв м за труд-дърво плюс керемиди, г-н Briko(лаж).
Re: Сравни цените на ПОКРИВНИТЕ РЕМОНТИ - www.remontnapokrivi.org
21-03-2010 - 22:06:08
Нещо което имах като + на тоя форум май все повече ми идва като -. За да намериш нещо полезно в една тема от 10 страници трябва да изчетеш поне 6 страници "плява" от тях. Има теми с над 200 странициeye popping smiley. Трудно ми е да чета другия форум, но май там по-лесно ще намериш информация. Имам предложение към модераторите. Тъй като май никой от тях не чете или пише тук (изключение беше случая със Салам Медвен) - оторизирайте Николов, Филматопло, Гогол, Фло, Иворад, Иво Нов Дом, МБ12345... със сигурност има още хора на които се крепи тоя форум - поне те да могат да рзчистват спам-а. По друг начин казано потребителите да могат да се класифицират - примерно - Новобранец: до първите 20 поста всеки пост се преглежда от модератор преди да се публикува. Прохождащ: от 20 до 500 поста - постовете му се публикуват веднага. Утвърден: от 500 до 2000 поста - има право на реклама в подписа. Модератор: над 2000 поста - всеки знае какво е модератор.
Re: Сравни цените на ПОКРИВНИТЕ РЕМОНТИ - www.remontnapokrivi.org
21-03-2010 - 22:52:44
avatar
Quote
bulhomes
Нещо което имах като + на тоя форум май все повече ми идва като -. За да намериш нещо полезно в една тема от 10 страници трябва да изчетеш поне 6 страници "плява" от тях. Има теми с над 200 странициeye popping smiley. Трудно ми е да чета другия форум, но май там по-лесно ще намериш информация. Имам предложение към модераторите. Тъй като май никой от тях не чете или пише тук (изключение беше случая със Салам Медвен) - оторизирайте Николов, Филматопло, Гогол, Фло, Иворад, Иво Нов Дом, МБ12345... със сигурност има още хора на които се крепи тоя форум - поне те да могат да рзчистват спам-а. По друг начин казано потребителите да могат да се класифицират - примерно - Новобранец: до първите 20 поста всеки пост се преглежда от модератор преди да се публикува. Прохождащ: от 20 до 500 поста - постовете му се публикуват веднага. Утвърден: от 500 до 2000 поста - има право на реклама в подписа. Модератор: над 2000 поста - всеки знае какво е модератор.

Може някой да е написал 2000 поста глупости,както и някой с 10 поста да каже важни и съществени неща така,че според мен броя на постовете не е критерий.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-03-21 22:55 от кратункьо.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход